Stenberg College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Stenberg College , 28 yılı aşkın bir süredir sağlık hizmetleri ve insan hizmetleri eğitiminde uzmanlaşmıştır. Ana kampüsümüz, Vancouver banliyösü ve BC'nin ikinci büyük belediyesi olan Surrey, British Columbia'da yer almaktadır.

Stenberg College , BC Hükümetinin Özel Eğitim Kurumları Şubesi (PTIB) aracılığıyla Gelişmiş Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir. PTIB, kalite standartlarını belirlemek ve tüketicinin korunmasını sağlamaktan sorumludur. Stenberg College ayrıca, BC hükümetinin kamu ve özel kuruluşlar için BC sonrası markasını veya kalite sonrası orta öğretimi “mührü” olan Eğitim Kalite Güvence (EQA) tanımını da almıştır.

Tüm programlarımızı ihtiyaçlarının karşılanması için endüstri ile işbirliği içinde geliştiriyoruz, bu yüzden mezunlarımız bu kadar başarılı oluyor. Mezunlarımızın% 98'inden fazlası mezun olduktan sonraki 6 ay içinde kendi çalışma alanlarında istihdam edilmektedir. Bizler, istisnai bir şöhreti ve öğrencilerimize eşsiz başarıları ve başarıları ile küçük, gururla Kanadalı bir eğitim kurumuyuz.105984_105898_admissions_hdr.jpg

Konumlar

Surrey

Address
102 Avenue,13450
V3T 5X3 Surrey, Britanya Kolumbiyası, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin