Toronto Film School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Toronto Film School Hakkında

QS World University Ranking tarafından en iyi film okulu olarak gösterilen Toronto Film School , tutkunuzu sürdürmek için gereken teori ve becerileri size sunmak için tasarlanmış, hızlı ve işbirliğine dayalı bir öğrenme ortamı sunar. Özlemleriniz film, tasarım, video oyunları veya moda olsun, Toronto Film School , sizi hayalinizdeki kariyere itmek için yaratıcı bir topluluk, ödüllü eğitmenler ve akranlar ağı bulacağınız yerdir. Okul, Film Prodüksiyon, Oyunculuk, VideoGame Tasarım ve daha pek çok program sunmaktadır .

117974_1.jpg

Toronto Film School diğerlerinden ayıran nedir?

Endüstri uzmanları

Çeşitli ödüllü ve talep üzerine film yapımcıları, yapımcılar, sinematograflar, moda tasarımcıları, video oyunu tasarımcıları ve aktif endüstri profesyonelleri tarafından danışmanlık alacaksınız. Eğitmenlerimiz size en güncel endüstri anlayışı ve en iyi uygulamaları ile heyecan verici ağ oluşturma fırsatları sunar.

Çapraz işbirliği

Toronto Film School , yaratıcı programlardan öğrencilerle işbirliği yapabilirsiniz. Ayrıca, moda ve eğlence endüstrisindeki kariyerlere kapı açmaya yardımcı olacak paha biçilmez profesyonel ilişkiler ve sektörler arası ağlar geliştiriyorsunuz.

Öğrencilerimiz ödül kazanıyor

Toronto Film School yaratıcı sanatlara olan tutkunuzu paylaşan düşünen öğrenciler sizi kuşatır. Bu öğrenciler tarafından Festival de CANNES ve Thea Ödülleri gibi prestijli kuruluşlardan kazanılan birçok ödül, sıkı çalışmalarının bir kanıtı ve el sanatlarına adanmışlığıdır. Toronto Film School bir öğrenci olarak, bu öğrencilerle bağlantı kurabilir ve deneyimli eğitmenlerden öğrenebilirsiniz.

Gerçek dünya eğitimi

Toronto Film School , endüstri lideri olmaya devam eden ve seçtikleri alanda başarılı olan ödüllü mezunlarını şekillendirmesiyle ünlüdür. Bunun nedeni, mezunlarımızın okulu pratik yeteneklerle, kendilerini geliştirme becerisiyle ve çok yönlü bir portföyle terk etmeleridir.

Derece Pathway

Toronto Film School mevcut ve gelecekteki kariyer taleplerinizi anlar. Yorkville Üniversitesi ile yapılan anlaşmalı anlaşmamız sayesinde, yaratıcı kariyerinizi geliştirmek için gereken işletme becerilerini kazanmak üzere Lisans derecesine sahip İşletme Lisans derecesine kadar yolunuzu hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Prime kampüs yeri

Toronto'da bulunan 4 kampüs sayesinde, öğrenciler kendilerini şehre tamamen götürebilirler.

Küçük sınıf büyüklükleri

Küçük sınıflarda, bire bir eğitim ve danışmanlık ile tüm potansiyelinize ulaşma şansınız olacak. Ayrıca, yaratıcı programlardaki öğrencilerle sınıf arkadaşlarıyla ve ağla ilişkiler kurmak için doğru ortak çalışma ortamına sahip olacaksınız.

Konumlar

Toronto

Address
10 Dundas Street E., Suite 704
M5B 2G9 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
55 Dundas Street E., floor 4&5
M5B 1C6 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
415 Yonge Street, 8th Floor
M5B 2E7 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
1835 Yonge Street
M4S 1X8 Toronto, Ontario, Kanada