Toronto School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Toronto School of Management (TSoM) işletme, ağırlama, dijital pazarlama, veri analizi, siber güvenlik ve muhasebe konularında çeşitli kurslar sunan yenilikçi bir kolejdir. Toronto, Kanada'da okumak ve çalışmak için bize katılın. Ekonomist İstihbarat Birimi'ne göre Toronto, dünyanın en yaşanabilir 140 kentinden yedinci (Tokyo ile bağlantılı) arasındadır. Şehirler beş kategoride derecelendirilmiştir; istikrar, sağlık, kültür ve çevre, eğitim ve altyapı. Kanada'daki tam zamanlı uluslararası öğrenciler olarak, çalışmalar sırasında yarı zamanlı ve zamanlanmış molalar sırasında tam zamanlı olarak çalışmanıza izin verilir.

Öğrenciler aşağıdaki programlardan birini seçebilir:

· İşletme Kooperatifinde Diploma (gündüz ve akşam)

· İşletme Yönetimi Kooperatifinde Diploma (gündüz ve akşam)

· İşletme Yönetimi Diploması

· Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Kooperatifinde Diploma

· Ağırlama ve Turizm Kooperatifinin Temelleri Diploması (akşam)

· Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Kooperatifinde İleri Diploma

· Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Alanında İleri Diploma

· Veri Analizi Kooperatifinde Diploma

· Dijital Pazarlama Uzmanı Kooperatifinde Diploma

· Siber Güvenlik Uzmanı Kooperatifinde Diploma

· İşletme Temelleri Kooperatifinde Sertifika

· Müşteri Hizmet Mükemmelliği Kooperatifinde Sertifika

· ACCA Sınavına Hazırlık Kursu

Kuzey Amerika'nın önde gelen firma ve kuruluşlarından bazıları arasında yer alan kolejimiz, kendilerini canlı bir iş dünyasına ve çeşitli kültürel aktivitelere çekmeye istekli öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır.

Neden Bizimle Çalışıyoruz?

Geliştirmenizi Destekleyen Uzman Öğretim Üyesi

Tecrübeli fakültemiz öğrencileri ile paylaşmak, tam destek vermek ve ilerlemenizi sık sık kontrol etmek için yüzlerce yıllık endüstri bilgisine sahiptir.

Çalışmaları Gerçek Çalışmayla Bağdaştıran İşbirliği Programları

Diplomalarımızın çoğu, sınıf içi çalışmalarınızı doğrudan akademik ve kariyer hedeflerinizle ilgili denetimli pratik iş deneyimi ile bütünleştiren iş başında eğitim içerir. Geniş bir sektör yelpazesinde 70'den fazla kooperatif ortağıyla ortaklığımız var.

Convenient Downtown Toronto Konumu

Kolejimiz, ana metro hattı üzerinde, iş, konut ve perakende alanlarının bir karışımına yakın bir konumdadır - ihtiyacınız olan her şeyin yakında olmasını sağlar.

Deneyiminize Odaklanma

Programımızın akademik ve kişisel gelişim ihtiyaçlarınızı karşılamasının yanı sıra iş dünyasının talepleriyle ilgili kalmasını sağlamak için performansınızı ve memnuniyetinizi sürekli kontrol ediyoruz.

State Of The Art Tesisleri

Geniş, klimalı sınıflarımız son teknoloji multimedya, internet bağlantıları ve optimum öğrenme ortamı sağlayan ses ekipmanları ile döşenmiştir. Sınıflarınıza yönelik ödevleri tamamlamak ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmak için bilgisayarlarımızı ve ücretsiz Wi-Fi'larımızı kullanabileceksiniz.

Öğretilen programlar:

·Amerikan ingilizcesi)

Konumlar