Resmi açıklamayı okuyun

Toronto School of Management (TSoM) , iş, misafirperverlik ve muhasebe alanlarında çeşitli kurslar sunan bir okuldur.

Öğrenciler aşağıdaki programlardan birini seçebilir:

  • ACCA Sınavına Hazırlık Kursu
  • İşletme İçi İşbirliği Programında Diploma
  • Diploma İşletme Yönetimi İşbirliği Programı
  • Konaklama ve Turizm İşletmeciliği İşbirliği Programında Diploma
  • Ağırlama ve Turizm İşletmeciliği İşbirliği Programında İleri Diploma

Kuzey Amerika'nın önde gelen firmaları ve organizasyonları arasında yer alan okul, kendilerini canlı bir iş dünyasına ve farklı kültürel faaliyetlere sokmaya hevesli öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır.

Değerlerimiz ve Halkımız

Odak noktamız:

Kariyer odaklı, topluma duyarlı eğitim ve öğretim geliştirmemize yardımcı olacak Sanayi Ortaklıkları.

Birçok alanı kapsayan kapsamlı bir kimlik bilgisi yelpazesi sunar.

Etkili öğrenme Pathways önceki öğrenmeyi kabul ederken size kimlik üzerine inşa yardımcı olur.

Yenilik ve Girişimcilik, iş deneyimi ve deneyimsel öğrenme ve girişimcilik için çoklu fırsatlar da dahil olmak üzere, teorik, uygulanmış ve geniş kapsamlı öğrenme eşsiz karışımımızla sağlanmaktadır.

Vizyon

Toronto School of Management : "Endüstriden Esinlenen, Öğrenci Başarısına Dayalı."

Misyon

Yenilikçi ve kariyer merkezli programlar tasarlamak ve sunmak için endüstri liderleriyle birlikte çalışıyoruz. Öğrencilere, kariyerlerini daha da ileri götürmek için iddialı insanları eğiterek, akademik mükemmelliğin ve pratik uygulamalı deneyimlerin doğru kombinasyonunu sağlamak için yorulmadan çalışırız.

Nasıl yapacağız ...

TSoM'de, iş yapma şekli, yaptığımız kadar önemlidir. Öğrencilerimize ilham verici, yenilikçi ve olumlu bir ortam sağlıyoruz ve tüm öğretmenlerimiz paylaşmak için kapsamlı bir pratik tecrübeye sahipler.

Değerler

Öğrenci Merkezli - En yüksek önceliğimiz öğrencilerin gelecekteki başarısıdır.

Mükemmellik - Geri kalanı aşan kursları sunmayı taahhüt ediyoruz.

Yenilik - işletmelerle olan işbirliğimiz, öğrencilere alakalı becerileri öğretmek için her zaman yeni yollar ürettiğimiz anlamına gelir.

Saygı - çeşitliliğin bir güç kaynağı olduğuna ve öğrencilerimizin ve personelimizin hak ve haysiyetlerini koruduğuna inanıyoruz.

Neden Bizimle Çalışın

Geliştirmenizi Destekleyen Uzman Öğretim Üyesi

Deneyimli fakülte, öğrencilerle paylaşmak, tam destek sunmak ve ilerlemenizi sık sık kontrol etmek için endüstriye ait bilgiye sahiptir.

Çalışmaları Gerçek Çalışmayla Bağdaştıran İşbirliği Programları

Diplomalarımızdan dördü, sınıf içi çalışmalarınızı doğrudan akademik ve mesleki hedeflerinizle ilişkili gözetim altında pratik iş deneyimi ile bütünleştirerek işbaşı eğitimi vermektedir.

Convenient Downtown Toronto Konumu

Okul elverişli bir ana metro hattında, iş, konut ve perakende alanlarının bir karışımına yakın - ihtiyacınız olan her şeyin yakınında olmasını sağlıyor.

Deneyiminize Odaklanma

Programınızın, akademik ve kişisel gelişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesinin yanı sıra, iş dünyasının talepleriyle alakalı kalmasını sağlamak için performansınızı ve memnuniyetinizi sürekli kontrol ediyoruz.

State Of The Art Tesisleri

Geniş, klimalı sınıflarımız, en gelişmiş multimedya, internet bağlantıları ve en iyi öğrenim ortamını sağlayan ses ekipmanları ile donatılmıştır. Sınıflarınız için atamaları tamamlamak ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmak için bilgisayarlarımızı ve ücretsiz Wi-Fi'yi kullanabileceksiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Toronto School of Management

Toronto School of Management , ACCA tarafından Silver Learning Partner statüsü kazandı. Gümüş Öğrenim Ortağı onayı bize Kanada'da bir ACCA Öğrenim Sağlayıcısı olarak tanı ... [+]

ACCA Sınavına Hazırlık Kursu

Toronto School of Management , ACCA tarafından Silver Learning Partner statüsü kazandı. Gümüş Öğrenim Ortağı onayı, bize Kanada'da bir ACCA Öğrenme Sağlayıcısı olarak tanınmamızı sağlar. Gümüş Öğrenme Ortağı programı, Altın Onaylı Öğrenme Ortağı için bir Pathway olarak tasarlanmıştır. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 5 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın.

Bu ders ACCA'ya farklı şekillerde öğretir ve size daha fazla çalışma saati verir ve çekirdek modüllere değer katar. Şunlardan yararlanacaksınız:

Daha kaliteli saatlerSon derece deneyimli öğretmenlerÜcretsiz ACCA kağıtları yeniden oturtun7/24 online destekBSc'ye giden yol... [-]
Kanada Toronto
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
55 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Toronto School of Management , Kanada'da 5.000'den fazla üyesi ve öğrencisi olan Yeminli Mali Müşavirler Birliği (ACCA) tarafından Altın Öğrenim Ortağı statüsü aldı. Bu k ... [+]

ACCA Yarı Zamanlı Kurs

Toronto School of Management , Kanada'da 5.000'den fazla üyesi ve öğrencisi olan Yeminli Mali Müşavirler Birliği (ACCA) tarafından Altın Öğrenim Ortağı statüsü aldı. Altın Öğrenim Ortağı onayı, bize Kanada'da bir ACCA Öğrenim sağlayıcısı olarak tanınmamızı sağlıyor. Tanınmak için kurumlar, ACCA'nın öğrenci geri bildirimlerinin değerlendirilmesi, öğretmenler, öğrenci incelemeleri, olanaklar, alay sınavları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yüksek performanslı standartlarını karşılamalıdır.

Bu ders ACCA'ya farklı şekillerde öğretir ve size daha fazla çalışma saati verir ve çekirdek modüllere değer katar. Şunlardan yararlanacaksınız:... [-]

Kanada Toronto
Aralık 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
60 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Toronto School of Management

Dijital Pazarlama Uzmanı Kooperatifi'ndeki Diploma, PPC pazarlama modeli aracılığıyla pazarlama, reklam, kampanya yönetimi, sosyal ağ ve doğru pazarlama stratejisini oluş ... [+]

Dijital Pazarlama Uzmanı Kooperatifinde Diploma

Bu program 480 saatlik rehberli öğrenim saatinden ve ardından kurulan bir işletmede 240 saatlik pratik saatten oluşur. İşe yerleştirme, öğrencilerin öğrendikleri teorileri pratik iş durumlarına uygulamalarına yardımcı olacaktır. Öğrencilerin görüşme için göndererek öğrencilerin işe yerleştirilmelerini sağlamalarına yardımcı olacağız.

Dijital Pazarlama Uzmanı Kooperatifi'ndeki Diploma, PPC pazarlama modeli aracılığıyla pazarlama, reklam, kampanya yönetimi, sosyal ağ ve doğru pazarlama stratejisini oluşturmak için araştırma üzerine odaklanmaktadır.

Sunumlar, web siteleri ve sosyal medya, broşürler, raporlar ve bültenler gibi dijital reklam kampanyaları geliştirinWordPress, HTML ve CSS, Google Adwords ve Google Analytics gibi araçlardan yararlanınYazınızı geliştirmeyi ve promosyon amaçlı içerik oluşturmayı öğreninBir markayı konumlandırmak ve itibarını korumak ve bir web sitesi oluşturmak için başarılı bir pazarlama stratejisi planlayın ve uygulayınKilit paydaşların çıkarlarını ve kaygılarını belirlemek için anketler düzenlemekGoogle Reklamlarında ve Bing Reklamlarında PPC kampanyaları oluşturun, optimize edin ve analiz edinKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
51 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

İşletme Lisans Diploması işletme yönetimi başarılı bir kariyer isteyen öğrenciler için bir yıllık bir işbirliği programıdır. Mezunlar, pazarlama, finans, insan kaynakları ... [+]

İşletme Kooperatifinde Diploma (Gündüz ve Akşam Seçenekleri)

İşletme Lisans Diploması işletme yönetimi başarılı bir kariyer isteyen öğrenciler için bir yıllık bir işbirliği programıdır. Mezunlar, pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda rol alabilirler. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 3 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın.

Yapabileceksin:

Finansın nasıl yönetileceği, pazarlamanın temel ilkeleri ve etkili stratejilerin nasıl oluşturulacağı da dahil olmak üzere, başarılı iş tekniklerini ve teorilerini tanımlamak ve anlamakİşyerinde ve farklı yerel, ulusal ve küresel ortamlar arasındaki ilişkilerin anlaşılması gibi işyerinde bir etki yaratmak için gerekli bilgi ve beceriyi geliştirin.İletişim becerilerinizi geliştirmek ve bireysel olarak ve bir ekip parçası olarak etkin bir şekilde çalışmak için bilişsel ve problem çözme becerilerini kullanınGerçek iş tecrübesine kavuşunKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Bu Lisans Diploması uluslararası bir iş kariyeri izlemek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim de dahil olma ... [+]

İşletme Yönetimi Diploması (Gündüz ve Akşam Seçenekleri)

Bu Lisans Diploması uluslararası bir iş kariyeri izlemek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda rollere hazırlayacaktır. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 5 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın.

Bu program size uluslararası ticaret yönetimindeki en son gelişmelere odaklanarak şunları yapmanıza yardımcı olur:

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra yönetici olarak hemen etkin olabilmek için gerekli bilgi ve beceriyi geliştirin.Bilişsel ve problem çözme becerilerini, bireysel olarak ve takımın bir parçası olarak etkin bir şekilde kullanmak için kullanın; bunlara her zaman iş etiği düşünülmesi dahildir.Bir dizi kültür ve ülkede çalışmaya hazırlanın ve etkili iletişim stratejilerinin nasıl oluşturulacağını anlayınKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Bu Lisans Diploması uluslararası bir iş kariyeri izlemek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim dahil olmak ü ... [+]

İşletme Yönetimi Kooperatifinde Diploma (Gündüz ve Akşam Seçenekleri)

Bu Lisans Diploması uluslararası bir iş kariyeri izlemek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim dahil olmak üzere çeşitli alanlarda rollere hazırlayacaktır. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 5 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın.

Bu program size uluslararası ticaret yönetimindeki en son gelişmelere odaklanarak şunları yapmanıza yardımcı olur:

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra yönetici olarak hemen etkin olabilmek için gerekli bilgi ve beceriyi geliştirin.Bilişsel ve problem çözme becerilerini, bireysel olarak ve takımın bir parçası olarak etkin bir şekilde kullanmak için kullanın; bunlara her zaman iş etiği düşünülmesi dahildir.Bir dizi kültür ve ülkede çalışmaya hazırlanın ve etkili iletişim stratejilerinin nasıl oluşturulacağını anlayınKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Bu bir yıllık Lisans Diploması konukseverlik ve turizm alanında bir kariyere başlama ve başarılı olma becerilerini verecektir. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% ... [+]

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği İşbirliği Diploması

Bu bir yıllık Lisans Diploması konukseverlik ve turizm alanında bir kariyere başlama ve başarılı olma becerilerini verecektir. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 3 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın. Program konukseverlik endüstrisindeki en güncel gelişmelere odaklanarak size yardımcı olur:

Müşterilerinize yüksek kaliteli ürün veya hizmet sağladığınızdan emin olmanız için etkili iletişim becerileri, iyi müşteri hizmetleri becerileri, liderlik ve ekip çalışması gibi profesyonel otel yetkinlikleri geliştirin.Akademik ve mesleki hedeflerinizle doğrudan ilgili denetlenen pratik iş deneyimi edinmekÖn büro işlemleri, temizlik ve yiyecek içecek üretimi de dahil olmak üzere bir dizi misafirperverlik işlevinin ilke ve usullerini anlama yoluyla misafirperverlik ve turizm endüstrisi içinde hemen etkili olunKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Konukseverlik ve Turizm İşbirliği Programının Temelleri Bu iki yıllık Lisans Diploması, konukseverlik ve turizm yönetimi alanında giriş düzeyinde bir nitelik kazanma bece ... [+]

Konaklama ve Turizm Kooperatifinin Temelleri Diploması (Akşam)

Konukseverlik ve Turizm İşbirliği Programının Temelleri Bu iki yıllık Lisans Diploması, konukseverlik ve turizm yönetimi alanında giriş düzeyinde bir nitelik kazanma becerisi sağlayacaktır. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 5 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın. Program size yardımcı olur:

Ulusal ve uluslararası perspektiften tüm misafirperverlik ve turizm alanlarında uzmanlık bilgisi edinmeMüşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için beş yıldızlı bir hizmet sunmanın anlamını fark edin.Temel pazarlama kavramları ve terimleri ile gıda hijyeni ve güvenliği konularını öğreninHangi sektörlerde olursanız olun, yumuşak beceriler ve zor becerileri ne olursa olsun, tüm sektörler tarafından değerlenen uygulama becerileri. Bu endüstri için çeşitli terminoloji hakkında da bilgi edineceksiniz.Hesap tutmak için finansal kayıtları başarılı bir şekilde analiz etmek ve yorumlamak için finansal bilgileri keşfedinMesleki davranışın önemini ortaya çıkarmanıza yardımcı olmanın yanı sıra iş avcılığı ve mülakatta gezin.Kurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüAnadili İngilizce olmayanlar için 4.5 veya eşdeğeri IELTS... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Blockchain, Big Data, IOT, vs. gibi siber güvenliğin tüm yönlerini tanımak istiyorsanız bu bir yıllık program idealdir. . ... [+]

Siber Güvenlik Uzmanı Kooperatifinde Diploma

Blockchain, Big Data, IOT, vs. gibi siber güvenliğin tüm yönlerini tanımak istiyorsanız bu bir yıllık program idealdir. .

Bu program size sağlayacaktır:

Bilgisayar ve sistemleri inceleyin ve güvenlik politikalarının ve protokollerinin nasıl geliştirilebileceğini belirlemek için riskleri değerlendirinBilgi güvenliği risklerini öngörün ve kuruluşların bilgisayar sistemlerini ve ağlarını korumak için yeni yöntemler uygulayınBirden çok işlem sisteminde bilgisayar iletişimini yönetinGüvenlik uyarılarına yanıt verin, bilgisayar sistemlerindeki ve ağlardaki kusurları ortaya çıkarın ve düzeltinÇeşitli tipteki siber saldırıları gerçekleştirmek veya önlemek için teknolojilerden yararlanınKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüAna dili İngilizce olmayan İngilizce konuşanlar için 5.5 IELTS veya eşdeğeri... [-]
Kanada Toronto
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
51 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Veri Analitiği Co-op Programında Lisans Diploması, verileri analiz etme ve etkili bir şekilde iletişim kurma becerisini geliştirmeyi amaçlayan bir yıllık bir programdır. ... [+]

Veri Analitiğinde Diploma Kooperatifi

Veri Analitiği Co-op Programında Lisans Diploması, verileri analiz etme ve etkili bir şekilde iletişim kurma becerisini geliştirmeyi amaçlayan bir yıllık bir programdır. Veri analizi programımız, sınıf öğrenmesini doğrudan akademik ve kariyer hedeflerinizle ilgili olan garantili, denetimli pratik iş deneyimi ile birleştirir. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 3 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın. Çalışacağınız veri analizi konuları şunları yapmanıza izin verecektir:

Metodolojik olarak sağlam yaklaşımların geliştirilmesini sağlamak için otomatik veri toplama ve geleneksel veri toplama yöntemlerinin her ikisinden de yararlanarak veri analitiğinin kalitesini ve kullanışlılığını artırmak için becerileri kullanın.Teorik kavramlar ve veri denetiminin, elleçleme ve toplamanın pratik uygulamalarının yanı sıra bunun için doğru araçlar ve etkili karar verme konularında bilginizi geliştirinVerileri ele alma ve analiz etme konusundaki pratik deneyimleri, SQL ve SAS gibi analiz yazılımlarını kullanarak bilgilendirici ve yararlı bilgiler elde etmek için kullanabilmeBulguların anlaşılmasını kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak için süreçleri anlamak ve izlemek isteyen bilinçli kararlar vermek için sunum becerileri geliştirmek.Mesleki davranışın önemini kavramak ve tanımak ve mesleki yeterliliği geliştirmek için stratejiler geliştirmek ve uygulamakKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar içinTSoM Kabul Testi ***... [-]
Kanada Toronto
Mayıs 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Toronto School of Management

Bu, 12 haftalık bir kooperatif yerleştirme aşamasını içeren 31 haftalık bir programdır. Bu program, sizi giderek daha karmaşık bir iş ortamı ile etkin bir şekilde başa çı ... [+]

İşletme Temelleri Kooperatifinde Sertifika

Bu, 12 haftalık bir kooperatif yerleştirme aşamasını içeren 31 haftalık bir programdır. Bu program, sizi giderek daha karmaşık bir iş ortamı ile etkin bir şekilde başa çıkmanızı gerektiren herhangi bir kuruluş içindeki bir pozisyona hazırlayacaktır.

Bu program size sağlayacaktır:

Bir işyerinin işleyişini daha iyi anlayabilmek için organizasyonel yapılar, işlevler ve davranışlarla ilgili çeşitli kavramları incelemekÖnemli kaynaklara nereden ve nasıl erişileceğini ve hayati karar vermede finansal bilgileri kullanma becerilerini değerlendirin.Pazarlama ilkelerini daha iyi anlamak için satış ve pazarlamada kullanılan çeşitli terminolojileri ve araçları keşfedinİş iletişimi becerilerinizi geliştirin.Kurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüAna dili İngilizce olmayan İngilizce konuşanlar için 5.0 IELTS veya eşdeğeri... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
31 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Bu, 12 haftalık bir kooperatif yerleştirme aşamasını içeren 31 haftalık bir programdır. Bu program sizi otellerde, restoranlarda veya diğer konaklama ve turizm işletmeler ... [+]

Müşteri Hizmetleri Mükemmellik Kooperatifinde Sertifika

Bu, 12 haftalık bir kooperatif yerleştirme aşamasını içeren 31 haftalık bir programdır. Bu program sizi otellerde, restoranlarda veya diğer konaklama ve turizm işletmelerinde bir pozisyona hazırlayacaktır.

Kurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüAna dili İngilizce olmayan İngilizce konuşanlar için 5.0 IELTS veya eşdeğeri

* Bir transkript, diploma veya başka bir ülkeden alınan sertifika, tanınmış bir değerlendirme hizmeti ile Ontario OSSD seviyesinde değerlendirilirse, Ontario lise diplomasına denk sayılır.

** Olgun öğrenciler, Harikalar Arası Esneklik Sınavını geçmelidir... [-]

Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
31 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Toronto School of Management

Bu iki yıllık lisans ileri diploması sizi konaklama endüstrisinde bir yönetim pozisyonuna hazırlayacaktır. Program, alanındaki son gelişmelere odaklanmaktadır. ... [+]

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Alanında İleri Diploma

Bu iki yıllık lisans ileri diploması sizi konaklama endüstrisinde bir yönetim pozisyonuna hazırlayacaktır. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 5 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın. Program, alanındaki en son gelişmelere odaklanarak size yardımcı olur:

Profesyonel misafirperverlik yönetim yetkinlikleri geliştirin ve operasyonel stratejiler, performans ve kontrol sistemleri ve etkin pazarlama yaklaşımları gibi önemli yönetim kavramlarının ardındaki ilkeleri öğreninBaşarılı liderlik ve takım çalışması ile iyi müşteri hizmetleri elde etmek, bireysel, kişilerarası ve toplu örgütsel davranış arasındaki farkı anlamak.Konukseverlik ve turizm endüstrisinde yöneticinin rolünü takdir ve anlayınKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Toronto School of Management

Bu iki yıllık lisans ileri diploması sizi konaklama endüstrisinde bir yönetim pozisyonuna hazırlayacaktır. Program, alanındaki son gelişmelere odaklanmaktadır. ... [+]

Misafirperverlik ve Turizm İşletmeciliği İleri Diploma Kooperatifi

Bu iki yıllık lisans ileri diploması sizi konaklama endüstrisinde bir yönetim pozisyonuna hazırlayacaktır. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 5 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın. Program, alanındaki en son gelişmelere odaklanarak size yardımcı olur:

Profesyonel misafirperverlik yönetim yetkinlikleri geliştirin ve operasyonel stratejiler, performans ve kontrol sistemleri ve etkin pazarlama yaklaşımları gibi önemli yönetim kavramlarının ardındaki ilkeleri öğreninBaşarılı liderlik ve takım çalışması ile iyi müşteri hizmetleri elde etmek, bireysel, kişilerarası ve toplu örgütsel davranış arasındaki farkı anlamak.Konukseverlik ve turizm endüstrisinde yöneticinin rolünü takdir ve anlayınKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku