Resmi açıklamayı okuyun

114360_114323_membership-high.jpgBireysel Liderlik Tarzınızı Geliştirmek İster misiniz?

University Canada West (UCW) , net bir vizyona sahip bir üniversitedir - profesyonel düzeyde kariyer ve sosyal liderlik için motive öğrenciler hazırlarken inovasyon ve etkinlik ile bilinen, Kanada'da ve yurtdışında lider, saygın bağımsız bir Üniversite olmak. UCW öğrencileri dünyadaki topluluklar için liderliğe hazır mezunlara dönüştürüyor.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

 • ACBSP onaylı MBA ve Ticaret programı.
 • Fakülte işinde ilk elden deneyim.
 • UCW'nin öğrenme ortamı dinamik ve pratiktir. Sınıf boyutları bireysel gereksinimlere daha fazla odaklanmak için sınırlandırılmıştır.
 • Vancouver'ın hareketli iş dünyasının merkezinde çalışın.
 • UCW şehir merkezi kampüsü, potansiyel işveren ağına benzersiz erişim sağlar.
 • Ağ ve bilgi aktarımı için size bolca fırsat sağlayan 40 ülkeden öğrencimiz var.

Peki, kariyerinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

Vancouver faktörü

“Vancouver, dağları olan Manhattan'dır.” - The New York Times.

UCW ile çalıştığınızda, bu güzel kentin neden The Economist * tarafından yaşayan en iyi 3. kent seçildiğini öğreneceksiniz.

Vancouver, dünyanın dört bir yanından gelen zeki ve yetenekli insanlardan oluşan bir şehirdir ve konuksever, kozmopolit bir yaşam tarzı sizi burada bekliyor. Vancouver şehri, zengin çalışma ve çalışma olanakları sunmaktadır ve harika doğal güzelliklerle çevrili olacaksınız. Burası gerçekten olması gereken en mükemmel yer.

Farklı sektörlerde zengin bir geçmişe sahip olan Vancouver, dünya ekonomisine damgasını vurdu ve geleneksel ve yeni endüstriler üzerinde büyük bir etki yaratmaya devam ediyor.

İçin tahtaya gel:

 • İş odaklı, öğretme-yoğun öğrenme
 • Vancouver şehir merkezinde birinci sınıf bir öğrenme tesisi
 • Kariyer odaklı bir eğitim ve uzman fakülte
 • Fakülte ve personelden mükemmel servis ve destek
 • Eğitiminizi hızlı izleme ve programları daha hızlı tamamlama fırsatları

114362_114320_MBA728X291.jpg

Kampüsümüz:

University Canada West (UCW) Vancouver şehir merkezinde 626 West Pender St. UCW'den kolayca ulaşılabilir. Vancouver'ın ticaret bölgesindedir. Dünyanın en büyük şirketlerinin çoğunun şehir merkezindeki kampüse yürüme mesafesinde ofisleri var.

UCW butik Kampüsü'nde sanal bir tura katılmak için buraya tıklayın.

Öğrencilerimiz Marka Elçilerimiz

University Canada West (UCW) , net bir vizyona sahip bir üniversitedir - öğrencilerini her şeyin merkezinde tutmak için. İlk andan itibaren kampüse geçersiniz, mezuniyetinize, University Canada West'in sunduğu her deneyim size kariyerinizde mümkün olan en iyi başlangıcı verecek şekilde hazırlanmıştır.

Öğrenci servisi:

Yeni öğrenciler, Oryantasyon sırasında Öğrenci Hizmetleri bölümünü hızlı bir şekilde tanıyacaklar; buradaki ekip, öğrencilere üniversitenin kampüsü, myUCW portalı, kütüphane hizmetleri hakkında genel bilgi verir ve kurs seçiminde ve kayıtlarında yardımcı olur.

Öğrenciler, akran ve fakülte desteğinin yanı sıra Öğrenci Hizmetleri aracılığıyla aşağıdakilere erişebilir:

 • Yazma ve Sayısal Koçlar
 • Akademik danışmanlık
 • Kampüs Bilgilendirme Oturumları
 • Atölyeler ve Seminerler
 • Öğrenci Hayatı ve Öğrenci Komitesi Etkinlikleri, örneğin: tatil partileri, dönem sonu sosyalleri, sinema geceleri ve çok daha fazlası.

Deneyiminizin Canada Canada West'in zevkli olmasını sağlamak için, herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, bir çözümün genellikle sadece bir tık ya da uzak durma olduğu tavsiye edilir.

114361_114324_BAinBusinessComms728X291.jpg114363_114322_BAinBusinessComms728X291-2.jpg

Kariyer Hizmetleri

University Canada West'in Kariyer Hizmetleri bölümü, yüksek öğrenimden işgücü ortamına ve ötesine geçerken tüm öğrencileri ve mezunları ile ilgi çekici bir ortaklığa yardımcı olmak için kuruldu. Bu ortaklıklar sayesinde, Kariyer Hizmetleri, işverenlerin ihtiyaç ve boşluklarını öğrencilerimiz ve mezunlarımız için açacaktır.

Kariyer Hizmetleri, çevrimiçi bir kariyer hizmetleri programı aracılığıyla kariyer ve istihdam hazırlık bilgileri sağlamak için Vancouver ve Kanada'da bulunan öğrenciler ve mezunlarla birlikte çalışır. Öğrenciler ve mezunlar programa istedikleri zaman internet üzerinden erişebilirler ve merkezi bir konumdan herkes için başvurdukları pozisyonlarla ilgili sayısız kariyer belgesi oluşturabilirler.

Öğrenciler istihdam edilebilir beceriler kazandıkça ve mezunlar kariyerlerinde büyüdükçe, University Canada West, onları istihdam ve gelişim fırsatları için Kanada'daki işletmelerle ilişkilendirmeye adamıştır. Eğitim ve taşınabilir beceri eğitiminin bugünün rekabetçi iş piyasasında “sahip olması gereken” olduğu bir yer.

University Canada West Kariyer Hizmetleri şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • Özgeçmişler;
 • Kapak mektupları;
 • Görüşme becerileri;
 • İş arama teknikleri;
 • Ağ fırsatları; ve
 • Kariyer koçluğu
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

University Canada West (UCW)

Bazı öğrencilerin mesleki veya akademik niteliklere sahip olmadıklarını, ancak MBA programına devam etmek istediklerini anlıyoruz. Öğrenciler dört MBA Hazırlık kursunu ta ... [+]

MBA Hazırlık

Bazı öğrencilerin mesleki veya akademik niteliklere sahip olmadıklarını, ancak MBA programına devam etmek istediklerini anlıyoruz. Öğrenciler dört MBA Hazırlık kursunu tamamlama seçeneğine sahiptir. MBA programına kabul edilmeye hak kazanabilmek için, öğrencilerin her Hazırlık kursunda B veya daha iyi bir not almaları gerekir.

Ders Yapısı

MBA Vakfı, aşağıdaki alanlarda dersler içermektedir:

MBAF 501 - İşletme

Öğrenciler MBA derslerinde ve iş yerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olacak yazılı belge ve sunumları oluşturmayı öğreneceklerdir. Öğrenciler, bağlamı ve izleyiciyi analiz etmeyi, amaç ve mesaj içeriğini belirlemeyi ve etkili, hızlı ve doğru bir şekilde alınabilen, anlaşılan, kullanılan ve alınabilen yazılı bir işyeri iletişimi oluşturmak için etkili görsel tasarımı entegre etmeyi öğreneceklerdir.... [-]

Kanada Vancouver
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Sosyal Bilimler Ön Lisans

University Canada West (UCW)

Sanat Bölümü (AA) derecesi size geniş bir bilgi temeli sağlar. Bu 60 kredi (20 kurs) programı, orta öğretim sonrası ek eğitim için veya doğrudan işgücüne girmek için hazı ... [+]

Sanat İlişkisi

Sanat Önlisans (AA) derecesi size geniş bir bilgi temeli sunar. Bu 60 kredilik (20 ders) program, sizi lise sonrası ek eğitim için veya doğrudan işgücüne girmeye hazırlar.

AA derecesi, University Canada West (UCW) ve tüm British Columbia derece veren kurumlardaki lisans programlarına transfer edilmek üzere kabul edilir.

Neden bir sanat diploması var?Eleştirel düşünmeyi ve problem çözmeyi öğrenEtkili bir sözlü ve yazılı iletişimci olunİşbirliği içinde çalışma yeteneğini geliştirmekAraştırma ve değerlendirme becerileri edinmeTeorik anlayışı uygulamaya uygulamak

Sınıf profili

Tüm University Canada West derece programları kampüste ve çevrimiçi olarak sunulmaktadır. UCW, dünya çapında 42'den fazla ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Diğer öğrencilerle iletişim kurmak ve deneyimleri paylaşmak, öğrenme deneyiminizi daha da artırabilir.... [-]

Kanada Vancouver
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

University Canada West (UCW) : Hear What Students Have To Say

University Canada West (UCW): International Students

UCW alumni: Anastasia and Loujeine

University Canada West Convocation 2018

UCW Alumni: Jasjit - MBA graduate

UCW MBA student from Iran discusses her new university

Address
Vancouver Campus Suite 100 – 626 West Pender Street
Vancouver, British Columbia, Kanada