Via Training Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Victoria International Academy Ağustos 2002 yılında açılan ve kısa süre sonra VIA TESL Diploma programı geliştirdik. VIA TESL Diploma Programı Ocak 2003 yılında şimdiki müfredat kullanmaya başladı. Lilla CAPALDO, bizim tam zamanlı 120 saatlik program eğitmeni, birkaç yıldır Victoria International Academy'de VIA TESL Diploma Programı ve öğretim ESL tamamladıktan sonra 2010 yılında VIA tesl Programı öğretim katıldı. O TESL programına ESL öğretim deneyim zenginliği getiriyor ve şu anda TESL Anabilim Dalı Danışman ve Uygulaması Danışman olduğunu.

VIA Eğitim Merkezi'nin TESOL / TESL kursu Vancouver Adası'nda uzun soluklu programı ve bizim öğretmen ve müfredat gurur duyuyoruz. Biz 10 yıldır öğretmen yetiştiren ve mükemmel bir üne sahip oylandı. Bizim mezunları, sınıflarını başarıyla yönetmek için gereken ve çalışma öğretim bulmak için iyi donanımlı her şeyi ile bırakın.

Bizim öğretmenlerin yüksek enerji ve hayata sınıf yapma yolunda tüm öğrenciler tarafından çok sevilen edilir. Onlar teşvik ve öğretim uygulama onların sırası geldiğinde öğrencileri desteklemek, kullanışlı faaliyetlerin öğrencilerin ton öğretmek, birçok ders simülasyonları faydalanmak. Onlar mükemmel tavsiyelerde ve emin öğrencilerin sınıf sunmak için hazır olduğundan emin olun.

Öğretmenler tesl öğrencilerin kendi sınıfları gözlemlemek ve öğrenciler ile etkileşim için bir şans var ve bu yüzden biz de bir ESL okul vardır, çünkü diğer birçok öğretmen okullarının aksine bizim Merkezinde ve eğitimi en olsun. Onlar da kendi öğretme stilleri hakkında bizim Kanadalı İngilizce öğretmenlerine danışmak için bir şans var. Biz sınıfta ya da sonları ve ücretsiz Wi-Fi kullanımı için küçük bir tesl öğretmen danışmak için kitap kütüphane, bilgisayar var. Birçok öğrenci ders saatlerinden sonra etrafında kalmak ve onlar internet sörf yaparken ücretsiz kahve keyfini ister.

Bizim Konuşma Arkadaşlar program sayesinde, TESL öğrencilerin öğrencilerimizle birebir öğretim uygulama için bir şans var. Tesl mezunları kariyerine başlamak ve Victoria Kültürlerarası Derneği gönüllü programları aracılığıyla kendi saatlerini inşa edebilirsiniz.

Arka plân

Victoria International Academy VIA sunulan ESL programlarının bir uzantısı olarak 2005 yılında VIA Eğitim Merkezi'ni açtı. Ana TESL ve ESL eğitimciler tarafından tasarlanan programlar sayesinde, VIA Eğitim Merkezi, iki tam zamanlı ve iki online TESL programlarına bir tam zamanlı TESL programından büyüdü. İletişimsel Dil Öğretimi (CLT), VIA TESL Diploma Programları dayanarak tesl Kanada gereksinimlerini karşılamak veya aşmak için tasarlanmıştır.

Konumlar

Victoria

VIA Training Centre

Address
Via Training Centre
1012 Douglas St

Victoria, Britanya Kolumbiyası, Kanada
Telefon
+1 250-590-3085

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: