Resmi açıklamayı okuyun

Neden Outward Bound Costa Rica ?

Daha güçlü liderlik becerileri, çevrelerindeki dünyayı daha iyi anlamaları ve derslerimizden kaçan öğrencileri ve yetişkinleri mümkün olduğunu düşündüklerinden daha fazlasını yapabileceklerini keşfettik.

Biz Kimiz

Outward Bound Costa Rica , ömür boyu sürecek bir liderlik, büyüme ve maceraya dayalı öğrenme yoluyla hizmet etme taahhüdüne ilham veriyor. Yetenekli ve güvenlik konusunda bilinçli personel tarafından yönetilen 1994'ten bu yana, katılımcıların gizli potansiyellerini keşfetmelerine ve mümkün olduklarını düşündüklerinin ötesine geçmelerine yardımcı olmak için Kosta Rika, Panama ve Nikaragua'nın tropikal nehirlerini, resiflerini ve yağmur ormanlarını kullanan deneyimsel eğitim kursları verdik. .

Ne Yapıyoruz

Liderlik becerilerinin, hizmet deneyiminin, özgüvenin ve özgüvenin gelişiminin, sınıfta, işyerinde, ailelerinde ve dünyadaki öğrencilerin ve yetişkinlerin gelişmesi için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Kurslarımız katılımcıları birbirlerinin güçlü yönlerine ve farklılıklarına değer vermeye ve takım olarak yaşamaya, çalışmaya ve öğrenmeye teşvik eder. Bireylerin kendilerine meydan okumaları ve başarılı olmaları için fırsatlar sunuyoruz.

Eğitim modelimiz, deneyimsel öğrenme yoluyla 70 yıllık öğretime dayanmaktadır. Daha fazla bilgi için blog gönderimizi ziyaret edin.

Nerede Hizmet Veriyoruz?109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Bize Ne Zaman Katılabilirsin?

Yaz

Hayati yaşam becerilerini geliştirin, kendinizi yerel Kosta Rika ve Panama geleneklerine maruz bırakın ve uzak yağmur ormanlarını gezerken, whitewater rapids ile mücadele ederken ve dünya standartlarında tropikal sörf tatilinde dalgaları yakalarken kendinden empoze edilen sınırları aşın.

Özel kurslar

İstediğiniz zaman kendi Özel Kursunuzu oluşturarak gelin ve arkadaşlarınızı, birliğinizi, ailenizi veya iş arkadaşlarınızı bir Outward Bound Costa Rica seferi ile Kosta Rika, Panama veya Nikaragua'ya götürün.

dönem

Kosta Rika, Panama ve Nikaragua’nın eşsiz tropikal vahşi doğasında kendi azınlıklarını test etmek ve kişisel liderlik tarzlarını geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri ve yeni lise mezunları için idealdir.

Kız İzci Destinasyonları

Outward Bound Costa Rica , Kız İzci Hedefleri kurslarına ev sahipliği yapan 10 yıldan fazla bir süredir ABD'nin İzci Kızları'nın güvenilir bir ortağıdır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Outward Bound Costa Rica

Açık havada hayatta kalmak için doğru becerilerden daha fazlasına ihtiyacınız var. Ayrıca kurtarma ve vahşi sağlık bakımında gerekli eğitimlerle donatılmış gerçek bir lid ... [+]

Açık havada hayatta kalmak için doğru becerilerden daha fazlasına ihtiyacınız var. Ayrıca kurtarma ve vahşi sağlık bakımında gerekli eğitimlerle donatılmış gerçek bir lider olmalısınız. Outward Bound Costa Rica ile eğlenceli bir dönem boyunca bu ve daha fazlasını öğreneceksiniz!

Vahşi doğada gerekli liderlik becerilerini edinmenize yardımcı olacak bir açık hava profesyoneli olma konusunda eğitim alın. Liderlik Dönemimiz ile, azgın nehirlerden aşağı sallara kılavuzluk etmeyi, kurtarmaları organize etmeyi, belay sistemlerini kurmayı, yağmur ormanlarında grupları yönetmeyi, vahşi doğada tıbbi bakım vermeyi ve scuba dalış dünya standartlarında lekeleri öğreneceksiniz. Kosta Rika ormanında hayatta kalma konusunda size öğretecek olan yerlilerle bağlantı kurun.... [-]

Kosta Rika Cartago
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Outward Bound Costa Rica

İki Orta Amerika ülkesini keşfetmenin en iyi yolu nedir? Outward Bound Costa Rica ile kros seferi ile Karayipler'den Pasifik'e trek! Kıyıdan Kıyıya Seferi Sömestrimiz, 26 ... [+]

İki Orta Amerika ülkesini keşfetmenin en iyi yolu nedir? Outward Bound Costa Rica ile kros seferi ile Karayipler'den Pasifik'e trek! Kıyıdan Kıyıya Seferi Sömestrimiz, 26 gün boyunca vadiler ve gür yağmur ormanları arasında yürüyerek sürükleyici bir yolculukla 85 günlük bir kurstur.

İspanyolcanızı tazeleme ve Kosta Rika geleneklerine dalma, kırsal kesimde bir aile ile aile yanında kalma fırsatınız olacak. Whitewater rafting gezilerinde zorlu ve heyecan verici bir şekilde liderliğinizi ve sallanma becerilerinizi geliştirin. Uzaktaki tropikal adaları bir kayıkta keşfedin ve dünyaca ünlü plajlarda dalgaları yakalayın.

Ardından komşu ülkelere seyahat edin - Panama ve Nikaragua. Tropikal sularda tüplü dalış yapın ve servis öğrenme projelerine katılın. Yelken, wakeboarding ve şnorkelli yüzme gibi aktivitelerle yerlilerle etkileşim kurun. Programın sonunda, İlkyardım ve CPR sertifikalarının yanı sıra 12'ye kadar akademik kredi kazanacaksınız.... [-]

Kosta Rika Cartago
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Outward Bound Costa Rica

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Kosta Rika'yı keşfedebilir! Kosta Rika'nın manzarasının ve geleneklerinin kalbine götürecek bir yağmur ormanı trekiyle b ... [+]

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Kosta Rika'yı keşfedebilir!

Kosta Rika'nın manzarasının ve geleneklerinin kalbine götürecek bir yağmur ormanı trekiyle başlayın. Yoğun tropik ormanda gezinirken “pura vida” yaşam tarzına ilham veren daha yavaş yaşam ritmini keşfedeceğiniz bir dizi kırsal aile yanında geriye dönüş becerilerini öğrenin. 80 metrelik bir şelaleye dalın ve ormandan çıkıp plajınıza başlamadan önce sıfırdan şeker kamışı toplayın. Pasifik Kıyısı boyunca, tecrübeli eğitmenlerimizle sörf yapmayı veya boogie tahtası kurmayı öğrenerek Manuel Antonio Ulusal Parkı'ndaki Kosta Rika'daki deneyiminizi tamamlayın.... [-]

Kosta Rika Cartago
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Outward Bound Costa Rica

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Panama'yı ve Kosta Rika'nın tadını keşfedebilir! Panama ekosistemlerinin doğal harikalarını keşfedin ve tüplü dalış ve d ... [+]

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Panama'yı ve Kosta Rika'nın tadını keşfedebilir!

Panama ekosistemlerinin doğal harikalarını keşfedin ve tüplü dalış ve deniz kayağı yapmayı öğrenirken Panamalı yaşam tarzını özümseyin. Bocas del Toro takımadalarının tropik adalarında deniz kayağı keşif gezisiyle maceraya başlayın. Burada, canlı mercan resifleri, renkli balıklar, mangrovlar ve batık bir gemi arasında dalış yaparken NAUI scuba sertifikanızı kazanın.

** Bu kurs, unutulmaz iki haftalık bir deneyim için 19 Kosta Rika Rainforest Trek kursu ile birleştirilebilir.

Programın Önemli NoktalarıEğer zaten bir scuba sertifikanız varsa, derin dalışlara ve gece dalışlarına katılma şansını yakalayın.Panama'daki küçük bir ada topluluğunda veya Kosta Rika dağlarındaki uzak yağmur ormanı topluluklarında ilk elden deneyim kazanın.Panama'da Karayip gelenekleri ve kültürüne dalın.Programın tamamlanmasından sonra bir dalgıç sertifikası kazanın.Dünyanın dört bir yanından coursemates ile bir bağ kurun.yol... [-]
Kosta Rika Cartago
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Outward Bound Costa Rica

19 yaş ve üstü yetişkinler, ömür boyu sürecek bir macera için aksiyon dolu iki haftada Kosta Rika ve Panama'yı keşfedebilir. ... [+]

19 yaş ve üstü yetişkinler, ömür boyu sürecek bir macera için aksiyon dolu iki haftada Kosta Rika ve Panama'yı keşfedebilir.

Yaz kurslarımız sadece öğrenciler için değil, yetişkinler için de geçerlidir! Bu, günlük hayatınızdan uzaklaşmak ve Panama'nın tropik sularını dalış veya Kosta Rika'nın yemyeşil yağmur ormanlarında doğa yürüyüşü yaparken sizin için neyin önemli olduğunu düşünmek için bir fırsat.

Aşağıdaki iki kurstan birini seçin veya ideal iki haftalık yaz maceranızı oluşturmak için bunları birleştirin.

Panama - Hafta 1 (6 - 13 Temmuz)

Panama ekosistemlerinin doğal harikalarını keşfedin ve tüplü dalış ve deniz kayağı yapmayı öğrenirken Panamalı yaşam tarzını özümseyin. Bocas del Toro takımadalarının tropik adalarında deniz kayağı keşif gezisiyle maceraya başlayın. Burada, canlı mercan resifleri, renkli balıklar, mangrovlar ve batık bir gemi arasında dalış yaparken NAUI scuba sertifikanızı kazanın.... [-]

Kosta Rika Cartago
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to Outward Bound Costa Rica