Outward Bound Costa Rica

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Outward Bound Costa Rica ?

Daha güçlü liderlik becerileri, çevrelerindeki dünyayı daha iyi anlamaları ve derslerimizden kaçan öğrencileri ve yetişkinleri mümkün olduğunu düşündüklerinden daha fazlasını yapabileceklerini keşfettik.

Biz Kimiz

Outward Bound Costa Rica , ömür boyu sürecek bir liderlik, büyüme ve maceraya dayalı öğrenme yoluyla hizmet etme taahhüdüne ilham veriyor. Yetenekli ve güvenlik konusunda bilinçli personel tarafından yönetilen 1994'ten bu yana, katılımcıların gizli potansiyellerini keşfetmelerine ve mümkün olduklarını düşündüklerinin ötesine geçmelerine yardımcı olmak için Kosta Rika, Panama ve Nikaragua'nın tropikal nehirlerini, resiflerini ve yağmur ormanlarını kullanan deneyimsel eğitim kursları verdik. .

Ne Yapıyoruz

Liderlik becerilerinin, hizmet deneyiminin, özgüvenin ve özgüvenin gelişiminin, sınıfta, işyerinde, ailelerinde ve dünyadaki öğrencilerin ve yetişkinlerin gelişmesi için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Kurslarımız katılımcıları birbirlerinin güçlü yönlerine ve farklılıklarına değer vermeye ve takım olarak yaşamaya, çalışmaya ve öğrenmeye teşvik eder. Bireylerin kendilerine meydan okumaları ve başarılı olmaları için fırsatlar sunuyoruz.

Eğitim modelimiz, deneyimsel öğrenme yoluyla 70 yıllık öğretime dayanmaktadır. Daha fazla bilgi için blog gönderimizi ziyaret edin.

Nerede Hizmet Veriyoruz?109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Bize Ne Zaman Katılabilirsin?

Yaz

Hayati yaşam becerilerini geliştirin, kendinizi yerel Kosta Rika ve Panama geleneklerine maruz bırakın ve uzak yağmur ormanlarını gezerken, whitewater rapids ile mücadele ederken ve dünya standartlarında tropikal sörf tatilinde dalgaları yakalarken kendinden empoze edilen sınırları aşın.

Özel kurslar

İstediğiniz zaman kendi Özel Kursunuzu oluşturarak gelin ve arkadaşlarınızı, birliğinizi, ailenizi veya iş arkadaşlarınızı bir Outward Bound Costa Rica seferi ile Kosta Rika, Panama veya Nikaragua'ya götürün.

dönem

Kosta Rika, Panama ve Nikaragua’nın eşsiz tropikal vahşi doğasında kendi azınlıklarını test etmek ve kişisel liderlik tarzlarını geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri ve yeni lise mezunları için idealdir.

Kız İzci Destinasyonları

Outward Bound Costa Rica , Kız İzci Hedefleri kurslarına ev sahipliği yapan 10 yıldan fazla bir süredir ABD'nin İzci Kızları'nın güvenilir bir ortağıdır.

Konumlar

Cartago

Address
Calle Vindas
30307 Cartago, Cartago Eyaleti, Kosta Rika