Resmi açıklamayı okuyun

Tico Lingo , 2015 yılında, en eşsiz ve orijinal Kosta Rika öğrenme deneyimini sunmayı amaçlayan küçük, kaliteli bir dil ve kültür merkezi olarak kuruldu. Açılıştan bu yana, dünya çapında otuzdan fazla farklı ülkeden öğrencilere ders verdik ve İspanyolca dilini öğrenmek isteyen çok sayıda öğrenciye ulaşmaya devam ediyoruz.

Başarımız, kaliteye olan bağlılığımıza ve en üst düzey öğrenci hizmeti ve kişiselleştirmeye dayanmaktadır. Sürekli olarak profesyonel personele yatırım yaparız ve her öğrencinin bizimle olan genel deneyiminin mükemmel bir şey olmaması için özel program seçenekleri sunarız.

Tico Lingo neden?

Mükemmel Sonuçlar

Eğitimdeki arka planımız, kapsamlı kaynaklarımız ve olağanüstü personelimizle, öğrencilerin Kosta Rika'da mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini almasını sağlayabiliyoruz. Yaşınız, ev kültürünüz veya İspanyolca'nızdaki arka plandan bağımsız olarak, size sadece yeni bir dili nasıl konuşacağınızı değil, aynı zamanda gözlerinizi güzel Kosta Rika kültürüne nasıl açacağınızı öğretecek zenginleştirici bir deneyim vaat edebiliriz.

Profesyonel Eğitmenlerimiz

Kosta Rika'da ve dünya çapında uluslararası tecrübeyle, profesyonel İspanyol eğitmenlerimiz yaptıkları işte en iyisidir. Eğitmenler, İspanyolca konuşmaya ve konuşma becerilerine odaklanmış bir ortam yaratmak için en fazla 6 öğrenciden oluşan gruplarla çalışmaktadır. Konuşma önemlidir! Öğrencilerimizi sadece sınıfta İspanyolca konuşan öğretmenlerimizle zorluyoruz.

Güvenlik Sözümüz

Evet, Kosta Rika'da İspanyolca öğrenmenin önemli olduğunu biliyoruz, ancak Kosta Rika'da güvenlik kesinlikle önceliğimizdir. Tico Lingo personeli, güzel ülkemizde buralarda olabildiğince güvenli hale getirmek için her yere gitmektedir.

Toplumsal Yardım ve Gönüllülük

Tico Lingo topluluk sosyal yardım ve geliştirme için bir avukattır. Ayda bir kez, okul kapılarımızı Kosta Rika'da organize edilecek bir yere ihtiyaç duyan toplumdan yardım programlarına açıyoruz. Devlet okullarına, toplum derneklerine, lise, sokak temizliği ve daha fazlasına finansal desteğimizi sunuyoruz. Dolarınız Kosta Rika'daki topluluğumuza yardım ediyor!

Program dili:
  • Spanish (Mexican)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Tico Lingo

Yoğun İspanyol sınıflarını, günlük kültürel aktiviteleri ve hafta sonu macera turlarını birleştiren Teen İspanyol kampı, öğrencileri Kosta Rika kültürü ve topluluğuna tam ... [+]

Yoğun İspanyol sınıflarını, günlük kültürel aktiviteleri ve hafta sonu macera turlarını birleştiren Teen İspanyol kampı, öğrencileri Kosta Rika kültürü ve topluluğuna tam olarak dahil etmeyi amaçlamaktadır.

Kamp, kültürel daldırma yoluyla İspanyolca öğrenmeye ve edinmeye vurgu yapıyor. Öğrenciler sadece artan bir İspanyol seviyesiyle değil, aynı zamanda hayata yeni ve dünyevi ve kültürel bir perspektiften uzaklaşacaklar ... ve evdeki herkesle paylaşmak için bir macera!

Yaşları: 13-18 Süre: 3 hafta

Program Detayları

Genç İspanyol Daldırma Yaz Kampı üç hafta boyunca çalışır ve yoğun İspanyol sınıflarını, günlük kültürel aktiviteleri ve hafta sonu gezilerini birleştirir. Öğrenmek, daldırmak ve ömür boyu sürecek bir maceraya devam etmek için ihtiyaç duyacağı her şeyi sunan her şey dahil bir program.... [-]

Kosta Rika Heredia
Şubat 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tico Lingo

Yetişkin İspanyolca programlarımız, öğrencilere İspanyolca konuşabilmeyi mümkün olduğunca çabuk bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Her birinde İspanyolca dil kursları ... [+]

Yetişkin İspanyolca programlarımız, öğrencilere İspanyolca konuşabilmeyi mümkün olduğunca çabuk bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Her birinde İspanyolca dil kursları ve yerel aile yanında konaklama seçenekleri bulunan farklı program seçenekleri sunuyoruz. Birçok öğrenci, 3 ila 4 hafta sonra İspanyol akıcılığında kayda değer artışlar görmüştür.

Program süresi, 1-16 hafta arasında değişen esnektir .

Her programa dahil:

Havaalanı karşılamaDüzgün tesviye sağlamak için yerleştirme sınavıHarita ile Heredia şehir turuYerli sınıflarla konuşma dersleriKurs bitiminde diploma

Temel İspanyolca Daldırma Programı

... [-]
Kosta Rika Heredia
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Tico Lingo - Costa Rican Spanish Immersion School

Matthew, USA | Tico Lingo Spanish School Student Interview

Interview with Tico Lingo Spanish Professor Freddy