Tico Lingo

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tico Lingo , 2015 yılında, en eşsiz ve orijinal Kosta Rika öğrenme deneyimini sunmayı amaçlayan küçük, kaliteli bir dil ve kültür merkezi olarak kuruldu. Açılıştan bu yana, dünya çapında otuzdan fazla farklı ülkeden öğrencilere ders verdik ve İspanyolca dilini öğrenmek isteyen çok sayıda öğrenciye ulaşmaya devam ediyoruz.

Başarımız, kaliteye olan bağlılığımıza ve en üst düzey öğrenci hizmeti ve kişiselleştirmeye dayanmaktadır. Sürekli olarak profesyonel personele yatırım yaparız ve her öğrencinin bizimle olan genel deneyiminin mükemmel bir şey olmaması için özel program seçenekleri sunarız.

Tico Lingo neden?

Mükemmel Sonuçlar

Eğitimdeki arka planımız, kapsamlı kaynaklarımız ve olağanüstü personelimizle, öğrencilerin Kosta Rika'da mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini almasını sağlayabiliyoruz. Yaşınız, ev kültürünüz veya İspanyolca'nızdaki arka plandan bağımsız olarak, size sadece yeni bir dili nasıl konuşacağınızı değil, aynı zamanda gözlerinizi güzel Kosta Rika kültürüne nasıl açacağınızı öğretecek zenginleştirici bir deneyim vaat edebiliriz.

Profesyonel Eğitmenlerimiz

Kosta Rika'da ve dünya çapında uluslararası tecrübeyle, profesyonel İspanyol eğitmenlerimiz yaptıkları işte en iyisidir. Eğitmenler, İspanyolca konuşmaya ve konuşma becerilerine odaklanmış bir ortam yaratmak için en fazla 6 öğrenciden oluşan gruplarla çalışmaktadır. Konuşma önemlidir! Öğrencilerimizi sadece sınıfta İspanyolca konuşan öğretmenlerimizle zorluyoruz.

Güvenlik Sözümüz

Evet, Kosta Rika'da İspanyolca öğrenmenin önemli olduğunu biliyoruz, ancak Kosta Rika'da güvenlik kesinlikle önceliğimizdir. Tico Lingo personeli, güzel ülkemizde buralarda olabildiğince güvenli hale getirmek için her yere gitmektedir.

Toplumsal Yardım ve Gönüllülük

Tico Lingo topluluk sosyal yardım ve geliştirme için bir avukattır. Ayda bir kez, okul kapılarımızı Kosta Rika'da organize edilecek bir yere ihtiyaç duyan toplumdan yardım programlarına açıyoruz. Devlet okullarına, toplum derneklerine, lise, sokak temizliği ve daha fazlasına finansal desteğimizi sunuyoruz. Dolarınız Kosta Rika'daki topluluğumuza yardım ediyor!

Konumlar

Heredia

Address
las calles 8 y la avenida 11 y 13
40103 Heredia, Heredia Eyaleti, Kosta Rika