Resmi açıklamayı okuyun

Giriş

Günümüzün rekabetçi iş ortamında, nasıl kolayca emelleri tüm güvenli olabilir? Nasıl kendinize en başarılı versiyonu, en imrenilen kariyer hedeflerini gerçekleştirmek dünya üzerinde iz bırakmak ve olabilir? Cevap basit: Mesleki Eğitim.

profesyonel eğitim gelir ve her biri yeni kapılar açabilir zaman seçimler bir dünya var.

Morgan Uluslararası 1995 yılından bu yana başarılı olmak isteyen profesyoneller ve işletmeler için özelleştirilmiş profesyonel eğitim çözümleri sunmaktadır.

Ortadoğu'da ve 70,000'in üzerinde profesyonel dünya çapında deneyim eğitimi 21 yılı aşkın ilk mesleki eğitim kurumu olarak, Morgan kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kişiselleştirilmiş bir yaklaşım ve kalite öğrenmeyi sağlar. Biz profesyonel sertifikalar, diplomalar, temel sertifikaları, teknik ve yumuşak becerileri finans, muhasebe, insan kaynakları, pazarlama ve lojistik alanların ihtiyaçlarına ikram atölye sunuyoruz.

Bütün büyük nedenler tercih eğitim sağlayıcı olarak Morgan seçmek için:

Uzman Deneyimi ve Önerileri: deneyim Morgan'ın 21 yaş adayların başarı için en etkili yolları hakim ettik uzmanlardan sadece kaliteli eğitim almak anlamına gelir Dünya genelinde 70.000 üzerinde mezunları ile fırsatlar Ağ Geniş Global Reach: dünya çapında 37 yerlerde ofisler adayları dört kıtada sınırsız destek ve rehberlik erişimi ülke ortalarında çalışmalarını aktarmak ve olması harika bir esneklik verir Sertifikalı ve Deneyimli Eğitmenler Morgan tam başından sonuna kadar yardım ve rehberlik sunarak adayları destekler Çeşitli ve Esnek Öğrenim Seçenekleri: canlı sınıfları, bireysel çalışma, online video, ders ve yorum oturumları Morgan'ın seçimi adayların yaşam tarzı, ihtiyaçları ve yeteneği kendi öğrenme sığabilecek anlamına gelir. Morgan Promise: Biz sana inanıyoruz! Ve biz başarılı biliyorum. Aslında, biz size programı tamamlamak ama sınavı yoksa tekrar ders için ücretsiz ders veren, Morgan Promise kadar emin yarattı ediyoruz. Hayalinizdeki iş iniş daha da kolaylaştı! Bir Morgan Mezunları olarak, Morgan Bağlan, yüksek profilli işletmelerin tıpkı sizin gibi yetenekli ve sertifikalı uzmanları işe bakarak size bağlamak için tasarlanmış online bir platform katılmak için ücretsiz erişim alırsınız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Morgan International

Yetenek cazibe ve alıkoyma iş için gündemin en tepesinde yerini alıyor ve bu İK profesyonelleri artık her zamankinden daha önemlidir demektir ... [+]

SHRM Sertifikalı Profesyonel

Yetenek cazibe ve alıkoyma iş için gündemin en tepesinde yerini alıyor ve bu İK profesyonelleri artık her zamankinden daha önemlidir demektir.

HR için durum

İnsan Kaynakları alanında iş başarısı için giderek önem kazanmaktadır. Bu, şimdiye kadar İK profesyonelleri için daha fazla fırsat değil, aynı zamanda işletmelerin daha da büyük bir büyüme yol açabilir sertifikalı becerileri artan odağı anlamına gelir.

sizin için mükemmel?

HR, faydaları, işe konum veya ilgili alanlarda çalışan varsa, SHRM-CP kariyer yüksek alabilir becerileri sunar. Üst İK yönetimi, İK danışmanlık ya da liderlik geliştirme uzmanı zaten iseniz, o zaman SHRM-SCP size göre. Anahtar pozisyonları içerir:... [-]

Lübnan Beyrut Ürdün Amman Suudi Arabistan Dammam Cidde Riyad Kuveyt Hindistan Pune Haydarabad Chennai Yeni Delhi Kanada Mississauga Vancouver Montreal Fransa Paris İsviçre Cenevre Almanya Frankfurt Katar Doha Bengaluru Bahreyn Manama Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi Dubai Al Ain Rusya Moskova Mısır Kahire Ukrayna Kiev Kazakistan Almatı  + 37 Daha fazla
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku