Resmi açıklamayı okuyun

Dan Freeman / Unsplash

Avicenna International College (AIC), ilk olarak 1995 yılında Budapeşte, Macaristan'da kurulan bağımsız bir eğitim kurumudur. 1995'ten beri, AIC Avrupa'da tanınmış bir kaliteli eğitim sağlayıcısı haline geldi. AIC sürekli olarak yeni programlar geliştirdi ve kapılarını farklı Avrupa kampüslerindeki uluslararası öğrencilere açtı.

AIC uluslararası lise çalışmaları için programlar sunar , lise sonrası vakıf programları Avrupa üniversitelerine hazırlanır. AIC ayrıca Avrupa derecelerine yönelik FEDE'nin BS, MS ve DBA programlarını da sunmaktadır.

Misyon

Avicenna International College , öğrencilerini sorumlu vatandaşlar olmaya, öğrenmenin tadını çıkarmaya, akademik olarak gelişmeye ve başarılı bir yüksek öğrenime devam etmeleri için hazırlar ve eğitir. Bilgi ve yaşam boyu öğrenmeye duyulan tutku, eğitimimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Avicenna “bütünsel yaklaşım”, “problem çözme” ve “etkileşimli öğrenmeye” odaklanan, özenli, güvenli ve oldukça akademik bir topluluktur .

Avicenna, kendine ve başkalarına karşılıklı saygıyı teşvik eder ve öğrencilerin evlerinden uzakta bir ev inşa etmelerini içerir.

Kendi Avicenna-fikirli yaklaşım ve tarzını kullanan Avicenna International College , öğrencilere danışmanlık yaparken ve onları “köprü” konseptinde geçirirken derece ve derece olmayan kurslar sunmaktadır.

Lisans dışı eğitim / öğretim, öğrenen dünya dillerinin yaygınlaşması, sanat ve kariyer eğitimi, kitapların yayınlanması ve ders dışı materyallerin yayını, internet ve multimedya içerik geliştirme AIC'nin görevleri arasındadır.

Öğrencilerimizin akademik ve bilimsel ihtiyaçlarını sürekli inceler, tanır, bu ihtiyaçlar için modern ürün ve hizmetler tasarlar ve geliştiririz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz tüm öğrencilerimiz için hazır olacak.

Avicenna International College , tüm dünyadaki öğrencilerinin başarısının ortağı olmaya kendini adamıştır.

AIC Öğrencileri İçin Gelecek Olanaklar

AIC'den mezun olduktan sonra, öğrencilerimizin çoğu çalışmalarını tamamlamak için en iyi Avrupa, İngiltere ve Amerikan üniversitelerine katılır. Birçok üniversite şimdi aktif olarak AIC'deki yüksek eğitim kalitesi nedeniyle AIC öğrencilerini kabul etmek için çalışmaktadır.

AIC’nin Hemşirelik, Bilişim, Turizm ve Otel İşletmeciliği veya diğer alanlardaki kuruluş programlarını tamamlamış olan diğer mezunları, bir iş bulmaktan ve Avrupa pazarında iyi ücret almaktan mutluluk duymaktadır.

Gelecekteki Üniversite

Birçok Avrupa, İngiltere ve Kuzey Amerika üniversitesi yüksek lisans öğrencilerimizi kabul etmektedir. Tıbbi araştırmalar için mezunlarımız, Semmelweis Üniversitesi (Macaristan), Szeged Üniversitesi (Macaristan), Charles Üniversitesi (Çek Cumhuriyeti), Comenius Üniversitesi (Slovakya), İtalya, İspanya, Sırbistan, Slovenya gibi diğer birçok üniversitede Türkiye ve diğer ülkeler.

NCUK hazırlık programını tamamlayan öğrenciler AIC'deki Uluslararası Birinci Sınıflarına devam edebilir ve ardından BA / BS veya MS derecelerini tamamlamak için İngiltere'deki bir ortak üniversiteye gidebilirler.

Aşağıdaki İngiltere üniversiteleri GARANTİ ve İngilizce ve bilimler konusunda güçlü öğrencilerimize kabul:

 • Aston Üniversitesi
 • Birmingham Üniversitesi
 • Bradford Üniversitesi
 • Bristol Üniversitesi
 • Huddersfield Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Kingston Üniversitesi Londra
 • Leeds Üniversitesi
 • Leeds Becket Üniversitesi
 • Liverpool John Moores Üniversitesi
 • Manchester Üniversitesi
 • Manchester Büyükşehir Üniversitesi
 • Queen Mary Londra Üniversitesi
 • Salford Üniversitesi, Manchester
 • Sheffield Üniversitesi
 • Sheffield Hallam Üniversitesi
Program dili:
 • Macarca
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Avicenna International College

Avicenna'daki Almanca Hazırlık Programı (GFP), lise derslerini tamamlamış ve eğitim dilini Almanca, Almanca veya Almanca öğrenimine devam edecek olan Almanya, Avusturya v ... [+]

GFP, Almanca dil becerilerinin gelişimine odaklanıyor

Avicenna'daki Almanca Hazırlık Programı (GFP), lise derslerini tamamlamış ve eğitim dilini Almanca, Almanca veya Almanca öğrenimine devam edecek olan Almanya, Avusturya veya İsviçre'deki bir üniversitede okumaya devam etmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. GFP, öğrencilerin Almanca dil becerilerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Tüm uygun öğrenciler bu kursa başvurabilirler, ancak önceden Almanca bilgisi olması şart değildir.

Herhangi bir AIC Foundation Programına başvurmak için aşağıdaki adımları izleyeceksiniz:AIC Vakfı Programlarından biri için doldurulmuş Başvuru Formunu gönderinKabul mektubuBaşvuru ve kayıt belgelerini hazırlaÖğrenim ücretini ve sigorta ücretini AIC'ye devretmekAIC E-posta ve İletişim SistemiMacar Schengen VizeSeyahat düzeni... [-]
Macaristan Budapeşte
Nisan 2020
Almanca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avicenna International College

Avicenna Business Foundation Program (BFP), liseyi bitirmiş ve öğrenimlerini Avrupa'da İngilizce dilindeki üniversitede sürdürmek isteyen uluslararası öğrenciler için tas ... [+]

BFP genel ve akademik İngilizcede güçlü bir temel sağlayacaktır.

Avicenna Business Foundation Program (BFP), liseyi bitirmiş ve öğrenimlerini Avrupa'da İngilizce dilindeki üniversitede sürdürmek isteyen uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. BFP, öğrenciler için genel ve akademik İngilizcede güçlü bir temel oluşturacak ve aynı zamanda işletme ile ilgili temel konularda bir anlayış sunacaktır. Mezunlarımız herhangi bir Avrupa veya Kuzey Amerika üniversitesine başvurabilirler.

İşletme, ekonomi bilimi, bankacılık, pazarlama, uluslararası ilişkiler, pazarlamada hukuk ve bilişim teknolojileri, İşletme Hazırlık Programı (BFP) mezunlarının İngilizce dil Avrupa üniversitelerinden birinde çalışmalarına devam etmeyi seçebilecekleri çalışma alanları arasındadır.... [-]

Macaristan Budapeşte
Nisan 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avicenna International College

NCUK - IFY Business Stream, AIC öğrencilerini bir Partner UK üniversitesine garantili kabul için hazırlayan veya Avrupa, Avustralya veya ABD'deki diğer prestijli üniversi ... [+]

Mükemmel Hazırlık Yılı Programı

NCUK - IFY Business Stream, AIC öğrencilerini bir Partner UK üniversitesine garantili kabul için hazırlayan veya Avrupa, Avustralya veya ABD'deki diğer prestijli üniversitelerde okuyan mükemmel bir Hazırlık Yılı programıdır. Bu bir yıllık kurs süresince öğrenciler genel ve akademik İngilizce olarak güçlü bir eğitim alacaklardır. Gelecekteki üniversite çalışmaları ile ilgili özel konular da sağlanacaktır. Yarı final ve final sınavları NCUK tarafından düzenlenmektedir. Başarılı öğrenciler çok değerli bir NCUK sertifikası kazanacaklar.

İşletme ve BA ve MA seviyesindeki diğer birçok ilgili alan, özellikle Hindistan, Nepal, İran, Türkiye ve Afrika ülkeleri gibi ülkelerden birçok uluslararası öğrenci tarafından aranmaktadır. Bu öğrenciler tanınmış bir kolej veya üniversitedeki işin temellerini öğrenmek ve saygın bir derece kazanmak isterler. NCUK İşletme Programı (IFY), Avicenna öğrencilerinin yüksek kalitede bir Birleşik Krallık üniversitesine girmelerini ve önlerinde birçok kapı açacak bir derece kazanmalarını sağlayacak. Öğrenciler 3 modül ve Akademik İngilizce alacaktır. Tüm gereklilikleri tamamladıktan sonra, NCUK başarılı öğrencilere IFY derecesi verecektir. NCUK ayrıca lisansüstü öğrencilerimizi İngiltere'deki üniversitelerden birine yerleştirmek için AIC Kabul Bölümüne yardımcı olur.... [-]

Macaristan Budapeşte
Nisan 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avicenna International College

NCUK, İngiltere ve uluslararası öğrencilerin kendilerini İngiltere ve diğer üniversitelere hazırlamaları için yüksek dereceli eğitim hizmetleri sunan dünyaca ünlü İngilte ... [+]

Yüksek Sıra Eğitim

NCUK, İngiltere ve uluslararası öğrencilerin kendilerini İngiltere ve diğer üniversitelere hazırlamaları için yüksek dereceli eğitim hizmetleri sunan dünyaca ünlü İngiltere üniversitelerinden oluşan bir konsorsiyumdur. Uluslararası Hazırlık Yılı (NCUK - IFY) , uluslararası öğrencilere ortak bir üniversiteye girişini garanti altına almak ve 1. ve 2. yıllardaki başarılı çalışmalar için gereken becerileri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Program bir yıl boyunca verilmektedir ve iç ve dış sınavlarla değerlendirilir. ve kurs. Bu Hazırlık Programında güçlü bir Akademik İngilizce modülü (EAP) oluşturulmuştur.

İngiltere ve diğer üniversitelerde (ABD, Avustralya) okumak için güçlü bilim ve İngilizce becerileri sağlamanın yanı sıra gerekli uluslararası akademik nitelikleri sağlamanın yanı sıra, IFY size kültürel farkındalık verir ve size batı ortamında nasıl öğreneceğinizi öğretir.... [-]

Macaristan Budapeşte
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Interview with Alireza Ebrahimi

Interview with Amirreza Khodaparast