Malaysian Institute of Art (MIA)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir kar amacı gütmeyen kuruluş olarak 1967 yılında kurulan, Enstitü bu ülkede yaratıcı endüstrileri için profesyonel sanatçılar, tasarımcılar ve müzisyenler binlerce eğitim vermiştir. Bugün, enstitü kapsamlı ve iyi tasarlanmış ders içerikleri ile sanat, tasarım ve müzik alanında Diploma kursları bir dizi sağlar.

Vurgu, yaratıcı becerilerinin ustalığı derinlemesine sorgulamalarla, kavramsal geliştirme, eleştirel düşünme ve IT bilgisine yerleştirilir. Enstitü öğrenme ve öğrencilerin yaratıcı kalitesi kapsamını artırmak için, eğitim programlarına IT bilgisine ve çok etnik kültürel değerlerin entegre etmek için her türlü çabayı göstermektedir.

Art (MIA) çabaları Malezya Enstitüsü yaratıcı potansiyellerini geliştirmek ve sanatsal mükemmellik için çaba öğrenciler için elverişli bir ortam sağlayarak, yaratıcı sanatlar uygun fiyatlı ve kaliteli eğitim sağlamak. Onun amacı ulusal kalkınma ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı, yenilikçi, kendine güvenen ve kendine güvenen profesyonel sanatçılar, tasarımcılar ve müzisyenler yetiştirmektir. Enstitü yaratıcı endüstrisinin gelişimine katkıda bulunacak iyi eğitimli mezunlar sağlayarak insan kaynaklarının ihtiyaçlarını karşılamak için kararlıdır.

Konumlar

kuala Lumpur

Malaysian Institute Of Art (MIA)

Address
Institut Seni Lukis Malaysia
294-299, Jalan Bandar 11,
Taman Melawati

53100 kuala Lumpur, Kuala Lumpur Federal Bölgesi, Malezya
Telefon
+60 3-4108 8100