Inlingua Malta

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bilgi. İtibar. Deneyim. Kalite. Bunlar her yıl, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler bir inlingua® merkezi tercih nedenleri vardır. İnlingua okulumuzda ve hizmetimizin temel değerlerini inanıyoruz uluslararası inlingua® küresel ağının bir parçasını oluşturan, Malta önde gelen dil okulu biri olmaktan gurur duyar, Malta'da burada İngilizce okullarından geri kalanından bizi diğerlerinden ayıran ne .

Geçiş dil engelleri

Iletişim yaşamın herhangi bir yönü için başarının anahtarıdır. Ortak bir dil, dil engelleri geçerek iyi iletişim ve inlingua® uluslararası sloganı temelidir yapmak için yola koyulur Ne inlingua® mükemmel aktarıyor. dünyayı bir araya getiren - Amacımız biz hayatımızı ve dünya Geçişi dil engelleri vatandaşları ile kahkaha paylaşabilirsiniz hangi ile ortak bir dil var ki dünyaya dilleri öğretmek.

Biz farklı şeyler

İnlingua Malta, biz sadece biz inlingua® yolu İngilizce öğretmek, İngilizce öğretmek değil.

Bizim ders kitapları, dil öğrenme kaynakları ve tüm öğretim İnlingua yöntem etkili ve başarılı dil eğitimi katkıda bulunmaktadır.

inlingua® yöntemi dili kullanarak yerine bu konuda okuma odaklanmak temel ilkeleri izler, ve biz inlingua® ön plana çıkaran, inlingua® dünyanın her yerinden gelen insanlara başarılı bir dil eğitimi veren 40 yıllık bir deneyime sahip, çünkü bizim yaklaşım çalıştığını eminiz Malta dil okulları geri kalanından

Biz basit hale

İnlingua Malta yabancı dil olarak İngilizce öğretiminde 36 yıllık bir deneyime sahiptir ve biz yeni bir dil öğrenmenin bazı insanlar için korkutucu olabilir anlıyoruz. Dil öğrenme yolculuğuna için ilk adımı yapma engelleyebilecek ilk kez konuşmayı öğrenme bir çocuk gibi sıfırdan başlamak zorunda.

Tüm eğitmenler tam yılların deneyimini sertifikalı ve öğrencilerin sınıfta karşılaştıkları zorlukları anlıyorum vardır. Bizimle İngilizce öğrenirken ne zaman yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli ve uyarıcı olabilir göreceksiniz.

Eğitmenlerimiz Bu yeni zorlu görevi üstlenmek ve bunu biliyorsun önce, biz gerçekten bu kadar basit bunu yapabilirim çünkü kolayca ve güvenle İngilizce konuşan olacaktır yardımcı tüm süreç boyunca size rehberlik edecek!

doğru olsun

Dil kursu için İnlingua Malta seçin ve doğru ilk defa olsun. senin ilk günden itibaren, İngilizce iletişim kuracak ve hemen geliştirmek ve becerileri ile daha emin hissetmeye başlayacaksınız.

sınıfında, bizim eğitmenler İngilizce doğal olarak size gelecektir konuşan, hem dilbilgisi ve tematik ve yakında doğru cümleler üretmek için size rehberlik. Deneyim kazandıkça daha az hata yapmaya ve daha hızlı öğreneceksiniz.

Yani dil kursları için İnlingua seçin ve Malta'da yolumuza İngilizce öğrenmek. Bunu doğru iki kere alırsınız!

classroom1.jpg

Dil Okulu Malta

 • İnlingua Malta İnlingua International şu ​​anda dünyada 35 farklı ülkede 309 merkezi olan dünyada özel sermayeli dil okulları büyük derneği, bir parçasıdır
 • Biz Malta'da İngilizce kursları organize etmek için ikinci enstitü bulunmaktadır. Bizim dil okulu 1980'den beri adada faaliyet göstermektedir - Biz Malta EFL sektöründe eğilim belirleyiciler vardır
 • Inlingua yöntem, İngilizce öğretimi bizim kendi yolu başarılı bir dil eğitimi etkili bir araç olduğu kanıtlanmıştır.
 • Tüm İnlingua İngilizce ders kitapları özel İsviçre'de akademik departmanı tarafından geliştirilen
 • 300.000 'den fazla kişi bir yıl, yeni bir dil öğrenmek için bir inlingua dil kursuna seçin
 • Klimalı 44 derslik
 • Konferans salonu, interaktif yazı tahtaları ile donatılmış Genç odası ve DVD odası
 • Kütüphane / Self-çalışma merkezi
 • Öğrenci Ortak Salonu
 • Inlingua bina genelinde ücretsiz Wi-Fi
 • 24 saat Acil Yardım Hattı
 • St Julian adlı bulunan özel sermayeli İnlingua Öğrenci Yurdu
 • Nedeniyle bazı sınırlamalar, tekerlekli sandalyeye bağlı kişilerin girebileceği değil bizim okul. inlingua Malta istek üzerine konaklama yerinde One-to-One dil eğitimi sağlar

Konumlar

Sliema

Address
inlingua Malta
9, Guzi Fava Street, Off Bisazza Street,
Sliema, SLM 1632
MALTA

Sliema, Malta