STC Higher Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

STC Hakkında

STC Yüksek Öğrenim artık eğitim alanını genişletti ve öğrenme programlarında daha fazla esneklik yanı sıra daha geniş ders seçenekleri de sunuyor. STC Yüksek Eğitim bugün Malta'da yüksek öğrenim için önde gelen İşletme ve BT enstitüsüdür.

STC Yüksek Öğretimi Şu anda, Middlesex Üniversitesi, KKK Eğitim, Cisco, Microsoft ve Redhat Linux gibi dünya liderleri ile ortaklaşa yüzlerce Malta öğrencisine en son teknoloji eğitim tesisleri ve müfredat sunuyor. Bu, katılımcıların yerel olarak eğitim alarak uluslararası düzeyde akredite nitelikler edinmelerini sağlar. Bu faaliyetler STC Yüksek Öğrenim'i, Yönetim, Bilgi Sistemleri ve Bilgi Teknolojileri alanında ciddi bir şekilde kararlı düşünen insanlar için önemli bir yerel merkez haline getirmiştir. Kariyer beklentilerini BT veya yönetim alanında birinci sınıf nitelikler arayan profesyonellere değiştirmek için eğitim görmek isteyen bireylerden. STC Yüksek Eğitim Malta'nın en güvenilir seçimi haline geldi.

Malta'daki STC Yüksek Öğretimi, yüksek öğretimde kalite ve profesyonellik taahhüdünde bulunur. Sadece öğrencilerin akademik yönlerine bakmakla kalmıyor, aynı zamanda öğrencilerimize kişisel ilgi duymaktan gurur duyuyoruz. Hem çalışanlarımız hem de öğretmenlerimiz, STC Yüksek Öğretimi ile edindiklerinden en iyi şekilde öğrencilerimize yardımcı olmaya hazırdır.

Geçmiş

Şirket, Swatord'daki ilk tesisleriyle, Dingli sınırları ile 1997'de kuruldu. Eskiden Hükümet Bilgisayar Merkezi olarak biliniyordu. On dört IT firması Malta Hükümeti ile birlikte, BT becerilerinin geliştirilmesinde bütün-hayat devamlılık eğitimi sunacak etkili ve karlı bir eğitim mükemmelliği merkezi kurma yetkisine sahip bir ortak girişim şirketi kurmayı kabul etti.

60575_logos.png

Konumlar

Pembroke

Address
STC Higher Education
Block D, Giorgio Mitrovich Street

PBK1014 Pembroke, Malta