Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Woolich Education (Woolich Ltd) bir MQA kayıtlı kuruluşudur.

Açık bir stratejide ortak öğrenci merkezli hedeflere ulaşmak için birlikte çalışan bir topluluk olan kongre'ye meydan okuyan ve tutkuyla inandığımız iddialı ve ileri görüşlü bir kurumuz.

Vizyonumuz

Bölgesel, dünya standartlarında bir öğrenme eğitimi veren, kaliteli eğitim, eğitim ve ALL için dünyaca tanınmış profesyonel kurslar olmak.

Degerlerimiz

  • Kalite
  • Bütünlük
  • Esneklik
  • Hesap verebilirlik
  • Küresel Zihniyet
  • Profesyonellik

Firmamız hakkında

Woolich Education , yerel ve uluslararası öğrencilerin, okuldan ayrılanların, girişimcilerin ve şirket şirketlerinin ve KOBİ'lerin çalışanlarının değişen ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli eğitim ve kurslar sunmaktadır.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Woolich Education

1919'da kurulan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü (CIMA), dünyanın önde gelen ve en büyük profesyonel muhasebe meslek mensuplarıdır. CIMA, bireylerin ve işletmelerin yöne ... [+]

CIMA hakkında

1919'da kurulan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü (CIMA) , dünyanın önde gelen ve en büyük profesyonel muhasebe meslek mensuplarıdır.

CIMA, bireylerin ve işletmelerin yönetim muhasebesinin gücünden yararlanarak başarılı olmalarına yardımcı olur - sadece bilanço için değil, aynı zamanda işletme için de muhasebe.

Amerikan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Enstitüsü (AICPA) ile birlikte, üyelere yeni bir kaynak ve tanıma düzeyi sağlamak için 2012 yılında Chartered Global Yönetim Muhasebeci (CGMA) atamasını oluşturduk.

CIMA müfredatı, hem işletme hem de finans alanında sürdürülebilir başarı elde etmelerine yardımcı olmak için üst düzey yeteneklere sahip bireyleri güçlendirmek için benzersiz CGMA Küresel Yönetim Muhasebe İlkeleri © ve CGMA Yetkinlik Çerçevesini kullanır.... [-]

Mauritius Louis Limanı
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Woolich Education

Otel ve Konaklama İşletmeciliği veya Global İşletme Yönetimi Bölümünde lisans derecesine ilk yılını veren Otelcilik Yönetimi Diploması, Lucerne, Mauritius'daki Woolich Ed ... [+]

Dersin Amacı / Öğrenme Çıktıları

Otel ve Konaklama İşletmeciliği veya Global İşletme Yönetimi Bölümünde lisans derecesine ilk yılını veren Otelcilik Yönetimi Diploması, Lucerne, Mauritius'daki Woolich Education kampüsünde 6 aylık bir yoğun çalışma döneminden ve 4 pratik bir ücretli sanayi sektöründen oluşmaktadır. İsviçre misafirperverliği sektöründe -6 ay.

Woolich Education , 1928'de kurulan ve başarılı olma arzusu olan insanlara yetişkin eğitimi vermek olan Bénédict Mauritius okul grubunun bir üyesidir. Bénédict Okulu, Mauritius'un en büyük özel eğitim organizasyonlarından biridir ve her yıl 15.000'den fazla tam ve yarı zamanlı öğrenciye ders vermektedir.... [-]

Mauritius Louis Limanı
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku