UNICAF - ACCA

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Unicaf Üniversitesi, uluslararası eğitimin en iyi unsurlarını bir araya getiren ve yüksek kalitede uluslararası kabul görmüş nitelikler sunan, Pan African bağımsız, tanınmış bir üniversitedir.

Üniversitenin Afrika'daki 9 farklı ülkede şube kampüsü ve öğrenim merkezi bulunmaktadır ve Malawi'deki Yüksek Öğretim Ulusal Konseyi (NCHE) ve Zambiya Yüksek Öğretim Kurumu (HEA) tarafından tescillendirilip onaylanmıştır.

Unicaf Üniversitesi Sürekli gelişen bir akademik çevrede öğretim, öğrenci başarısı ve memnuniyet konularında mükemmeli yakalamaktadır. Üniversite, öğretime, öğrenmeye ve araştırmaya olağanüstü katkıları ile tanınan Sahra Altı Afrika'daki önde gelen üniversite olmayı hedeflemektedir.

A Unicaf Üniversitesi Kampüsler, öğrencilere çok düşük bir maliyetle uluslararası düzeyde tanınmış yüksek nitelikler kazanma fırsatı sunuyor. Unicaf Üniversitesi Öğrencilere bilgi ve kişisel becerilerini arttırma, kariyerlerinde ilerleme ve hayal ettikleri hayatları inşa etme şansı vermeyi amaçlıyor.

Unicaf Üniversitesi Kampüs ve öğrenim merkezlerinden birinde harmanlanmış öğrenme yoluyla sunulan programların yanı sıra tamamen çevrimiçi programlar da sunmaktadır. Ayrıca, şube kampüslerinde öğrenciler, yüz yüze görüşme ve dijital kütüphanelere erişim, kamuya açık öğretim, seminer ve bir dizi sosyal etkinlik gibi bir dizi hizmetten yararlanma imkânına sahiptir.

Üniversite, UNICAF, Güney Galler Üniversitesi, Lefkoşa Üniversitesi ve Marymount California Üniversitesi gibi uluslararası alanda akredite olmuş üniversitelerle ortaklıklar kurarak uygun fiyatlarla uluslararası çapta akredite edilmiş online derece sunmaktır. Öğrenciler ayrıca, Unicaf Üniversitesi'nin kendisi tarafından sunulan kampüs derslerinden de yararlanmaktadır.

UNICAF Mevcut en cömert burs programlarından biridir. Program Afrika'da ikametgahı olan öğrencilere destek ve İngiliz Avrupa ve Amerikan üniversitelerinde tarafından verilen çeşitli uzaktan öğrenme lisans programları yönelik çalışmaları için fırsatlar sunar. Şu anda UNICAF İngiltere'de Güney Galler Üniversitesi, AB'de Lefkoşa Üniversitesi ve ABD'de Marymount California Üniversitesi tarafından sunulan çevrimiçi programlar için burs sağlamaktadır.

son yirmi yıldır bizim ortak kurumları, uluslararası öğrenciye burs teklif edilmiştir. Başarılı öğrenciler en üst düzeyde ev ilçeler önemli bir katkı yapmak başardık.

A UNICAF Burs Programı, yeteneksiz ayrıcalıklı öğrencilere, uluslararası alanda akredite edilmiş niteliklere daha düşük bir maliyetle eğitim alarak eğitimlerini artırma fırsatı sunmak amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmak ve küresel karşılıklı bağımlılık değişen bir dünyada sorumlu roller üstlenmeye, eğitimli bireyler haline öğrencilere yardımcı olmak için; araştırma ve bilgi üretimini teşvik etmek; iş ve sivil toplum kuruluşları ile yayılması ve bilginin uygulanması yanı sıra aracılığıyla yenilikçi ortaklıklar yoluyla topluma hizmet etmek.

Konumlar

Lagos

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nijerya

New York

Address
1745 Broadway
10019 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Atina

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Atina, Merkez Atina, Yunanistan

Bükreş

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bükreş, Bükreş, Romanya

Londra

Address
Kemp House,
152 City Road

EC1V 2NX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Kahire

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kahire, Kahire Valiliği, Mısır

Akra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Akra, Büyük Accra Bölgesi, Gana

Lilongwe

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,
Malawi

Lilongwe, Merkezi Bölge, Malavi

Louis Limanı

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Louis Limanı, Port Louis Bölgesi, Mauritius

Mogadişu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadişu, Banaadir, Somali

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka Bölgesi, Zambiya

Irbid

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Valiliği, Ürdün

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: