Resmi açıklamayı okuyun

DÜNYA SINIF PİLOTU OLUN


OSM Aviation Academy öğrencilerimizi geleceğin meslektaşları olarak görüyoruz - Airline Ready Pilot konseptimiz sayesinde OSM Aviation Academy öğrenci olarak kabul edildikten sonra OSM Havacılık ile Junior First Officer olarak şartlı iş teklifi verilecektir.


Yapmanız gereken tek şey, pazarlık sürenizi sona erdirmektir - Tam özveri ve eğitiminizden en iyi şekilde yararlanmaya ve yetenekli ve emniyetli bir fikirli pilot olmaya odaklanın.


Birlikte, havacılığın geleceğini şekillendiriyoruz.


HAVAYOLU HAZIR PİLOT

OSM Aviation Academy öğrencilerimizi geleceğin meslektaşları olarak görüyoruz. Entegre eğitim programlarımız sizi 2 yıl içerisinde Airline Ready Pilot'a çok az deneyimden veya hiç deneyimden kurtarıyor. Uçuş eğitimine başladığınızda, OSM Havacılık'tan şartlı bir iş teklifi alacaksınız. Bu, olabileceğiniz en iyi pilot olmaya odaklanmanız gereken yere odaklanmanızı sağlar. İlk defa pistte sıraya girdiğinizde, pilot bir kariyere doğru hızlı bir yolda ilerliyorsunuz.

OSM Havacılık, 18 ülkede 5300 pilot ve kabin ekibini istihdam etmekte ve önümüzdeki yıllarda genişlemeye devam edecektir. Norveç, Finnair, Türk Hava Yolları ve Thomas Cook gibi havayolları, OSM Havacılık'ın toplam mürettebat yönetimi konseptini kullanan havayollarından bazıları. OSM Aviation Academy yüksek kalite ve havayolu odaklı eğitim programları mezunu olan OSM Aviation Academy istihdam için tercih edilen bir aday olacaksınız.


Profesyonel bir pilot olarak, zamanında performansa, şirket Standart Çalışma Prosedürlerine (SOP) bağlı kalmak ve günlük operasyonlarda emniyetli ve esnek olmak için titiz bir tutum sergilemeniz beklenir. Nefes kesici bir ofis manzarasıyla zorlu ve zorlu bir meslektir ve her şey başlangıç ​​eğitiminizle başlar.
OSM Aviation Academy öğrencilerimizi geleceğin meslektaşları olarak görüyoruz. Bu, size sorumluluk vereceğiniz anlamına gelir ve eğitiminiz boyunca inisiyatif almanız beklenir. Havayolu Hazır Pilotu konsepti şartlı bir iş teklifi sağlar - işiniz eğitiminizden en iyi şekilde faydalanmak ve yetenekli ve güvenlikli bir profesyonel pilot olarak mezun olmaktır.

Dünyamızda doğru tutum her şey demektir. Doğru zihniyete sahip olmak ve kalıcı olmak, başarılı olmanız için çok önemlidir. Eğitim boyunca, doğru bilgiyi edinmenize ve ihtiyacınız olan becerileri edinmenize yardımcı olacağız. Gerisi size kalmış...
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

OSM Aviation Academy

İlk Görevlisi Programı (FOP), teorik ve uçuş derslerinin karıştırıldığı, akademik çalışmalar ve uygulamalı uçuş deneyimi arasında heyecan verici bir denge sağlayan kapsam ... [+]

İLK YARDIMCI PROGRAMI | SIFIRDAN KAHRAMANA

First Officer Programı, 20 aylık bir süre içinde Avrupa havayolları için bir First Officer olarak çalışmanız gereken tüm lisanslara ve derecelere sahip olmanıza gerek kalmadan, uçuş deneyiminden az veya hiç yoksun olacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI

İlk Görevlisi Programı (FOP), teorik ve uçuş derslerinin karıştırıldığı, akademik çalışmalar ve uygulamalı uçuş deneyimi arasında heyecan verici bir denge sağlayan kapsamlı bir entegre uçuş eğitim programıdır.

Uçuş eğitiminin ilk aşamalarında, tüm uçuşlarınızı Visual Meteorolojik Koşullar (VMC) içinde yürütecek, dış referans ve harita kullanımı ile uçacaksınız. İlk aşamalarda, ana odak, uçmanın (tırmanma, iniş, dönüşler ve düz ve düzlemsel uçan) dört temel prensibine hakim olacak. Siz ilerledikçe uçağı nasıl karaya çıkaracağınızı öğrenmeye başlayacak ve ilk solo uçuşunuzu yapacak kadar yetkin olacaksınız.... [-]

Norveç Oslo
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Dreaming about becoming a pilot?