Pilot Flight Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Pilot Uçuş Akademisi Üst modern uçak ve simülatörler de öğrencilerimize eğitim, Avrupanın en modern uçuş okuludur.

Okul tesislerinde fazla 2500 metrekare ve içi 120 öğrenci ile, yarınlar havayolu pilotları eğitmek. Okul Sandefjord Torp Havaalanı, güney Norveç'te yer almaktadır. Pilot Uçuş Akademisi'nde tüm Pilot eğitimi Norveç'te yapılan ve eşsiz bilgi ve kontrollü hava alanı deneyimi sunuyor.

Biz modern sınıflar, bilgisayar tabanlı eğitim ve yeni uçak ve simülatörler için tam donanımlı bir merkezi var. Biz de Havaalanı-/ okul alanı, spor salonu, kantin ve yurt odalarında kullanılabilir olması.

KARİYER

İnsanlar her zamankinden daha fazla seyahat ve pilotlar için artan bir talep var. Pilot Uçuş Akademisi'nden mezun olduktan gerekli tüm belgeleri havayollarının bir ilk subay olarak uygulamak zorunda kalacak.

Pilotlar için talep önümüzdeki yıllarda artması bekleniyor. Hem iş hem de hava yoluyla özel seyahat artmaktadır. Havayolu trafiği her ay artar ve büyük havayolu şirketlerinin sürekli yeni rotalar başlatıyoruz. Bu arada nedeniyle pilotlar arasında yaşlılık beklenen emeklilik ile özellikle İskandinavya'da, önümüzdeki yıllarda yeni pilotlar için büyük bir talep yaratacaktır. Yeni pilotlar için dünya çapında bir talep yılı 2033 içinde 500 000 aşacaktır ve biz zaten ABD ve Asya'da bir pilot sıkıntısı görmeye başladık, Boeing ve Airbus devletten Prognoz. Peki, şimdi size Pilot eğitimini başlatmak için zamanı geldi!

Yeni eğitim pilotu olarak ilk subay olarak bu kadar kolay olmamıştı. Kariyerinin derste size çalışma ortamı olarak tüm dünya ile birkaç uçak tiplerini uçabilir. Daha fazla tecrübe kazanmak gibi, mürettebat kurşun sorumluluk, kaptanın koltuğuna ilerleme ve planlamak ve gemide herkes için güvenli ve rahat bir uçuş yürütmek için doğaldır.

Pilot Uçuş Akademisi'nde entegre bir pilot eğitimi SAS ve Norveç gibi havayolları tarafından tavsiye ve biz eski bu şirketlerde çalışan öğrencilerin yanı sıra, dünya çapında İskandinavya, Avrupa ve diğer havayollarının bir şey var olduğu. Havayolu uygularken Pilot Uçuş Akademisi'nde yetkinlik bazlı ve odaklanmış bir pilot eğitimi, öğrencilerimize en iyi hazırlıkları sağlar.

PİLOT OLMAK

Olmak bir pilot talep ve heyecan verici ve birçok kararlar öncesinde ve uçuş sırasında hem de yapılması gerekir edilir. Pilotlar bu nedenle iyi eğitimli ve onları bekleyen görevler için hazır olmalıdır.

Bir kaptan ve birinci subay: Yolcu uçaklar her zaman iki pilot ile uçakla. Bir uçuş sırasında kokpitte görevleri tamamlamak için işbirliği yaparlar.

Uçuş yola planlanan önce Pilotlar genellikle bir saat kendi çalışmalarını başlatmak. Onlar yakıt gereksinimlerini hesaplamak ve bir ağırlık ve denge hesaplamasını yapmak, hava değerlendirmek, uçakla ulaşım planlıyoruz. Uçuş başlamadan önce birlikte mürettebatın geri kalanı ile aynı zamanda diğer pek çok hazırlık görevleri tamamlamak.

Uçuş sırasında, kaptan ve birinci subay payı görevleri. Onlar gitmek gerekir uçağı kontrol etmeye ek olarak, hava trafik kontrolünden açıklıkların alabilir ve uçuş hakkında yolcuları bilgilendirmek, kontrol listeleri okuyun. Açılış önce hedefe yaklaşma ve iniş planlı gerekiyor, ve pilotlar dikkate uçak ağırlığı, diğer trafik ve hava almalıdır. Onlar bilgilere dayanarak nihai karar ve hesaplamalar havaalanına yaklaşırken alınan yapmak. İşyerinde bir gün birkaç uçuş oluşur ve uçan ve non-uçan görevleri arasında pilotlar alternatif olabilir.

ÇALIŞMALAR

Pilot Uçuş Akademisi'nde uluslararası örnek eğitim paralel teorik çalışmalar ve uçan 2 yıllık tam zamanlı eğitimdir.

Tüm programı Torp Havaalanı Sandefjord de modern okulda yapılır. Mezun olduktan sonra, havayolu ile pilot olarak bir iş için nitelikli olacaktır. Teori dersleri yeni smartboardların modern dersliklerde yapılmaktadır. Uçak yeni ve ileri enstrümantasyon ile son derece modern. Biz bir Boeing 737NG simülatörü biri state-of-the-art uçuş simülatörleri var. Okul öğrencilerimiz 24/7 açıktır ve öğrenciler hafta içi ve hafta sonları hem okul kullanın. Biz canlı ve aktif bir öğrenci ortamı var. Bizim brifing odası öğrenciler ve eğitmenler için bir buluşma yeridir ve aynı zamanda yerli ve yabancı uçuş planlama ve tecrübe ve bilgi alışverişi için "merkezi" dir.

DERS PLANI

At Pilot Uçuş AkademisiTeori ve uçan Alternatif haftalarda: eğitim iki ayrılmıştır. Teori hafta altı saatlik eğitim oluşur ve uçan hafta boyunca, öğrenciler okulun uçaklar uçuyor. Öğrenciler için uçuş eğitim programına erken başlar ve öğrenciler genellikle birinci dönem sonuna doğru zaten yalnız uçmak edebilmek için yeterli bilgiye edindik! Pilot Uçuş Okulu'nda uluslararası uçuş eğitim programı ATPL (A) düzeyinde, havayolu pilotları için en gelişmiş sertifika üzerinde yüksek kaliteli sınıf eğitimi 915 saat oluşmaktadır. Teori eğitimi yanında, öğrencilerin okulun çift motorlu uçaklarda uçan ileri enstrümana temel görsel ve enstrüman ilk uçan ve daha sonra ilerleme öğreneceksiniz. Bu dersin sonunda öğrenciler doğru stresli durumlar sırasında mürettebat işbirliği isteyen görevi öğrenir simülatör eğitim yoluyla gidecek.

Bahar dönemi Ocak ayının birinci haftası başlar tüm ve Haziran boyunca devam eder. Güz yarıyılı Ağustos ayının ilk haftası başlar ve tüm app devam ediyor. 20 Aralık. Paskalya tatili, yaz tatili dört hafta ve öğretim yılı Noel tatili iki hafta var.

ÖĞRETME VE ÖĞRENME

Pilot Uçuş Akademisi'nde mümkün olduğunca Pilot mesleğe gerçeğe yakın olarak öğretim yapmak çağırıyorum. Bizim program mümkün olan en iyi konuda meslek için öğrencileri hazırlamak için bir pilot çalışma tüm çeşitleri içermektedir. 150.112 presentasjon kariyer çalışmaları

SİMÜLATÖRÜ EĞİTİMİ

Okul öğrencilerinin eğitimlerinin bir parçası olarak kullanmak, modern simülatörler vardır. Simülatörleri biri okul kullandığı temel eğitim uçağının benzer bir Cessna 172, olduğunu. Eğitim programının sonuna doğru, öğrencileri çok mürettebat ve jet oryantasyon eğitimi için kullanılan Boeing 737NG simülatörü, uçacak.

Konumlar

Sandefjord

Pilot Flyskole AS

Address
Hangarveien 13
3241 Sandefjord, Vestfold, Norveç