Collegium Civitas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Collegium Civitas Varşova, Orta ve Doğu Avrupa'nın en dinamik başkentinin kalbinde yer alan modern bir sivil devlet üniversitesidir. Deneyim ve kurucuları ve öğretim üyelerinin bağlılık bize İngilizce olarak uluslararası ilişkiler yanı sıra sosyal ve siyaset bilimi okumak için en iyi yer olarak ün kazanmıştır. Biz Sosyoloji programları ve doktora derecesi çeşitli ödül lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptir.

Collegium Civitas Polonya Bilimler Akademisi (PAS), en prestijli Polonyalı araştırma kurumu tanınmış bilim adamlarından oluşan bir grup girişimi üzerine 1997 yılında kurulmuştur. Beş PAS enstitüleri Profesörler - Siyasi Araştırmalar, Felsefe ve Sosyoloji, Tarih, Sanat Tarihi ve Slav Çalışmaları onların deneyim ve Collegium Civitas oluşturmak için bilgi katkıda bulunmuştur. Biz Polonya Bilimler Akademisi birçok enstitüleri ile yakın ilişkiler övünebilir Polonya'da birkaç üniversiteden biridir.

Gazeteciler, diplomatlar, güvenlik uzmanları, piyasa ve kamuoyu araştırma uzmanları ve sanatçılar: Collegium Civitas kalitesi ve yüksek eğitim standardı önde gelen gibi kamusal yaşamda ileri gelenlerinin Polonya'da ve yurtdışında olan ilişkimizde çekilir. Collegium Civitas anda, eğitim geleneği öğrencilere eğitim için modern yaklaşımlar buluşuyor! Collegium Civitas tamamen İngilizce yürütülen programlar hakkında yabancı öğrencileri ağırlamaktan ilk yüksek olmayan halk eğitim kurumu oldu.

O zamandan bu yana İngilizce çalışmaları program dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrenciler yüzlerce çekti. Collegium Civitas tamamen İngilizce yürütülen programlar hakkında yabancı öğrencileri ağırlamaktan ilk yüksek olmayan halk eğitim kurumu oldu. O zamandan bu yana İngilizce çalışmaları program dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrenciler yüzlerce çekti. Bizim uluslararası öğrencilerin küresel ağlar sürdürmek çok aktif ve sık sık herkes katılmak için kültürel etkinlikler planlıyor bulunabilir. Öğrencilerimiz, bizim gibi eğitime bağlı her şey dahil bir yaklaşımla değerini görmek. Bu nedenle biz İngilizce konuşan rehberlere ile staj çeşitli sunuyoruz.

Konumlar

Varşova

Collegium Civitas

Address
Plac Defilad 1
00-901 Varşova, Masovya Voyvodalığı, Polonya
Telefon
+48 22 656 71 75