Cracow School of Art and Fashion Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cracow School of Art and Fashion Design 30 yıl önce Polonya'nın kültür başkenti Krakow'da kuruldu. Okul aşağıdaki alanlarda İngilizce eğitimi vermektedir:

  • Moda Tasarımı - diploma ile Moda Tasarımcısı başlık
  • Yaratıcı Fotoğrafçılık Okulu - Diploma Güzel Sanatlar unvanı ile

98015_97748_cracow1.png

Öğretim kadromuz, öğrencilerin farklı potansiyellerini serbest bırakmalarına yardımcı olacak çalışma programları sunmalarını sağlayan farklı moda veya fotoğrafçılık alanlarında uzmandır. Cracow School of Art and Fashion Design öğrencileri bireysel ilgi ile yoğun eğitim alırlar. Eğitimin sonunda, inanılmaz bir portföy ile profesyonel bir kariyere başlayabilirler.

Okul, öğrencilerin fikir alışverişini ve tartışmayı teşvik ederek serbestçe ve sıkça etkileşime girmesine izin verir. Gayri resmi, canlı atmosfer çalışan sanatçılardan oluşan bir topluluk oluşturur.

dil gereksinimleri

Sınıflar İngilizce olarak düzenlenir ve orta düzeyde İngilizce diline hakim olunması gerekir. Lehçe dil dersleri eğitimin ilk yılında yapılır ve zorunlu değildir. Polonya'da hayatınızı kolaylaştırmak için okul yılının başlangıcından önce en az bir aylık hayatta kalma Lehçe kursunu tamamlamanızı öneririz.

Krakow'da Lehçe okumaya karar veren perspektif öğrencilerimiz için Eylül ayında bir aylık dil kursu açıyoruz.

Mezunların kariyer beklentileri

Moda mezunlarımız, Polonya'nın ve yurtdışındaki son derece önemli moda işletmelerinde modanın her alanında çalışıyorlar. Birçoğu kendi şirketlerini açtı. Ayrıca serbest tasarımcılar ve danışmanlar, kalıp kesiciler, moda gazetecileri, stilistler, fotoğrafçılar, illüstratörler, kişisel alışveriş yapanlar, mağazacılar ve halkla ilişkiler temsilcileri olarak çalışmaktadırlar.

Fotoğrafçılık mezunlarımız reklam şirketlerinde ve moda dergilerinde iş buldu. Bazıları kendi gazetelerini açarken bazıları fotoğraf gazeteciliği veya düğün fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmıştır.

Konumlar

Krakov

Address
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Krakov, Küçük Polonya Voyvodalığı, Polonya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin