Resmi açıklamayı okuyun

ILSP en etkili-by, İngilizce konuşan birleştirerek, dinleme ve destekleyici bir öğrenme ortamı okuma İngilizce dil becerileri öğrenmek için nasıl ortaya modern bir müfredat kullanır. Bizim dersler öğrencilerin bu tür oyunlar, çifti-work, grubun çalışması, projeleri gibi dilini kullanması için birçok fırsat içermektedir. Gelişmiş (C2) Yeni Başlayanlar (A1) dersler kapsamında altı seviyesi vardır.

koridor

Kimin hedefleri, eğitim ve yoğun İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için, ILSP programları gelişmiş kelime ve gramer, dinleme iyileştirilmesi ve konuşma becerileri ve diğer ilgili konularda odaklanmak için bir şans sunuyoruz. Biz IELTS sınav hazırlık, Turizm İş İngilizcesi, Tıp İngilizce ve İngilizce dersleri için kurslar.

Her katılımcının seviyesi dikkatle kursun başlamasından önceki incelenmiştir. Öğrenciler yerleştirme testi tamamlamak zorunda ve sözlü mülakat var. Bunlar tabii ki programın gerektirdiği tüm öğrenme materyalleri ve bildiriler ile sağlanır. Öğrenciler okulun kaynak kütüphanesine erişebilirsiniz.

office2 Polonya Uluslararası Dil Okulu, nitelikli özel ve deneyimli öğretmenlerin bir ekip tarafından açıyor. Biz öğretmenler profesyonelce başka bir dil konuşan İngilizce öğretiminde eğitilmiştir garanti. Bunlar ilginç ve eğlenceli dil dersleri sağlamak için çok çalışıyoruz. Onlar dost ve yardımcı olmak her zaman mutlu.

Öğrencilerimizin kaldıkları süre boyunca vize işleme, havaalanı transferleri, konaklama ve sürekli desteği ile onlara yardımcı evinizde hissettirecek. Tarihi ve kültürel yerlere geziler ile heyecan verici çalışmalarını birleştirmek tercih eden öğrenciler için, biz çeşitli geziler ve Polonya ve Avrupa'da geziler sunuyoruz. Biz öğrencilerin kalmak sırasında temin sosyal programlar, kaliteli konaklama ve destek onları yurt dışında serbest zaman maksimum faydalanmak yardımcı olacaktır.


Biz, kişisel, samimi ve profesyonel hizmet sunmak ve tam ders gereksinimlerini karşılamak için bizim programları terzi. , İngilizcenizi geliştirmek, yeni arkadaşlar edinmek, onun mutfağını deneyin, onun canlı tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinmek, görkemli dağ, muhteşem göller ve nehirler ziyaret zevk ve bir ömür sürecek anıları toplamak için Polonya ziyaret edin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

International Language School of Poland

Her düzeyde öğrenciler için ve farklı yaş grupları için. Tabii vurgu sırasında öncelikle yabancı dilde iletişim yeteneği yerleştirilir. ... [+]

Her düzeyde öğrenciler için ve farklı yaş grupları için. Tabii vurgu sırasında öncelikle yabancı dilde iletişim yeteneği yerleştirilir.

[-]
Polonya Varşova
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Language School of Poland

Öncelikle eğitim veya İngilizce konuşulan bir ortamda çalışmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır dünya çapında popüler İngilizce dil testi. Devlet kurumları ve eğitim v ... [+]

(International English Language Testing System)

Öncelikle eğitim veya İngilizce konuşulan bir ortamda çalışmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır dünya çapında popüler İngilizce dil testi. Devlet kurumları ve eğitim ve meslek örgütleri de dahil olmak üzere, tüm dünyada en fazla 9000 kurumlar tarafından onurlandırılmıştır. Dinleme, okuma, yazma ve konuşma: az dört saat içinde sınav, tüm dil becerilerini değerlendirir.

[-]
Polonya Varşova
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku