VARIA - Polish Language Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Varia orada 13 yıl. Biz Lehçe öğretir. Ve sadece Polonya dili.

2004 Şubat. Krakow, kar sürüklenir ve ziiiimno olarak. Janek, Maria Carlos, Tassilo Lena ... bir rüya gerçek oldu. Biz öğrenci bizim ilk dokuz grup var!

Eylül 2016 yıl. Biz veda variowe tatil demek. İzlanda'dan Avustralya'ya, New York ve Kamçatka dan ... Başka 200 kişi Lehçe bize teşekkür etti. Geçen dönem kayıt grupları. kurslarda her yıl sürekli meşgul işadamlarıyla bir araya gibi, Polonyalı Ne meraklıları, aşıklar - motive ve "egzotik" dil hobi arayan - dilbilimciler.

Biz kutlamak için bir şey var, 13 yıl var. Dünyada yaklaşık 90 ülkede, büyük öğretmen ve atmosferden öğrenciler.

RENGİ TERCİH İÇİN

Grup ve bireysel kurslar, tatil ve sömestr, yoğun ve hafta sonu, sertifikasyon ve eğitim özel dil becerileri hazırlanıyor. Ayrıca özel istek tematik kursları (işletme, ... tıbbi, teknik). Hepimiz düzeyleri öğretirler. Sen yoğunluğunu ve günün saati seçin. Her zaman kendileri için bir ders bulacaksınız.

KONUŞ, KONUŞ, KONUŞ ...

Polonya dilinin öğretiminde bize iletişim kurmak için en önemlisidir. Biz bilinen kelime ve gramer yapıları öncelikle fonksiyonel yapmak istiyorum ve sınıfta öğrencilerin gündelik konuşma için birçok fırsat vardı. başlangıç ​​seviyesinde olanlar dahil tüm sınıflar, sadece Lehçe düzenlenmektedir. Bu yöntem şaşırtıcı hızla sonuçlar üretir - büyük ölçüde öğrencilerin motivasyonu da arttırır.

SİZİN İÇİN cila ile

Dersler her şey değildir. Okul da doğru Varia Varia-ları kültürel.

kafe ve kulüpler, sanatsal Kazimierz ilçe keşfetmek gizemli Foothills'de yürürken, film ve kült Lehçe ... Polonyalı ortak modelleme izlerken bu iklim toplantısı "Ruthenian köfte."

Biz Krakow istiyoruz ve Polonyalı kültürü Eğer Lehçe "yerleşmek" yardım ve öğrenmeye devam etmek ilham verdi.

POLONYA ÖDÜLLENDİRİLDİ

Biz kurslarının kaliteli ve eğitim turizmine yenilikçi yaklaşımıyla saygın ödülü Sonntag Aktuell kazananlar için ödül Krakov Yaşam üç kez kazananlar vardır. Okulumuzda ve öğrencilerimize, makale ve televizyon programlarının bir dizi sağlar.

Konumlar

Krakow

Address
ul. Michałowskiego 2/3
31-126 Krakow, Źódź Voyvodalığı, Polonya