CIAL - Centro de Linguas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

CIAL Portekizli insanlar için bir dil okulu olarak 1959 yılında kurulan tecrübesi 50 yılı aşkın, bir firmadır.

Biz uluslararası iletişim için yenilikçi çözümler sunan, dil ve dil öğretimine bağlı alanlarda geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Hizmetlerimizin kalitesi, ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından doğrulanmadı.

Biz verilen hizmetler mükemmellik ve işbirlikçileri ve öğretmenlerin son derece nitelikli ve deneyim ekibinin taahhüdü ile müşterilerimize, kişisel ve profesyonel seviyelerde hem bilgi ve öz kalkınmayı teşvik.

Müşterilerimizin bazıları:

AIG Europe, AXA Portekiz, Barclays Bank, Banco de Portugal, Banco Mundayl, BASF, Bayer, BP Portekiz, Boehringer Ingelheim, Credit Suisse, CTT, EPAL, GALP Energia, IBM, Instituto Camões, Instituto de Merkez Savunma Nacional, L'Oreal Portekiz , Procter & Gamble, Repsol, Samsung, SAP, TMN, UBS Bankası, Unicef, Vodafone

KONAKLAMA HİZMETİ

CIAL konaklama iki ana olanakları sunmaktadır:

Private Home Konaklama

Private Home Konaklama öğrencilerin ev sahibi konuşarak dil ile aşinalık kazanmak yardımcı olur. Sal özenle seçilmiş evleri konaklama ve kahvaltının yanı sıra bir aile ortamı sunuyor. Öğrenciler tek kişilik odalarda yerleştirilir ve evde kendi dilinin tek anadili olacak. Okul yürüyerek ya da 15-30 dakikalık bir yolculuk daha asla daha toplu taşıma araçları ile ya ulaşılır.

Paylaşılan Apartman Konaklama

Ama aynı zamanda kısa kalmak için, bizim Lizbon ve Faro Paylaşılan Apartments, öğrenciler tek veya paylaşımlı odalarda kalmak seçebilir ve uzun konaklamalar için ideal bir daha bağımsız konaklama, yararlanacaktır. Daireler tamamen kablo TV ve wifi ile donatılmıştır. Banyo, mutfak ve oturma odası diğer CIAL öğrencilerle paylaşılır.

Her iki ilde de okullar yürüme mesafesindedir.

Öğrenciler, farklı bir seçeneği tercih yaparken, CIAL uygun bir otel, pansiyon veya mutfaklı dairelerde konaklama bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Öğrencilerimizin özel fiyatlar sunan yerlerin listesi isteyiniz.

TRANSFER HİZMETİ

Bir transfer hizmeti Havaalanı (veya tren / otobüs terminaline) karşılanması isteyen öğrenciler için kullanılabilir. Öğrenciler CIAL ekibinin bir üyesi tarafından memnuniyetle karşıladı ve kendi seçtikleri konaklama, genellikle taksi veya özel araba ile, alınır.

ÖĞRENCİ HİZMETLERİ

CIAL Kursu, Konaklama veya Sosyal ve Ders Dışı Programı ile ilgili sorunları veya şüphe durumunda, aynı zamanda Portekiz kaldıktan başka yönü ile değil, sadece öğrencilere danışmanlık ve yardımcı olacak bir öğrenci hizmeti vardır. Öğrenciler doğrudan bu hizmetin sorumlu kişi ile temasa veya resepsiyonist ya da öğretmenler aracılığıyla olmalıdır.

Konumlar

Lizbon

CIAL - Centro de Linguas

Address
Rua Actor Taborda, 55-1º Esq.
1000-007 Lizbon, Lizbon, Portekiz
Telefon
+351 21 794 0448

bir iskambil oyunu

Address
Rua General Humberto Delgado, 5
8000-355 bir iskambil oyunu, Faro Bölgesi, Portekiz