Chechen State Pedagogical University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Chechen State Pedagogical University , klasik eğitimin en iyi geleneklerini ve yenilikçi eğitim yöntemlerini birleştiren bir üniversitedir. Bugün üniversitemiz modern gereksinimleri karşılıyor, ülkenin etkili bir üniversitesi olarak adlandırılıyor ve eğitim alanında layık bir yer kaplıyor. Ve en önemlisi, yetenekli gençlerin hayallerine daha yakın olmalarına yardımcı oluyor!

Pedagojik Üniversite , Çeçen halkının ulusal ve kültürel değerlerinin korunması ve geliştirilmesine büyük katkıda bulunur; cumhuriyetin Rus ve Çeçen filolojisi, psikoloji ve pedagoji, yabancı diller, güzel sanatlar ve kültürel mirasın önemli bir bilimsel ve metodolojik merkezidir. Çeçenistan'ın tarihi. Unutulmamalıdır ki, Rus dili merkezi ayrıca CSPU'ya dayanmaktadır.

Üniversitenin temeli, duvarlarında aşk ve özenle çevrilmiş öğrencilerden oluşuyor ve bilimlerle Alma Mater'in özel, unutulmaz ruhunu emme fırsatı buluyor. Üniversitede eğitim sürecinin optimizasyonunda aktif rol alan Öğrenci Sendikası Komitesi var. Üniversitenin gelişmiş gelişimi, pedagojik bir üniversite olarak oluşması, uzun vadeli ve etkili bir şekilde organize edilen bir öğrenci gençliği politikası olmaksızın mümkün değildir.

Üniversitenin öğrenci gençliğinin en yaratıcı ve girişimci kısmı, her yıl en akıcı sosyal problemleri çözmek için çağrılan yazarın projelerini sunan çeşitli All-Russian ve All-Kafkas gençlik eğitim forumlarına katılır. Öğrencilerin entelektüel çalışmaları ve çabaları fark edilmeden gitmektedir; her sene öğrenciler, öğrencilerin büyük zirveleri fethetmeye özendiren kendi projelerinin uygulanması için hibe kazanmaktadır.

Çalışmalarında ve bilimsel etkinliklerde önemli başarılar elde eden CSPU öğrencileri, çeşitli düzeylerde nominal burs kazanırlar: Rusya Federasyonu Başkanı, Rusya Federasyonu Hükümeti, Üniversitenin Birinci Rektörü Bursları olan Mukhari Umarovich Umarov'un bursları, burslar CSPU Akademik Konseyi.

Bugün Üniversite, öğrencilerle çalışmak için yeni yaklaşımlar geliştirir, modern öğretim yöntemlerini en yeni eğitim teknolojilerini kullanarak uygular, çok seviyeli eğitimden etkili bir sistem oluşturur. Denetim fonu, laboratuvarlar, çalıştaylar, sınıflar ve özel sınıflar, çeşitli teknik eğitim yardımları da dahil olmak üzere gerekli tüm materyal ile donatılmıştır.

Üniversitenin gurur kaynağı, bakanlar, önde gelen işçiler, halk figürleri, ünlü sporcular ve en önemlisi, Çeçen Cumhuriyeti okullarında özverili olarak çalışan, bilgi ve ruhlarını gelecekte yatırım yapan mezunlar. Çeçen halkının

Bölgenin iş dünyasının, eğitimsel ve entelektüel seçkinlerin oluşumu - zamanın vizyonudur ve CSPU'nun kolektifi için temel görevidir, bilgi kültünü propaganda ve onaylama ve eğitimin önceliğini onaylama.

Konumlar

Grozni

Address
364068, г.Грозный
пр. Х. Исаева, 62

Grozni, Çeçenistan, Rusya