Educa - Russian Language Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2004 yılında kurulan, St. Petersburg, ancak Rusya'da sadece ilk on dil okulları arasında yer 10 yılı aşkın için Educ yabancı dil merkezi.

2006 yılında merkezinde yeni eğitim programları mevcut iyileştirilmesi ve oluşturulması için eğitim-metodik departmanı kuruldu bu yüzden yabancı dil olarak Rusça Öğretimi, ana uzmanlık olduğunu.

Yabancı Diller Yüksekokulu Vize desteği Eğitimin Merkezi: Rus yazarın programlarının hızlı ve etkili öğrenme, aynı zamanda aşağıdaki hususları içeren müşteri, tam destek sadece sağlamaktadır. Biz vize her türlü size yardımcı olacaktır ve siz zahmet etmeyin belgeleri vermek için her şeyi yapacağız.

Ikamet uygun bir yerde seçimi. Sizlere sadece oda size sunmaya hazırız ailelerin büyük bir veritabanı var, ama şehir gösteren ve Rusça konuşuyorum, seninle vakit geçirmek için mutlu olacak!

Havaalanı, transferi ve yerleşim karşılaması. Kişisel yöneticisi Bagaj ve yerleşme ile size yardımcı olacaktır!

Hoşgeldiniz Paketi! Bu içerir:

Petersburg Haritası sınıflar hakkında iletişim merkezi ve kişisel yöneticisi, acil telefon numaraları ve bilgi ile öğrenci kartı yararlı bilgiler ilgi çekici yerleri, sizin için en uygun rotayı hala çok ve çok gösteren St. Petersburg bizim yazar rehberi! öğrenci kartı! Sen bir indirim veya ücretsiz müze gitmek mümkün olacak! sınıfa firmamız defter ve kalem!

Yuvarlak saat. Her zaman bize güvenebilirsiniz! EDUC gel, biz seni bekliyor!

Konumlar

Saint Petersburg

Address
Mayakovsky st. 16,
Saint Petersburg, Sankt peterburg, Rusya