Resmi açıklamayı okuyun

2004 yılında kurulan, St. Petersburg, ancak Rusya'da sadece ilk on dil okulları arasında yer 10 yılı aşkın için Educ yabancı dil merkezi.

2006 yılında merkezinde yeni eğitim programları mevcut iyileştirilmesi ve oluşturulması için eğitim-metodik departmanı kuruldu bu yüzden yabancı dil olarak Rusça Öğretimi, ana uzmanlık olduğunu.

Yabancı Diller Yüksekokulu Vize desteği Eğitimin Merkezi: Rus yazarın programlarının hızlı ve etkili öğrenme, aynı zamanda aşağıdaki hususları içeren müşteri, tam destek sadece sağlamaktadır. Biz vize her türlü size yardımcı olacaktır ve siz zahmet etmeyin belgeleri vermek için her şeyi yapacağız.

Ikamet uygun bir yerde seçimi. Sizlere sadece oda size sunmaya hazırız ailelerin büyük bir veritabanı var, ama şehir gösteren ve Rusça konuşuyorum, seninle vakit geçirmek için mutlu olacak!

Havaalanı, transferi ve yerleşim karşılaması. Kişisel yöneticisi Bagaj ve yerleşme ile size yardımcı olacaktır!

Hoşgeldiniz Paketi! Bu içerir:

Petersburg Haritası sınıflar hakkında iletişim merkezi ve kişisel yöneticisi, acil telefon numaraları ve bilgi ile öğrenci kartı yararlı bilgiler ilgi çekici yerleri, sizin için en uygun rotayı hala çok ve çok gösteren St. Petersburg bizim yazar rehberi! öğrenci kartı! Sen bir indirim veya ücretsiz müze gitmek mümkün olacak! sınıfa firmamız defter ve kalem!

Yuvarlak saat. Her zaman bize güvenebilirsiniz! EDUC gel, biz seni bekliyor!

Program dili:
  • Ingilizce
  • Rusça

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Educa - Russian Language Center

Şimdi Rusya - dinamik gelişmekte olan bir ülke. Dahil aktif iş alanları geliştirmek. Rusya yabancı ülkeye kapatıldığı zaman gitmiş Uzun günler. ... [+]

Şimdi Rusya - dinamik gelişmekte olan bir ülke. Dahil aktif iş alanları geliştirmek. Rusya yabancı ülkeye kapatıldığı zaman gitmiş Uzun günler.

Modern uluslararası dünyada kültürel ve ticari bilgi alışverişi hayatınızdaki en ilginç olaylarından biri haline gelebilir. Saint Petersburg - büyük ve ilginç bir şehir ve şehir değerli deneyim kazanmak için ve Rusya'da iş küre hakkında bilgi almak sağlayacak bir şirketin uygulamaları.

EDUC aşağıdaki alanlarda staj programları sunmaktadır:

Gönüllülük Hizmeti Şekillendirme Tur Misafirperverlik Pazarlama İşletme Yönetimi Tasarlamak Medya ve Gazetecilik Bilgi teknolojisi Çevre koruma ... [-]
Rusya Saint Petersburg
Eylül 2020
Rusça
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Educa - Russian Language Center

Mini-grup yapan ve aktif diğer öğrenciler ile iletişim olmak, Rus dilinin çalışmada maksimum sonuçlar elde edebilirsiniz. ... [+]

Mini-grup yapan ve aktif diğer öğrenciler ile iletişim olmak, Rus dilinin çalışmada maksimum sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bir grup insan sayısı her öğrenciye bireysel bir yaklaşım garanti ve istisnasız, öğrencilerin ders sırasında tartışmalara aktif rol almak için fırsat var demektir, 4'ü geçmez.

Bizim Standart Kurs (Genel Rusça) Rus dilinin pratik becerileri tüm yönleriyle üniforma gelişimi için tasarlanmıştır: dinleme, yazma, konuşma, okuma.

Öğrenciler sürekli gerçek için (iletişimsel egzersizler şeklinde) yakın durumlarda teorik bilgileri pratik şekilde eğitim organize edilmiştir. Bu nedenle, öğrencilerimizin hızla konuşmak ve kolayca dil engeli aşmak başlar.... [-]

Rusya Saint Petersburg
Eylül 2020
Rusça
Yarı zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Educa - Russian Language Center

, Finansal belgeler, telefon iletişimi özelliklerini bir anlayış sunumlar oluşturmak, raporları oluşturmak iş yazışmaları ve müzakere, koçluk personeli iletken: İş Rusça ... [+]

, Finansal belgeler, telefon iletişimi özelliklerini bir anlayış sunumlar oluşturmak, raporları oluşturmak iş yazışmaları ve müzakere, koçluk personeli iletken: İş Rusça kursu Rusya'da iş yapmak için gereken dil becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır.

Bu ders için Egzersizler derlemek ve mevcut deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

Bu dersin temel amacı Rus dilinin kelime ve dilbilgisi değil sadece yüksek kaliteli bilgi tabanını oluşturmak değil, aynı zamanda Rusya'da etik iş iletişimi, iş yapma kültürel özelliklerine ve Rus işçilerinin davranışsal özellikler için temellerini atmak.

Grup aynı zamanda bireysel olarak değil, sadece bu dersin gidebilirsiniz. Toplu modunda yetişmeye, sen yoğunluğunu (haftada 20 veya 30 akademik saat) seçmek için seçeneğiniz vardır.... [-]

Rusya Saint Petersburg
Eylül 2020
Rusça
Yarı zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Educa - Russian Language Center

Çocuğunuzun Rus yazykai dil için bir aşk konuşulan ve gümrük edilir ona aşılamak istiyoruz bilmeniz gerekir karar verirseniz, biz çocuklar için Rusça dil kursları sizi ve ... [+]

Çocuğunuzun Rus yazykai dil için bir aşk konuşulan ve gümrük edilir ona aşılamak istiyoruz bilmeniz gerekir karar verirseniz, biz çocuklar için Rusça dil kursları sizi ve çocuğunuzu ağırlamaktan mutluluk duyacaktır!

Biz ev sahibi ailelerin çok sayıda çalışma, bu nedenle eğitim sırasında çocukla Rusya'da kalmak mümkün değilse, biz çocuklar evde hissediyorum olacağını garanti edemez! Tek kişilik oda, 5 öğün ve samimi ve misafirperver aile tüm çocuğunuza yardımcı olacak ve tüm detayları ilgilenir.

Girişte, her öğrenci çocuğunuzun her zaman kalmak ve 24 saat EDUC bir sutki.Kurator yardım, bakım ve danışmanlık eşlik edecek küçük bir kişisel küratör, atanır - 5 yaş arası çocuklar ile çalışan ve yabancı konuşmak ve deneyime sahip profesyonel bir eğitimci dilleri.... [-]

Rusya Saint Petersburg
Eylül 2020
Rusça
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku