Resmi açıklamayı okuyun

114187_rsz_114139_n.jpg

Üniversite Hakkında

VG Timiryasov (IEML) adını alan Kazan Innovative University 1994 yılında kuruldu ve şu anda Tataristan Cumhuriyeti ve tüm Volga bölgesindeki en büyük özel yüksek öğrenim kurumudur. Kazan ve Moskova Üniversiteleri mezunları arasında yer alan kurucusu Dr. Vitaliy Timiryasov, yeni bir okulun kuruluşunda en iyi klasik üniversite eğitimi geleneklerini sundu.

Üniversite, Rusya'nın en iyi 100 yüksek öğretim kurumu ve Rusya'nın en iyi 5 özel üniversitesi arasındadır ve “Kalite Yönetimi” sisteminin uygulanması için resmi “Avrupa kalitesi” altın madalyasını almıştır (ISO 9001: 2008).

2010'dan beri her yıl Üniversite öğretmenleri yarışmaların kazananı olur: "En İyi Yenilik Dersi" ve "En iyi üniversite öğretmeni".

VG Timiryasov (IEML) adını alan Kazan Innovative University , Tataristan Cumhuriyeti’nde, Enstitü şubeleri ve şubeleri arasında entegre bir iletişim ağı oluşturan ilk eğitim kurumuydu. Bu ağ, “Tandberg” video konferansı için Cisco Systems ekipman ve ekipmanı üzerine kuruludur. Fiber optik ağlar ve üniversitenin kendi yenilikçi yazılım geliştirme “Idis Education” ile birleşimi, üniversitedeki eğitim süreçlerinin yönetimini optimize etmeyi ve tamamen yeni bir seviyeye transfer etmeyi sağladı.

VG Timiryasov (IEML) adını alan Kazan Innovative University , Tataristan Cumhuriyeti'nde Ticaret, Ağırlama Sanayii ve Hizmetlerde Bilimsel ve Eğitimsel Küme'de önde gelen yüksek eğitim kurumudur.

Misyon

  • Eğitim ve bilimin yenilikçi gelişimi ve modernizasyonu için modern gereklilikleri karşılayan sürekli eğitim temelinde bilgi edinmek için bireylerin, toplumun ve devletin gereksinimlerinin karşılanması.
  • Bilim, iş geliştirme, etkili kararlar alma ve ulusal duruş ve fayda ile tutarlı özel araştırmalar yürütme yetkin ve rekabetçi profesyonellerin yetiştirilmesi.
  • Yenilikçi eğitim teknolojilerinin ve bilimsel sonuçların uygulanması ve etkin kullanımı için gerekli koşulları oluşturmak.
  • Mesleki açıdan yetkin, sosyal olarak aktif ve sosyal olarak sorumlu kişileri eğitmek.

Program dili:
  • Rusça
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kazan Innovative University

VG Timiryasov adını alan Kazan Innovative University , Rusça konusunda üniversitenin en iyi uzmanları tarafından derlenen yabancı bir dil olarak yoğun bir kurs sunuyor. S ... [+]

VG Timiryasov adını alan Kazan Innovative University , Rusça konusunda üniversitenin en iyi uzmanları tarafından derlenen yabancı bir dil olarak yoğun bir kurs sunuyor. Sene boyunca, öğrenciler Rusya Federasyonu'ndaki herhangi bir üniversiteye giriş için gerekli olan hem Rusça hem de ikincil disiplinlerde uzmanlaşabilirler.

Pazartesiden Cumartesiye Sınıflar;Her yıl ileri eğitim gören yüksek nitelikli öğretmenler;Ek disiplinler: tarih, sosyal bilgiler, matematik, fizik, kimya, biyoloji, bilgisayar bilimi;Modern interaktif öğretim yöntemleri;1 yıllık ve 1.5 yıllık çalışma için başvuruların kabulü (Eylül, Ocak, Mart);Kursun bitirme resmi belgesi;Belli bir dil seviyesine sahip devlet devlet belgesi edinme imkanı;Rusya Federasyonu üniversitelerine daha fazla kabul için belgelerin toplanmasında ve hazırlanmasında destek.... [-]
Rusya Kazan
Ocak 2020
Rusça
Tam zamanlı
12 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Kazan Innovative University About Us