Seychelles Tourism Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Seyşeller Turizm Akademisi Seyşeller tek turizm üniversitesidir.

Seyşeller Turizm Akademisi çok ciddiye eğitim programlarının kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için sorumluluk kabul etmez. Bir Akademisi olarak dikkatle öğrenci ihtiyaçlarına cevap talimat bizim ders planı zorunluluğu vardır. Biz sürekli olarak öğrencilerin yaklaşık getiren değişim açısından her eğitim programının etkinliğini değerlendirmek ve işveren talebine daha duyarlı olması için bu programlarda iyileştirmeler yapmak. Biz de bu nedenle işgücü piyasasının ihtiyaçlarına hitap, işverenlere teslim hükümlerin hacmini ve çeşitliliğini artırarak talip.

Yeni planlar ihtiyacı ve talebi öğrenen daha iyi cevap verecek yeni bir hi-tech yakın inşaat, modern bir kompleks ile devam etmektedir.

A Little Tarihi

1972 yılında uluslararası Havalimanı'nın açılışı bu büyük gelişmenin ardından inşa edildi otel ve gıda şirketlerin artan sayıda hizmet ve tesislerin standartlarını yükseltmek için ilk ivme kazandırdı.

1976 yılında pek çok yenilik yer aldı ve öğrenciler uygulamalı deneyim kazanmak olabilir, böylece okulun kapıları halka açıldı. Bundan sonra, Seyşel öğrencilerin nesillere öğretmek için eğitilmiştir. Milli Eğitim Bakanlığı Fransız eğitmenler altında okuyan, okulda çalışmak isteyenlerin istihdam ederken ilk programı izleyen öğrencilerin birinci grup, sanayide pratik çalışmaları üstlenmiştir.

Ocak 1978 olarak, kursiyerlerin tam teşekküllü eğitmen olarak Ecole Hoteliere de Paris nihai eğitim yapmaya hazırdılar. Aralık 1979 olarak, geri ve öğretim başlamak için hazır.

O günlerde nispeten kısıtlı imkanlara rağmen, 1976 ve 1982 arasında okulda okudu olan öğrencilerin birçok yurtdışı kariyer, ya da burada Seyşeller başarılı işletmeler için gitti.

Vizyon ve misyon

STA Vizyon

kendi teklif programları ve mezunlarının kalitesi için tanınmış bölgede lider otelcilik ve turizm eğitimi enstitüsü, olarak kabul edilecek.

Misyonu

, Eğitmek, geliştirmek ve sürdürülebilir turizm gelişimi ulaşma yolunda ülkenin genel rekabet gücünü arttırmak amacıyla son derece yetkin turizm işgücü sağlanması amacıyla okul bırakanlar ve turizm çalışanları kararlı yükseltmek için.

Hedefleri

  • kalitesini artırmak ve eğitim standartları Turizm endüstrisinin öğrencileri ve hizmet personeli hizmet öncesi sunulan;
  • Akademide bugünkü ve gelecekteki rolleri ve sorumlulukları ile ilgili kalite ve standartlara geliştirmek için tüm personel için mesleki gelişim ve eğitim olanakları sağlamak;
  • öğrenme ve kariyer gelişimi, motive etmek ve karşılıklı güven ve saygı, fırsat ve mesleki gelişim için teşvik kullanılabilirliği sayesinde tüm personel korumak;
  • Akademinin misyon ve vizyonu, uluslararası norm ve standartlara ve aynı hizada akademide tesisleri ve altyapıyı Yükseltme dikkate Seyşeller turizm endüstrisinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını alarak;
  • ile irtibatı ve Turizm Bakanlığı ve Seyşeller Turizm Kurulu (STB) ve akademi misyon, vizyon ve stratejik hedefleri destekleyen özel sektör aracılığıyla Seyşeller hükümet dahil tüm ortakların desteğini kazanmak;
  • fon ve diğer kaynaklar, yıllık bütçesinden sağlanan ve diğer kaynaklar etkin ve sürdürülebilir bir akademinin misyonu, vizyonu ve stratejik hedefleri destekleyen yönetilen emin olun;
  • Çeşitlendirmek ve hizmet öncesi aralığı genişletmek ve hizmet içi eğitim programları akademinin yerel ve uluslararası ortaklarla ortaklık ortak çabalarıyla akademisinde sunulan ve sürekli;
  • Çekmek ve uluslararası öğrencilere hizmet öncesi sunmak ve hizmet akademisinde eğitim fırsatları;
  • toplumla güçlü ortaklıklar kurmak ve Seyşeller ve turizmin genel ilerlemesi için etkinlikler ve girişimler yoluyla onlarla meşgul;
  • akademi için daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru kalite büyümeyi yetkisi olacak bir organizasyon yapısı ve kültürünü geliştirmek.

Temel Değerler

Mükemmellik: Biz turizm ve otelcilik sektörünün en yüksek standartları karşılamak için çalışıyoruz. Biz teklif programların dizi geliştirmeye kararlıyız, personelimiz ve mezunların kalitesi de hizmet standartları müşterilerimize sunulmaktadır.

Etik: Biz saygı, dürüstlük, hesap verebilirlik ve profesyonellik en yüksek standartlarda kararlıyız. Bizim personel ve öğrencilerin davranış karşılıklı güven ve saygıya dayalı ve en yüksek etik standartlara tarafından tahrik olmasını bekliyoruz.

Takım çalışması : Biz bilinçli karar verme ve işbirliği eylem yetenekleri bir dizi araya getiren ayrılmaz bir yaklaşım olarak takım çalışması değer. Biz bilgi ve deneyim ve potansiyellerini tam olarak ulaşmak için personel ve öğrencilerin desteklenmesi paylaşımı inanıyorum.

Hizmet : Bizim personel, öğrenciler ve müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Bunu yaparken, biz aday öğrenciler için tercih edilen eğitim kurumu olarak akademisini satmak ve potansiyel müşteriler için tercih edilen hedef olarak Seychelles satmayı hedefliyoruz.

çeşitlilik: Biz personel ve öğrencilerin çeşitliliğini kucaklamak ve güvenli destekleyici ve konuksever bir ortamın yaratılması kendi gerekliliğini değer. Biz de müşterilerimize sunulan bizim müfredat ve hizmet çeşitliliği için çaba sarfediyoruz.

Büyüme : Tüm çalışmalarımızda hayat boyu öğrenme ve liderlik gelişimi teşvik ederek personelin ve öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimini teşvik etmeye kararlıyız.

Ortaklıklar: Biz öğrenci ve müşterilere sunmak eğitim ve hizmet kalitesini artırmak için turizm ve otelcilik sektöründe yerel ve uluslararası ortaklarla birlikte çalışıyoruz. Biz akademi vizyonunu, misyonunu ve stratejik hedeflerine ulaşmak yardımcı onların katkılarına değer.

Konumlar

Victoria

Address
P.O Box 1051
La Misere
Mahe

Victoria, Mont Fleuri, Seyşel Adaları