CSM Academy International

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Genel Müdürün Mesajı

CSM Academy International , Nisan 2005'te kurulmuştur. Hizmet alanındaki uzmanlık kursları ile tanınan çeşitli denizaşırı Üniversiteler ve Kuruluşlar ile bağlantılarımız aracılığıyla geliştirilen Hizmet Yönetimi ile ilgili eğitim programları sunmaktadır. Ayrıca, Ağustos 2017'de 4 yıllık EduTrust Singapur ödülüne layık görüldük.

Akademik program tekliflerinin bolca bulunduğunu ve dolayısıyla neredeyse hiç akademik hizmet diploması veya derecesinin bulunmadığı Hizmet Sektörünün ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi istiyoruz. Hizmet sektörü şu anda bu bölgedeki bir ülkenin GSYİH'sinin yarısından fazlasını oluşturuyor ve bu nedenle Mesaj, bir Müşterideki Rekabet üstünlüğünün anahtarı olan Mükemmel Müşteri Hizmetinin artık açık olduğu netleşiyor.

Hizmetiniz, sektörünüzün niteliğine bakılmaksızın, kuruluşunuzun başarısı için her şeydir, Sağlık Hizmetleri, Otelcilik, Turizm, Bilgi Teknolojileri ve hatta üretimde.

İyi Müşteri Hizmetleri sadece cephe personelinin görevi değildir. Üst yönetimin buna inanması ve şirket içinde bir hizmet kültürü oluşturmak için konuşması yapması gereken organizasyon boyunca nüfuz etmeli, böylece sertifikadan master seviyelerine kadar hizmet yönetim programlarımız tüm sektörlerde tüm firma ihtiyaçlarına cevap verecek .

Öğrenci öğrenmeye elverişli bir ortamı teşvik ederek yüksek bir hizmet standardı sağlamayı taahhüt ediyoruz. Öğrencilerimize dağıtılan ve öğrenci el kitabı, web sitesi, vb. İletişim kanalımızda aktarılan şeffaf okuma politikaları geliştirdik ve onların çalışma ihtiyaçlarının yanı sıra refahlarının da sağlandığından emin olduk.

Öğretim elemanlarımız ve öğretmenlerimiz konu uzmanlıklarına, deneyimlerine ve özverilerine göre seçilir. Lisans ve yüksek lisans programları için düzenli olarak yoğun dersler vermek üzere uçmakta olan ortak üniversitelerimizden 16 öğretim görevlisi / profesör / doçent profesörlü yurtdışı havuzu da dahil olmak üzere 61 tam zamanlı ve / veya yarı zamanlı akademik personelimiz bulunmaktadır. . 61 Akademi çalışanından oluşan, 11 Singapur Kayıtlı Hemşire'den oluşan bir panel, Yaşlı Bakım Çalışmasında Sertifika III, Terapi Hizmetleri ve Hemşirelik Sertifikaları Sertifikalarında öğrencilerimizi eğitmek üzere yarı zamanlı hemşire eğitmenler olarak lider rolü üstlenmektedir. Öğrencilerimizin hayallerini ve tutkularını gerçekleştirme konusundaki istekleri için en iyi olanı sağlamak için hiçbir çaba sarf etmiyoruz.

csm-about-ceo-signature.png

İcra Kurulu Başkanı (PEI Müdürü)

CSM Academy International

Vizyonumuz

Hizmet Mükemmeliyeti için İlk Eğitimci Olmak

Görevimiz

Sürekli Eğitimde Mükemmellik Yoluyla Hizmet Tutkusuna ve Topluma Katkısına İlham Vermek

Degerlerimiz

Sorumluluk, Bütünlük, Tutku ve Mükemmellik (RIPE)

Bizim kültürümüz

Yüksek Performanslı Bir Organizasyon İnşa Etmek için Karşılıklı Saygı ve Profesyonellik ile Açık ve Uyumlu Bir Öğrenme Ortamı

Konumlar

Singapur

CSM Academy International

Telefon
+65 629 629 62