Dimensions International College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BOYUTLAR Hem yerel hem de uluslararası öğrencilere zenginleştirme programları ve sosyal etkinliklerle bütüncül eğitim vermektedir. Hazırlamak Uluslararası öğrenciler Önümüzdeki eğitim zorlukları nedeniyle hazırlık programlarımız bu öğrencilerin devlet okullarına ve kurumlarına 2001 yılından beri girmelerine yardımcı olması için bir sıçrama tahtası olarak hareket etti. Çağdaş salonlar, kütüphaneler, kantinler, çok amaçlı salon, misafirperverlik eğitim odaları, laboratuvarlar, tarla, basketbol sahaları ve badminton mahkemeleri ile nitelikli öğretim kadromuz da dahil olmak üzere kolejlerin kapsamlı tesisleri, öğrencilerimizin Yardımcı ve destekleyici ortam.

Buna ek olarak, Kapsamlı program çeşitleri Hazırlık, misafirperverlik ve yüksek öğrenim kursları gibi bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak ve mezun olduktan sonra kariyerlerini tutuşturmak için yardımcı olmaktır.

Hedeflerimizden biri, yüksek öğrenim programlarımızı artırmak olmuştur. Bizim Lisans ve Yüksek Lisans programları Hem bilgi hem de beceride kendilerini sürekli yenileme ihtiyacı hisseden öğrencilere ve çalışan yetişkinlere bilgi verin. Bir işletme okuluna benzer şekilde, öğrenciler İşletme ve Yönetim'den Muhasebe ve Finansa kadar çok çeşitli programlardan birini seçebilirler.

Kaliteli eğitim sağlamak her zaman en önemli odak noktamız olmuştur. İş faaliyetlerimize yüksek standartları titizlikle uyguladık. Sonuç olarak, birçok prestijli ödüle layık görüldük. Özel Eğitim Komitesinden 4 Yıllık EduTrust Sertifikası (CPE), Singapur Kalite Sınıfı (SQC) ve Singapur Hizmet Sınıfı (S Sınıfı). Üstün organizasyonel mükemmellik çerçevemizin bilincinde olarak, prestijli SQC Yıldız sertifikası Tarafından BAHAR Singapur 2016'da. SQC Star ödülü Bizim için yeni bir dönüm noktası oldu ve iş mükemmellikte üstün performans elde etmek için önde gelen kurumlardan biri olarak gelmekten onur duyuyoruz.

Aynı zamanda, çok uluslu öğrencilerden oluşan bir topluluğa kararsız bir destek sağlamak konusundaki taahhüdümüz, Çin, Kore, Hindistan, Vietnam Ve diğer ülkeler, başarılı bir öğrenim için ihtiyaç duydukları destek ve hizmetleri alıyor. BOYUTLAR.

Vizyon

Özel eğitim sektöründe bütüncül eğitim için alternatif bir yol sağlayan en önemli kurum olmak

Misyon

Öğrencileri öğrenmeye tutkuyla sahip olmaya teşvik etmek

Temel Değerler

  • Dedication- Teslimat sürecinin her alanında kaliteli hizmet sunmak - Hesap verebilirlik - Öğrencilere sunulan tüm kurs ve hizmetlerde şeffaf ve sorumlu olmak - Güvenilirlik - EduTrust - Girişimciliğin şartları ve koşullarına uygun tutarlı ve güvenilir hizmetler sunmak - Üniversitenin büyüme gereksinimlerini karşılamak için her zaman girişimci ruhunu göstermek

KÜLTÜR

Öğrencilere kaliteli hizmetler.

Konumlar

Singapur

Address
58, Lowland Road (Kovan MRT)
547453 Singapur, Singapur