First Media Design School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

37995_DSC_0338.jpg

genel bakış

FMDS, zihinleri dönüştürmeyi ve kaderleri tasarlamayı amaçlıyor. Öğrenciler için kapsamlı kariyer planlaması ve gelişimi, bireysel hedeflere uyacak öğrenme yolculukları boyunca ortaya çıkar. Sonunda, okul, tasarım nesillerinin kendi nesillerinin ustaları olmaları için birbirini izleyen nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

FMDS Hakkında

First Media Design School (FMDS), tasarım, tasarım yönetimi ve tasarım girişimciliği programları sunan uzmanlaşmış bir butik tasarım kurumudur. Tasarım endüstrisinde Singapur'un en çok ödüllendirilmiş gruplarından biri olan First Media Group'un eğitim kolu.

FMDS, ABD, İngiltere ve Avustralya'da bulunan üniversitelerle küresel ortaklıklar kurmuş ve öğrencilere çok çeşitli yüksek öğrenim Pathways .

Singapur'un ötesinde, FMDS şu anda diğer üç ASEAN ülkesinde yetenekleri geliştirmektedir:

  • Endonezya'da Raffles Koleji
  • ARVA Endonezya Moda Okulu
  • Filipinler'de Kariyer Akademisi Asya (CAA)
  • Vietnam'daki Kent Uluslararası Koleji

37997_FMD_For_Website-5220-2.jpg

İlk Medya (FM) Grubu Hakkında

Sektörde 25 yılı aşkın bir süredir, FM Grubu Singapur'da ve bölgenin önde gelen seçkin tasarım öğesi olarak ününü sağlamıştır. Tasarım tecrübesi kurumsal

37996_FMDS_0358.jpg

Singapur'un KOBİ'lere En Çok Satan İş Ödülü

Mark Phooi'nin yaratıcı ve ticari liderliği altında, FM Grubu 2005 yılında Enterprise 50 Start-Up Ödülü'nü kazandı. Mark ayrıca 2006 yılında Rotary Kulübü ve Küçük Derneği tarafından düzenlenen Yılın En İyi Girişimcileri Ödülü'nü aldı.

FM grubu, birkaç görsel ulusal kimlik projesi yaratmada etkilidir. Geçmiş projeler Göçmenlik için tasarlananları içerir

37998_FMDS_0362.jpg

FMDS Vizyon, Misyon

Vizyon

FMDS, 100 'Designpreneurs' yetiştirmeyi amaçladığı 10: 100 vizyonunu gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Misyon

FMDS, tasarım düşüncesi ve tasarım yönetiminden oluşan bütünsel eğitim sistemi ile hem yaratıcı hem de bilişsel ticari yeteneklere sahip, endüstriye hazır, yeni nesil “bütün beyin” üretmeye çalışmaktadır.

Değer sistemi

Güven, Saygı, Bütünlük

37994_value-system.pngGüven

başarının köküdür. FMDS, çalışanları, paydaşları, yönetim kurulu, pay sahipleri ve ortakları ile açık diyaloğu teşvik etmektedir. İlerleyen bir örgütte çalışan benzer düşünen bireylerden oluşan bir ekiple, güven, FMDS personeli arasında çok önemli bir bağlantı unsuru haline gelir.

Saygı

çalışanlar arasında sadakat ve bağlılık yaratır. FMDS'nin düz bir hiyerarşik yapısı vardır. Bu yapı, tüm çalışan seviyeleri arasında doğrudan ve açık iletişim yoluyla karşılıklı saygıya dayanmaktadır.

Bütünlük

Operasyonel şeffaflık ve gayretle dürüstlük, okulun yönetim erdemlerinin bir parçasıdır. FMDS itibarı, saygın bir eğitim enstitüsü oluşturmak için temel olarak gerekli olan bu özelliklerden köklüdür.

Profesyonellik

FMDS, her zaman bu nitelikleri ortaya koyan personeli çekmeye çalışır: Profesyonellik, Açlık ve Disiplin.

37999_FMDS_0360.jpg

Konumlar