Resmi açıklamayı okuyun

TMC Academy 1981'de Singapur'da kurulmuştur. Muhasebe, İşletme ve Yönetim, Bilişim Teknolojisi, Ağırlama / Turizm İşletmeciliği ve Psikoloji / Danışmanlık gibi farklı disiplinlerde kurslar sunmaktadır. Ayrıca, uluslararası öğrencilere Singapur eğitim sistemine girmek için dil ve köprü kursları da sunmaktadır.

TMC Academy , Özel Öğretim Komitesi (CPE) tarafından verilen 4 yıllık prestijli EduTrust Sertifikasını edinen ilk altı Özel Eğitim Kurumundan biriydi.

Neden TMC Academy ile Eğitim?

Endüstriye Uygun Olun

Endüstri Danışma Kurulu, çalışma ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim müfredatını gözden geçirir

Birçok Öğrenme

Endüstri derneklerine ve şirketlerine güçlü bağlarımız size dış endüstri etkinliklerine erişmenizi sağlar

Çekici ilerleme güzergahları

3 yıllık UK Honors Degree'in ilk 2 yılına denk gelen Higher Diploma programımızla bir dereceye kadar hızlı bir şekilde başlayın!

Mali Yardım Kolaylıkla Hazır

Çalışma hibelerinden, kredilere verilen burslardan, eğitiminize kolaylıkla finansman sağlayın.

Vizyon

Başarılı ve yüksek performanslı mezunları yetiştiren lider akademi.

Misyon

Sağlam bir çevrede endüstriyle ilgili beceriler ve bilgilerle yüksek kalitede kurslar vermeyi taahhüt ediyoruz.

Marka vizyonu

Marka vizyonumuz olan "Making Dreams Real", öğrencilerimizin özlemlerini kendimiz gibi paylaştığımızı ve öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmemize yardımcı olmayı amaçladığını gösteriyor.

Marka Misyonu

Öğrencilerimizin rüyalarını gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak için gerçekten ilham verici bir öğrenme, keşif ve gerçekleştirme yolculuğu yaratmaya çalışıyoruz. Bu takip NICE kısaltılır - öğrencilerimizle atılan her adımın bizim için bir an şudur:

Beslemek
ilham vermek
Bakım ve
Hayallerini gerçek yapmalarına yardımcı olarak onlara güç verin.


Kaliteli eğitim

Bizim sözümüz

TMC'nin kalite yolculuğu TMC 1997'de İşletme ve Pazarlama Diploma Programı Tasarım ve Geliştirme için ISO9001: 1994 ödülünü almasıyla biçimlendirildi. Yeni standart olan ISO tanıtıldı kısa bir süre sonra TMC, 2002 yılında ISO9001: 2000 ödülünü alarak kalite taahhüdüne bir kez daha ayak uydurdu. O tarihte, belgelendirme kapsamında Tescilli / Tescilli Olmayanların Tasarlanması ve Teslimatı Uzaktan Öğrenme Programlarının Programları, Yönetimi ve Uygulaması ve Destek Hizmetlerinin Sunulması.

TMC 2009'da, aynı kapsamda belgelenen, ancak TMC içerisindeki ek okullar nedeniyle daha geniş bir kapsama alanıyla, yeni ISO9001: 2008 standardına başarıyla dönüşmüştür. TMC, EduTrust sertifikasının bir eğitim kurumuyla daha alakalı olduğu için 2015 yılında ISO belgesini durdurmaya karar verdi.Özel Eğitim Yasası

Özel Eğitim Yasası, Özel Eğitim Enstitüleri (PEI) mevcut kayıt çerçevesini ve uygulama hükümlerini güçlendirmek için Aralık 2009'da yasalaştırılmıştır.

CPE Hakkında

Özel Öğretim Komisyonu (CPE) Ekim 2016'da Özel Eğitim Yasası uyarınca özel eğitimle ilgili görev ve yetkilerini yerine getirmek üzere SkillsFuture Singapore (SSG) Kurulu tarafından atandı. CPE, sektörü düzenlemek, öğrenci hizmetleri vermek, tüketici eğitimi vermek ve yerel özel eğitim sektöründeki standartları yükseltmek için yetenek geliştirme çabalarını kolaylaştırmak için SSG'den ayrılmış bir ekiple desteklenmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen www.cpe.gov.sg adresini ziyaret edin.

TMC, 2004 yılında, Singapur Kalite Sınıfı (SQC) ödülünü ve SPRING Singapur tarafından Özel Eğitim Organizasyonu (SQC-PEO) Sertifikasyonu için SQC'den kısa bir süre önce ödül aldı. Bu ödül, Singapur'da ve komşu Asya ülkelerinde büyük beğeni topluyor. TMC'nin daha fazla uluslararası öğrenciyi TMC'de çalışmaya başlatarak TMC'nin Asya-Pasifik pazarına daha agresif bir şekilde girmesi yolunu açtı. Sertifikasyon, 2007 yılında bir başka 3 yıl için yenilenmiştir.

TMC, CASE Singapur tarafından CaseTrust for Education sertifikasına layık görüldüğünde, 2005 yılında kalite taahhüdümüzü daha da kanıtladık. Bu sertifika Singapur'daki PEO'lara yüksek seviyeli iyi iş ve müşteri uygulamaları sağlamayı taahhüt eden kişilere verilir. 2009 yılında TMC, CaseTrust for Education sertifikasını başarıyla yeniledi.

4 Yıllık EduTrust Sertifikası

TMC Academy , Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı yasal bir yönetim kurulu olan Özel Öğretim Komitesi (CPE) tarafından verilen prestijli 4 yıllık EduTrust Sertifikasını aldığında Mayıs 2010'da kaliteye olan bağlılığımız bir kez daha fark edildi. Bu sertifika programı, aşağıdaki 6 alanda PEİ'leri değerlendirmektedir:

 1. Yönetim taahhüdü
 2. Kurumsal Yönetim
 3. Dış İstihdam Ajanları
 4. Öğrenci Koruma ve Destek Hizmetleri
 5. Akademik süreçler ve öğrencilerin değerlendirilmesi; ve
 6. Kalite güvencesi, izleme ve sonuçlar

EduTrust

Mayıs 2010'da, TMC Academy , Özel Eğitim Komitesi (CPE) tarafından verilen prestijli 4 yıllık EduTrust Sertifikasını alan ilk altı PEIS arasında yer aldı. CPE, Özel Eğitim Yasası uyarınca kurulmuştur ve Singapur'daki özel eğitim sektörünün standartlarını düzenlemek ve artırmak için yasama yetkisine sahiptir. EduTrust sertifikası bugüne kadar aktif durumda.


Servis kalitesi/>

Hizmet Kalitesi Hedefi

 1. Geribildirime 1 iş günü içinde yanıt verin.
 2. Şikayet ve anlaşmazlıkları 21 iş günü içinde çözebilirsiniz.
 3. Final sınavı sonuçları, final sınavından itibaren 3 ay içinde ilan edilir.
 4. Geri ödeme, 7 iş günü içinde işlenecek.

Müşteri Deneyimi Stratejisi

Hoş ve zengin bir Müşteri / Öğrenci Hizmet Deneyimi sunma amacımızla birlikte, aşağıdakileri sağlamayı taahhüt ediyoruz:

 • Müşteri odaklı ve sorunsuz bir teslimat süreci
 • İlgili, doğru ve zamanında bilgi ve hizmetler
 • Deneyimli, nitelikli ve tutkulu akademik personel
 • "Böylece hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz için sizi besleyecek, ilham verecek, bakım yapacak ve güçlendirecek her adımızın bulunduğundan emin"

Öğrenci-Öğretmen Oranı

TMC Akademik Kurulu aşağıdakileri onaylar ve uygular:

 1. Hawthorn Dil Okulu: ortalama öğrenci-öğretmen oranı 22: 1
 2. Diğer okullar: ortalama öğrenci-öğretmen oranı 40: 1
 3. Bilgisayar laboratuarı oturumları için 21'e kadar sınıf büyüklüğü
 4. Teorik oturumlar için sınıf büyüklüğü 70'e kadar
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

TMC Academy

Kurs bitiminde öğrenciler, her yıl düzenlenen Singapur-Cambridge Genel Eğitim Sertifikası Olağan Düzey Sınavına girerler. Eğitim Bakanlığı tarafından verilen belgelendirm ... [+]

Kurs bitiminde öğrenciler, her yıl düzenlenen Singapur-Cambridge Genel Eğitim Sertifikası Olağan Düzey Sınavına girerler. Eğitim Bakanlığı tarafından verilen belgelendirme, öğrencilerin Singapur'da olduğu kadar yurtdışı kurumlarına da politechnics'e başvurmasına izin verecek.

TMC'nin Singapur-Cambridge GCE 'O' Düzey Sınavlarına Hazırlık Kursları, öğrencileri başka bir benzer sınav, Cambridge Uluslararası Genel Orta Öğretim Sertifikası (IGCSE) için hazırlayan seçmeli bir modülü de içeriyor.

IGCSE, 14-16 yaş grubu için dünyanın en popüler uluslararası niteliklerinden biridir. Dünya üzerindeki önde gelen üniversiteler ve işverenler tarafından tanınmaktadır ve ilerleme ve başarı için uluslararası bir pasaporttur. 'O' seviyesinden sonra Singapur dışından öğrenim görmek isteyen öğrenciler, seçmeli ders olan IGCSE Hazırlık Programını seçebilirler.... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 23 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

TMC Academy

Infocomm Teknolojideki Yüksek Diploma (HDICT) programı, öğrencilere Infocomm Teknolojisi (BİT) endüstrisindeki mükemmel kariyer olanaklarını karşılamak için gerekli teori ... [+]

Infocomm Teknolojideki Yüksek Diploma (HDICT) programı, öğrencilere Infocomm Teknolojisi (BİT) endüstrisindeki mükemmel kariyer olanaklarını karşılamak için gerekli teorik bilgileri ve pratik becerileri sağlar. Bilgiişlem ve BT alanında gerekli olan kritik disiplinlerde iyi yeteneğe sahip mezunlar yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Mezunlar BT uzmanları olarak mükemmel kişisel beceri ve teknik becerilere sahip olacaklar.

Bu ders, mezunların en iyi üniversitelerde lisans programlarına devam etmesini sağlayan evrensel nitelikte bir nitelik kazandıracak yüksek kaliteli bir eğitim için uluslararası bir standart elde etmeyi amaçlamaktadır.

Bu ders öğrencilerin aşağıdakileri yapmasını amaçlamaktadır:... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
TMC Academy

Psikoloji, insan ve hayvan davranışları ve biliş konularına cevap veren bir bilimdir. Danışma ile Psikoloji Yüksek Diploma, zihinsel süreçler ve insan davranışlarını ince ... [+]

Psikoloji, insan ve hayvan davranışları ve biliş konularına cevap veren bir bilimdir. Danışma ile Psikoloji Yüksek Diploma, zihinsel süreçler ve insan davranışlarını incelemek için kapsamlı bir teorik arka plan ve araştırma becerileri ile öğrencilere sağlar. Program psikolojinin ampirik ve pratik alanlarını kapsar ve öğrencilere temel danışmanlık becerilerinin geliştirilmesine başlama fırsatı sunar.

TMC Psikolojisi öğrencileri, Öğrenci Bölümlerimize göre Singapur Psikolojik Dernek (SPS) üyeliğine hak kazanırlar.

Tam Zamanlı: 12 ay

Yarı Zamanlı: 21 ay *

* yoğun modda 14-16 ayda tamamlanabilir.

Ders değerlendirmesi

Modüllerin değerlendirilmesi sınavlar, ödevler, projeler, sunumlar, sınıf testleri ve / veya pratik testleri içerir.... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
TMC Academy

Kitle İletişimi Yüksek Diploması, öğrencilere kitle iletişiminin disiplinlerarası alanlarında (gazetecilik, film ve multimedya gibi) gerekli teorik bilgileri ve pratik be ... [+]

Kitle İletişimi Yüksek Diploması, öğrencilere kitle iletişiminin disiplinlerarası alanlarında (gazetecilik, film ve multimedya gibi) gerekli teorik bilgileri ve pratik becerileri kazandırır. Öğrencilere kitlesel iletişim alanındaki çok çeşitli kariyerlerle alâkalı genel aktardığı becerileri kazandırır. Yüksek Diploma, öğrencilerin kitle iletişim alanındaki kanıtları, tartışmaları ve varsayımları değerlendirebilmelerini sağlayan analitik teknikler ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Tam Zamanlı: 12 ay

Yarı Zamanlı: 21 ay *

* yoğun modda 14-16 ayda tamamlanabilir.

Ders değerlendirmesi... [-]
Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
TMC Academy

Bu dersin amacı öğrencilere ekonominin muhasebe ve finans sektörlerinde kariyer fırsatlarını yakalamak için gerekli teorik bilgileri ve pratik yönleri sunmaktır. ... [+]

Muhasebe ve Finans alanında Profesyonel Diploma

Bu dersin amacı öğrencilere ekonominin muhasebe ve finans sektörlerinde kariyer fırsatlarını yakalamak için gerekli teorik bilgileri ve pratik yönleri sunmaktır.

Dersin BilgileriTam Zamanlı: 12 ay *Yarı Zamanlı: 14 ay

* sunulan modüle bağlı olarak 7-12 ay içinde tamamlanabilir.

Ders Değerlendirmesi

Modüller, kurs temelli değerlendirmeler ve sınavlar kullanılarak değerlendirilecektir.

Öğretmek ve öğrenmek

Dersler, öğreticiler ve bağımsız öğrenme uygulanmaktadır. Öğrencilerin kavramları net bir şekilde anlamaları için, önemli alanları yeniden vurgulamak için öğreticiler kullanılır.... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 14 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
TMC Academy

Bu ders, bu dinamik endüstride yetkin ve etkili bir yönetici olmak için gerekli bilgi ve becerilerin geliştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. ... [+]

Bu ders, bu dinamik endüstride yetkin ve etkili bir yönetici olmak için gerekli bilgi ve becerilerin geliştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu dersin NO Endüstriyel Ataşeliği vardır. Öğrenciler, kurstan mezun olabilmek için İleri Düzey Durumda olmak için 16 modülü veya 12 modülü tamamlamalıdırlar.

Tam Zamanlı: 12 ay

Yarı Zamanlı: 21 ay *

* yoğun modda 14-16 ay içinde tamamlanabilir.

Ders değerlendirmesi

Modüllerin değerlendirilmesi sınavlar, ödevler, projeler, sunumlar, sınıf testleri ve / veya pratik testleri içerir.

Teslim Şekli

Dersler, öğreticiler ve bağımsız öğrenme uygulanmaktadır. Öğrencilerin kavramları net bir şekilde anlamaları için, önemli alanları yeniden vurgulamak için öğreticiler kullanılır.... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
TMC Academy

Bu dersin amacı, ekonominin ticari, imalat, finans ve hizmet sektörlerinde kariyer fırsatlarını yakalamak için gerekli teorik bilgileri ve pratik yönleri öğrencilere verm ... [+]

Yüksek Diploma İşletme (Pazarlama Uzmanlığı)

TMC Academy Yüksek Diploması, İngiltere'de Lisans derecelerinin ilk iki yılına denktir.

Bu dersin amacı, ekonominin ticari, imalat, finans ve hizmet sektörlerinde kariyer fırsatlarını yakalamak için gerekli teorik bilgileri ve pratik yönleri öğrencilere vermektir. TMC İşletme Yüksek Diploması, bir lisans programının birinci ve ikinci yılına eşdeğerdir ve öğrencilere İngiltere'de birkaç yıl boyunca son yıl girişini yönlendirir veya Avustralya'ya veya diğer dereceye girerken ileri seviyede ayakta kalmayı talep etmeyi sağlar.

Dersin BilgileriTam Zamanlı: 12 ayYarı Zamanlı: 21 ay *

* yoğun modda 14-16 ayda tamamlanabilir.... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

TMC Academy

Yüksek Öğrenim Vakfı Diploması, öğrencileri yüksek öğretime hazırlamak için geliştirildi. Vakıf Diploması öğrencileri bir sonraki seviyedeki eğitimde farklı disiplinlere ... [+]

Tersiyer Araştırmalarına Hazırlık Diploması

Yüksek Öğrenim Vakfı Diploması, öğrencileri yüksek öğretime hazırlamak için geliştirildi. Vakıf Diploması öğrencileri bir sonraki seviyedeki eğitimde farklı disiplinlere hazırlamak için gerekli teorik bilgileri ve çok disiplinli araştırmalarda edinilen deneyimlerini sağlar.

Bu dersi tamamlayan öğrenciler, Yüksek Öğrenim kurslarımıza ilerleyerek bir dereceye kadar ilerleyebilir ve 2 yıl içerisinde tamamlanabilirler. *

* Tam zamanlı çalışmalara dayanmaktadır.

Şimdi başvurun ve aşağıdaki ayrıcalıkların tadını çıkarın:Başvuru ücretinin% 50'den fazlası300 $ eğitim yardımı

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? 1: 1 ders öncesi ücretsiz bir önizleme sunuyoruz! Şimdi soruyoruz!... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 - 10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

TMC Academy

Öğrenciler, mesleki, rahat ve akademik ortamlarda iletişim kurmak için kullanabilecekleri İngilizce becerilerinin sağlam bir temelini oluşturacaktır. Konuşma, yazma, okum ... [+]

Öğrenciler, mesleki, rahat ve akademik ortamlarda iletişim kurmak için kullanabilecekleri İngilizce becerilerinin sağlam bir temelini oluşturacaktır. Konuşma, yazma, okuma ve dinleme ile dilbilgisini vurgularız. Sınıflar, öğrencilerin sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak için birçok fırsatları bulacak şekilde tasarlanmıştır.

Ders değerlendirmesi

Modüllerin değerlendirilmesi sınavlar, ödevler, projeler, sunumlar, sınıf testleri ve / veya pratik testleri içerir.

Teslim Şekli

Dersler, öğreticiler ve bağımsız öğrenme uygulanmaktadır. Öğrencilerin kavramları net bir şekilde anlamaları için, önemli alanları yeniden vurgulamak için öğreticiler kullanılır.... [-]

Singapur Singapore
Ağustos 2020
Ingilizce
10 - 30 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

About TMC Academy Singapore