TMC Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

TMC Academy 1981'de Singapur'da kurulmuştur. Muhasebe, İşletme ve Yönetim, Bilişim Teknolojisi, Ağırlama / Turizm İşletmeciliği ve Psikoloji / Danışmanlık gibi farklı disiplinlerde kurslar sunmaktadır. Ayrıca, uluslararası öğrencilere Singapur eğitim sistemine girmek için dil ve köprü kursları da sunmaktadır.

TMC Academy , Özel Öğretim Komitesi (CPE) tarafından verilen 4 yıllık prestijli EduTrust Sertifikasını edinen ilk altı Özel Eğitim Kurumundan biriydi.

Neden TMC Academy ile Eğitim?

Endüstriye Uygun Olun

Endüstri Danışma Kurulu, çalışma ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim müfredatını gözden geçirir

Birçok Öğrenme

Endüstri derneklerine ve şirketlerine güçlü bağlarımız size dış endüstri etkinliklerine erişmenizi sağlar

Çekici ilerleme güzergahları

3 yıllık UK Honors Degree'in ilk 2 yılına denk gelen Higher Diploma programımızla bir dereceye kadar hızlı bir şekilde başlayın!

Mali Yardım Kolaylıkla Hazır

Çalışma hibelerinden, kredilere verilen burslardan, eğitiminize kolaylıkla finansman sağlayın.

Vizyon

Başarılı ve yüksek performanslı mezunları yetiştiren lider akademi.

Misyon

Sağlam bir çevrede endüstriyle ilgili beceriler ve bilgilerle yüksek kalitede kurslar vermeyi taahhüt ediyoruz.

Marka vizyonu

Marka vizyonumuz olan "Making Dreams Real", öğrencilerimizin özlemlerini kendimiz gibi paylaştığımızı ve öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmemize yardımcı olmayı amaçladığını gösteriyor.

Marka Misyonu

Öğrencilerimizin rüyalarını gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak için gerçekten ilham verici bir öğrenme, keşif ve gerçekleştirme yolculuğu yaratmaya çalışıyoruz. Bu takip NICE kısaltılır - öğrencilerimizle atılan her adımın bizim için bir an şudur:

Beslemek
ilham vermek
Bakım ve
Hayallerini gerçek yapmalarına yardımcı olarak onlara güç verin.


Kaliteli eğitim

Bizim sözümüz

TMC'nin kalite yolculuğu TMC 1997'de İşletme ve Pazarlama Diploma Programı Tasarım ve Geliştirme için ISO9001: 1994 ödülünü almasıyla biçimlendirildi. Yeni standart olan ISO tanıtıldı kısa bir süre sonra TMC, 2002 yılında ISO9001: 2000 ödülünü alarak kalite taahhüdüne bir kez daha ayak uydurdu. O tarihte, belgelendirme kapsamında Tescilli / Tescilli Olmayanların Tasarlanması ve Teslimatı Uzaktan Öğrenme Programlarının Programları, Yönetimi ve Uygulaması ve Destek Hizmetlerinin Sunulması.

TMC 2009'da, aynı kapsamda belgelenen, ancak TMC içerisindeki ek okullar nedeniyle daha geniş bir kapsama alanıyla, yeni ISO9001: 2008 standardına başarıyla dönüşmüştür. TMC, EduTrust sertifikasının bir eğitim kurumuyla daha alakalı olduğu için 2015 yılında ISO belgesini durdurmaya karar verdi.Özel Eğitim Yasası

Özel Eğitim Yasası, Özel Eğitim Enstitüleri (PEI) mevcut kayıt çerçevesini ve uygulama hükümlerini güçlendirmek için Aralık 2009'da yasalaştırılmıştır.

CPE Hakkında

Özel Öğretim Komisyonu (CPE) Ekim 2016'da Özel Eğitim Yasası uyarınca özel eğitimle ilgili görev ve yetkilerini yerine getirmek üzere SkillsFuture Singapore (SSG) Kurulu tarafından atandı. CPE, sektörü düzenlemek, öğrenci hizmetleri vermek, tüketici eğitimi vermek ve yerel özel eğitim sektöründeki standartları yükseltmek için yetenek geliştirme çabalarını kolaylaştırmak için SSG'den ayrılmış bir ekiple desteklenmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen www.cpe.gov.sg adresini ziyaret edin.

TMC, 2004 yılında, Singapur Kalite Sınıfı (SQC) ödülünü ve SPRING Singapur tarafından Özel Eğitim Organizasyonu (SQC-PEO) Sertifikasyonu için SQC'den kısa bir süre önce ödül aldı. Bu ödül, Singapur'da ve komşu Asya ülkelerinde büyük beğeni topluyor. TMC'nin daha fazla uluslararası öğrenciyi TMC'de çalışmaya başlatarak TMC'nin Asya-Pasifik pazarına daha agresif bir şekilde girmesi yolunu açtı. Sertifikasyon, 2007 yılında bir başka 3 yıl için yenilenmiştir.

TMC, CASE Singapur tarafından CaseTrust for Education sertifikasına layık görüldüğünde, 2005 yılında kalite taahhüdümüzü daha da kanıtladık. Bu sertifika Singapur'daki PEO'lara yüksek seviyeli iyi iş ve müşteri uygulamaları sağlamayı taahhüt eden kişilere verilir. 2009 yılında TMC, CaseTrust for Education sertifikasını başarıyla yeniledi.

4 Yıllık EduTrust Sertifikası

TMC Academy , Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı yasal bir yönetim kurulu olan Özel Öğretim Komitesi (CPE) tarafından verilen prestijli 4 yıllık EduTrust Sertifikasını aldığında Mayıs 2010'da kaliteye olan bağlılığımız bir kez daha fark edildi. Bu sertifika programı, aşağıdaki 6 alanda PEİ'leri değerlendirmektedir:

 1. Yönetim taahhüdü
 2. Kurumsal Yönetim
 3. Dış İstihdam Ajanları
 4. Öğrenci Koruma ve Destek Hizmetleri
 5. Akademik süreçler ve öğrencilerin değerlendirilmesi; ve
 6. Kalite güvencesi, izleme ve sonuçlar

EduTrust

Mayıs 2010'da, TMC Academy , Özel Eğitim Komitesi (CPE) tarafından verilen prestijli 4 yıllık EduTrust Sertifikasını alan ilk altı PEIS arasında yer aldı. CPE, Özel Eğitim Yasası uyarınca kurulmuştur ve Singapur'daki özel eğitim sektörünün standartlarını düzenlemek ve artırmak için yasama yetkisine sahiptir. EduTrust sertifikası bugüne kadar aktif durumda.


Servis kalitesi/>

Hizmet Kalitesi Hedefi

 1. Geribildirime 1 iş günü içinde yanıt verin.
 2. Şikayet ve anlaşmazlıkları 21 iş günü içinde çözebilirsiniz.
 3. Final sınavı sonuçları, final sınavından itibaren 3 ay içinde ilan edilir.
 4. Geri ödeme, 7 iş günü içinde işlenecek.

Müşteri Deneyimi Stratejisi

Hoş ve zengin bir Müşteri / Öğrenci Hizmet Deneyimi sunma amacımızla birlikte, aşağıdakileri sağlamayı taahhüt ediyoruz:

 • Müşteri odaklı ve sorunsuz bir teslimat süreci
 • İlgili, doğru ve zamanında bilgi ve hizmetler
 • Deneyimli, nitelikli ve tutkulu akademik personel
 • "Böylece hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz için sizi besleyecek, ilham verecek, bakım yapacak ve güçlendirecek her adımızın bulunduğundan emin"

Öğrenci-Öğretmen Oranı

TMC Akademik Kurulu aşağıdakileri onaylar ve uygular:

 1. Hawthorn Dil Okulu: ortalama öğrenci-öğretmen oranı 22: 1
 2. Diğer okullar: ortalama öğrenci-öğretmen oranı 40: 1
 3. Bilgisayar laboratuarı oturumları için 21'e kadar sınıf büyüklüğü
 4. Teorik oturumlar için sınıf büyüklüğü 70'e kadar

Konumlar

Singapur

Address
TMC Academy
250, Middle Road

188983 Singapur, Singapur