ACC Aviation Career Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Havacılık Kariyer Merkezi'ni eğitim ortağınız olarak seçmenin başlıca nedenleri

ÖĞRETMENLER: Havayolu deneyimli eğitmenler hat uçuşunun ve teorik eğitimi en üst seviyede sağlarlar.

HAVAALANI: Uluslararası Havalimanı'nda eğitim, gelecekteki kariyer için hava yolu pilotu olarak paha biçilmez deneyimler kazandırır.

EĞİTİM: Uçak odaklı eğitimin optimize edilmesi, hava aracı gemisinin geliştirilmesi ve modern çevrimiçi eğitim teknolojilerinin kullanılması

GÜVENLİK: Kusursuz güvenlik kaydı ile güvenlik bizim için sadece bir slogan değildir, düşünmek ve yapmak için bir yoldur

KONUM: Avrupa'nın kalbinde, 2 saatten daha kısa bir sürede tüm Avrupa'yla bağlantılı olarak

Havalimanı

A1 otoyolunun hemen yanındaki Maribor Havaalanı, karayolu, tren veya otobüsle kolayca ulaşılabilir. Havalimanına yakın diğer şehirler: Ljubljana (120 km), Graz (77 km) ve Zagreb (107 km) uzaklıktadır. Ayrıca her yönden demiryolu ile kolayca erişilebilir.

2005'de, ILS CAT I hava aracı sistemi ve dağıtım trafo istasyonu yenilenmiştir ve havaalanı daha sonra, Paris ve Salzburg'a tarifeli uçuşlar sunan Sloven Spirit'ten Sloven Spirit tarafından planlanan uçuşlar ile servis edilir.

2012 yılında havaalanının açıldığı yeni terminal kapasitesi en az 600.000 kişi / yıl ve 2013 yılında eski eski terminal de yenilenmiştir. Hava trafik kontrolü (ATC), hava aracını yere ve kontrollü hava sahası boyunca yönlendiren ve kontrol edilmeyen hava sahasında uçaklara danışma hizmeti sağlayabilen yer kontrollü kontrolörler tarafından sağlanan bir hizmettir. ATC'nin başlıca amacı, çarpışmaları önlemek, trafik akışını organize etmek ve hızlandırmak ve pilotlar için bilgi ve diğer destek sağlamaktır. Slovenya'daki hava trafik kontrol hizmet sağlayıcısı, Sloven hava sahasında güvenli, esnek ve en yüksek kalitede hava seyrüsefer hizmetleri sunan Slovenya Hava Seyrüsefer Hizmetleri veya Tek Avrupa Gökyüzü sertifikasına sahip SLOVENYA KONTROLÜ'dür. Tanımlanan güvenlik seviyelerine ulaşmak, garanti etmek ve sürekli iyileştirmek.

Bu tür ortamdaki öğrenciler, öğrenme süreçleri ile daha etkin bir şekilde ilerlemektedirler ve bu ortamdaki trafik durumuna ve davranışlarına, tüm uçuş modülleri boyunca, rekabetçi, başarılı ve güvenli pilotlar haline geldiklerinde iyi adapte olmaktadırlar.

Hava sahaları ve havaalanları

Eğitim, Avrupa Birliği'nin kalbinde, aşırı derecede yoğun çevre ve Alpler'den Akdeniz'e en uygun uçuş eğitimi seçenekleri ile sağlanmaktadır. Yakınlardaki tüm havaalanlar, uçuş okulumuz tarafından genişletilmiş bir Pilot eğitimi için de kullanılır. Farklı hava boşluklarında ve yer işaretlerinde hassas görsel ve enstrümantal gezinmeyi öğrenirken, eğitim yeri öğrenci için ideal ortamı temsil eder.

Slovenya'da üç uluslararası, önemli havaalanı var. Öğrenci pilotunu bu tür tüm araçlarla tanışmak için hazırladıkları, sonradan gerçek bir iş pozisyonunda bir ortak pilot veya kaptan olarak buluşabilecekleri farklı ekipmanlarla donatılmışlardır. Tüm havaalanları, yüksek kalitede IR (enstrüman değerlendirme) eğitimi için hassas (ILS) ve hassas olmayan yardımcıları (VOR-DME, NDB-Konumlandırıcı, vb.) Yaklaşım sistemlerine sahiptir.

Slovenya'nın hava sahasının en büyük kısmı, E sınıfına, 7.500 fit'e kadar sınıflandırılmıştır; bu da, tüm görsel eğitim uçuşları için neredeyse hiç uçuş yapılmadığı anlamına gelir. Öğrenciler 13'ü tüm iniş ve kalkışlar için ücretsiz olan 15 farklı havaalan arasından seçim yapabilirler. Havaalanları (asfalt pistlerine sahip) ve çim hava alanlarına döşenmiştir. Öğrenciler iniş tekniklerindeki farklılıkları öğrenmek için ikisini birden kullanırlar.

Uçuşu duyurmak çok kolay bir iştir - tüm uçuş planları internet üzerinden gönderilmektedir. Dak. Uçuştan 30 dakika önce, sınırsız uçuş eğitimi ve eğitim müfredatının uygulanması için devlet tarafından talep edilen başka bir evrak ya da onay bulunmuyor.

Havacılık Kariyer Merkezi'nin ana üssü havaalanı Maribor (Edvard Rusjan) Uluslararası Havaalanı'nda bulunmaktadır. A1 otoyolunun hemen yanındaki Maribor Havaalanı, karayolu, tren veya otobüsle kolayca ulaşılabilir. Havalimanına yakın diğer şehirler: Ljubljana (120 km), Graz (77 km) ve Zagreb (107 km) uzaklıktadır. Ayrıca her yönden demiryolu ile kolayca erişilebilir.

2005'de, ILS CAT I hava aracı sistemi ve dağıtım trafo istasyonu yenilenmiştir ve havaalanı daha sonra, Paris ve Salzburg'a tarifeli uçuşlar sunan Sloven Spirit'ten Sloven Spirit tarafından planlanan uçuşlar ile servis edilir.

2012 yılında açılan havalimanının yeni terminali kapasitesi en az 600.000 kişi / yıl ve 2013 yılında eski terminal de yenilenmiştir. Hava trafik kontrolü (ATC), hava aracını yere ve kontrollü hava sahası boyunca yönlendiren ve kontrol edilmeyen hava sahasında uçaklara danışma hizmeti sağlayabilen yer kontrollü kontrolörler tarafından sağlanan bir hizmettir. ATC'nin başlıca amacı, çarpışmaları önlemek, trafik akışını organize etmek ve hızlandırmak ve pilotlar için bilgi ve diğer destek sağlamaktır. Slovenya'daki hava trafik kontrol hizmet sağlayıcısı, Sloven hava sahasında güvenli, esnek ve en yüksek kalitede hava seyrüsefer hizmetleri sunan Slovenya Hava Seyrüsefer Hizmetleri veya Tek Avrupa Gökyüzü sertifikasına sahip SLOVENYA KONTROLÜ'dür. Tanımlanan güvenlik seviyelerine ulaşmak, garanti etmek ve sürekli iyileştirmek.

Hava trafik kontrolü (ATC), hava aracını yere ve kontrollü hava sahası boyunca yönlendiren ve kontrol edilmeyen hava sahasında uçaklara danışma hizmeti sağlayabilen yer kontrollü kontrolörler tarafından sağlanan bir hizmettir. ATC'nin başlıca amacı, çarpışmaları önlemek, trafik akışını organize etmek ve hızlandırmak ve pilotlar için bilgi ve diğer destek sağlamaktır. Slovenya'daki hava trafik kontrol hizmet sağlayıcısı, Sloven hava sahasında güvenli, esnek ve en yüksek kalitede hava seyrüsefer hizmetleri sunan Slovenya Hava Seyrüsefer Hizmetleri veya Tek Avrupa Gökyüzü sertifikasına sahip SLOVENYA KONTROLÜ'dür. Tanımlanan güvenlik seviyelerine ulaşmak, garanti etmek ve sürekli iyileştirmek.

Bu tür ortamdaki öğrenciler, öğrenme durumları ile daha etkin bir şekilde ilerlemekte ve trafik durumuna ve bu ortamdaki davranışlara, tüm uçuş modülleri boyunca uyumlu, başarılı ve güvenli pilotlar haline getirilmektedir.

x

Konumlar

Maribor

Address
Letališče Edvarda Rusjana Maribor (MBX)
Maribor, İdari birim Maribor, Slovenya