Arabista - Best way to learn English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Arabista Hoşgeldiniz

Eğer öğrenme gerekiyor başka ne iyi Öğretmen ve Maliyet ile Sanal Sınıflar edelim Öğrenme İngilizce dillerinde,, öyle yapalım.

Sanal Sınıf

Arabista Sanal Sınıf ısmarlama her yerde izleyiciye canlı sınıfları, toplantılar, web seminerleri, konferanslar ve teslim etmektir!

Online Test Kursu

Eğer tamamen online Test bilgiyi alabilirsiniz lanetler bitirdikten sonra, kolay kullanımlı, ölçmek, analiz etmek ve görünümü sonuçları için bir yoldur.

Online Ders Platformu

Arabista sürücü koltuğuna sizi İngilizce kursları satan için en iyi yoldur.

günden itibaren İngilizce konuşun

Sanal Sınıflar Arabista İngilizce öğrenme için en iyi yolu olduğunu

Firmamız Misyonumuz

onlar engeller ve kısıtlamalar olmaksızın hak yükseköğretime erişim nitelikli öğrencilerin ve üniversite eğitimi Flex en yüksek standartları sağlamak.

Firmamız Vizyon

Orta Doğu Kurumsal yükseköğretim Flex her uygun öğrenci sağlayan bir lider olabilmek için

Firmamız Stratejisi

eğitim ve lojistik engeller olmaksızın herkes için eğitimin verilmesi için küresel ortaklıklar inşa araçlarının geliştirilmesi karşılamak ve Ortadoğu'da gelişimi sağlamak için nitelikli personel binaya katkıda bulunmak

senin öğrenci için nihai

Arabista eğitim ve okul öğrencileri için hükümet ve eğitim Bilgisayar ve Dil Programları İngilizce bilgisayar laboratuvarları işleme uzmanlığı yanı sıra çeşitli projeler vardır girişimcilik alanında lider bir şirket, ve biz ilk biridir Arabista gurur kim Suudi Arabistan sanal sınıflar aracılığıyla sağlanan İngilizce dil öğrenme servisi, kavram uçan eğitim herkes için bir hak olduğunu ve tüm nitelikli öğrencilere mümkün olmalıdır herkese hedeflemektedir uygun eğitim, erişebilir, bu yüzden kurumları ile ortaklıklar kurmaya ve üniversiteler, her insanın hak ettikleri eğitimi almak istiyor için geçerli olmalıdır eğitimin inanan, akademik ve bilimsel başarıları tamamlamak isteyen öğrenciler için açık öğrenme ve uzaktan eğitim sunmak için prestijli eğitim düzeni.

Konumlar

Riyad

Address
Prince Sultan Street
Riyad, Riyad Eyaleti, Suudi Arabistan

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: