GBN Training Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GULF İŞ AĞI EĞİTİM MERKEZİ (GBNTC) HAKKINDA

1993 yılında kurulan Gulf Business Network Group (GBN), Körfez bölgesindeki en büyük iş ağlarından biri haline geldi ve Su Arıtma, Tesis Otomasyonu ve Çevre alanında sürekli genişleyen alanlarda katma değerli profesyonel danışmanlık ve özel teknik hizmetler sunuyor. .

2006 yılında kurulan bir GBN kuruluşu olan Gulf Business Network Eğitim Merkezi (GBNTC), İşletme Yönetimi, Bilgi Teknolojisi, Sürdürülebilirlik Çalışmaları, Çevre ve Tesisler, Mühendislik ve Yaşam Bilimleri alanlarında yüksek değerli kurum içi kurslar ve sertifika programları sunmaktadır. GBNTC ayrıca belirli ticaret veya meslek ile ilgili yeni beceriler öğrenmek isteyen profesyoneller için yüksek kalitede ve benzersiz Mesleki Eğitim Programları sunmaktadır.

GBNTC tarafından sunulan tüm eğitim programları ve kursları, delegelerimizin ve ilgili kuruluşların özel ihtiyaçlarına göre özellikle özelleştirilmiştir. Bu eğitim kurslarını, Arabistan Eğitim Kursları ile işbirliği içinde düzenliyoruz. Programlarımız, çalışanlarının farklı alanlarda eğitim ve bilgi birikimlerini geliştirmelerini isteyen kuruluşlara yardımcı olmayı amaçlamaktadır. GBNTC ayrıca çoğu kuruluşun eğitim bütçesine ve çalışanlarının beceri düzeyine uygun eğitim programları ve sertifikalar açacak.

Kurslarımız, kıdemli iş ve düşünce liderleri, profesyoneller, danışmanlar ve hatta akademisyenler arasında zamanın geçişi ile popülerlik kazanmaktadır. Şu anda, aşağıdaki ders alanlarında çeşitli kurslar arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Şirket yönetimi
 • Bilgi Teknolojisi
 • çevre
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
 • Mesleki Eğitim
 • Yaşam Bilimleri
 • Yangın, Güvenlik ve Tehlikeli Eğitim

Bölgesel iş profesyonellerinin beceri düzeyini artırmak için teklifimizde, zaman zaman yeni programlar ve sertifikalar da ekleyeceğiz. Şimdilik, her biri alanında uzman, yüksek nitelikli ve sertifikalı bir ekipten oluşan ekibin, bu kursları Körfez bölgesinin farklı ülkelerinden gelen katılımcılara ulaştırdığını gururla söyleyebiliriz. En önemlisi, mezunlarımız GCC ve dünyanın diğer bölgelerindeki bazı büyük organizasyonlarda istihdam edilmektedir.

Son fakat en az değil; Özellikle MENA bölgesi için hızlı bir şekilde premier eğitim kaynağına dönüşüyoruz. Müşterilerimiz ile gelişmekte olan teknolojilere ayak uydurmak ve programlarımızı güncel tutmak için uzun süreli bir ilişki geliştiriyoruz. Kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamanıza ve yeni başarı seviyelerine taşımanıza olanak tanıyan benzersiz bir öğrenim deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz.

VİZYON VE MİSYON

1993 yılında kurulan Gulf Business Network Group (GBN), bölgedeki en büyük iş ağlarından biri haline geldi. GBNTC'nin 2006 yılında kurulan bir GBN bağlı kuruluşu olan Gulf Business Network Eğitim Merkezi (GBNTC), kuruluşlara özel ihtiyaca göre kurum içi sertifikasyon eğitimi kursları konusunda uzmanlaşmıştır. GBNTC, farklı uzmanlık alanlarında çalışanlarını geliştirmek isteyen kuruluşlardaki bireyler için bu eğitim kurslarını sağlayacaktır. GBNTC, çalışanlarının eğitimi ile ilgilenen ve onları tanınmış enstitülerden ve alanında uzman akademisyenlerden, danışmanlardan ve sunum yapanlardan özel çalışma alanlarında belgelendiren bir şirkettir. Kuruluşunuzun ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir öğrenme deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz, insanları kendi çalışma alanlarında öğrenebilecekleri ve mükemmelleştirebilecekleri bilgi birikimini güçlendirmektir.

Vizyonumuz, bölgemizde kaliteli eğitim sunarak daha iyi bir toplum, toplum ve iş gücü oluşturmaya yardımcı olacak lider eğitim merkezi olmaktır.

Degerlerimiz:

 • Saygı: Fikirler ve insanlar arasındaki çeşitliliği kucaklayan ve teşvik eden bir öğrenme ortamı sunuyoruz.
 • Mükemmellik: Program katılımcılarımıza mükemmellik ve kalite sunuyoruz.
 • Yaratıcılık: sınıflarımızda daha etkili öğrenmeye yol açan yeni fikirleri teşvik eder ve yaratıcılığı teşvik ederiz.
 • Dürüstlük: Tüm delegelerimize dürüst, adil ve etik olarak davranırız.
 • Servis: En üst düzey müşteri hizmetleri alacaksınız.
 • Hayat Boyu Öğrenme: Yaşam boyu öğrenmeyi geliştiren delegelerimize böyle bir ortam sunmaya inanıyoruz.

NEDEN GBNTC?

Müşterilerimizle programlarımızı güncel tutmak ve müşterinin ihtiyaçları, endüstri talepleri ve pazar gereksinimleri ile ilgili olarak uzun süreli bir ilişki geliştiriyoruz. İster binlerce çalışanı ister iki olsun, ihtiyacınız olan eğitimi biliyoruz ve bu eğitimi çalışanlarınıza nasıl en iyi şekilde vereceğimizi biliyoruz. En iyi Ivy üniversiteleri ve en iyi endüstri uzmanlarıyla işbirliği yaparak; Kuruluşunuzun ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir öğrenim deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz. GBNTC'nin sağladığı ana hizmet, kurumların, her bir çalışma alanında sertifika kazanmalarını sağlayacak, kurumların, anında bir adım önde olmalarını sağlayacak kazanan kenarı sağlayacak olan, enstitülerden kurum içi özelleştirilmiş eğitim kurslarını kolaylaştırmak ve organize etmektir. rekabetçi iş arenası.

Konumlar

El Khobar

Address
P.O. Box 77509,
Alfannar building #7, Qurtaba neighborhood on King Fahd Rd

31952 El Khobar, Doğu ili, Suudi Arabistan