Resmi açıklamayı okuyun

GULF İŞ AĞI EĞİTİM MERKEZİ (GBNTC) HAKKINDA

1993 yılında kurulan Gulf Business Network Group (GBN), Körfez bölgesindeki en büyük iş ağlarından biri haline geldi ve Su Arıtma, Tesis Otomasyonu ve Çevre alanında sürekli genişleyen alanlarda katma değerli profesyonel danışmanlık ve özel teknik hizmetler sunuyor. .

2006 yılında kurulan bir GBN kuruluşu olan Gulf Business Network Eğitim Merkezi (GBNTC), İşletme Yönetimi, Bilgi Teknolojisi, Sürdürülebilirlik Çalışmaları, Çevre ve Tesisler, Mühendislik ve Yaşam Bilimleri alanlarında yüksek değerli kurum içi kurslar ve sertifika programları sunmaktadır. GBNTC ayrıca belirli ticaret veya meslek ile ilgili yeni beceriler öğrenmek isteyen profesyoneller için yüksek kalitede ve benzersiz Mesleki Eğitim Programları sunmaktadır.

GBNTC tarafından sunulan tüm eğitim programları ve kursları, delegelerimizin ve ilgili kuruluşların özel ihtiyaçlarına göre özellikle özelleştirilmiştir. Bu eğitim kurslarını, Arabistan Eğitim Kursları ile işbirliği içinde düzenliyoruz. Programlarımız, çalışanlarının farklı alanlarda eğitim ve bilgi birikimlerini geliştirmelerini isteyen kuruluşlara yardımcı olmayı amaçlamaktadır. GBNTC ayrıca çoğu kuruluşun eğitim bütçesine ve çalışanlarının beceri düzeyine uygun eğitim programları ve sertifikalar açacak.

Kurslarımız, kıdemli iş ve düşünce liderleri, profesyoneller, danışmanlar ve hatta akademisyenler arasında zamanın geçişi ile popülerlik kazanmaktadır. Şu anda, aşağıdaki ders alanlarında çeşitli kurslar arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Şirket yönetimi
 • Bilgi Teknolojisi
 • çevre
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
 • Mesleki Eğitim
 • Yaşam Bilimleri
 • Yangın, Güvenlik ve Tehlikeli Eğitim

Bölgesel iş profesyonellerinin beceri düzeyini artırmak için teklifimizde, zaman zaman yeni programlar ve sertifikalar da ekleyeceğiz. Şimdilik, her biri alanında uzman, yüksek nitelikli ve sertifikalı bir ekipten oluşan ekibin, bu kursları Körfez bölgesinin farklı ülkelerinden gelen katılımcılara ulaştırdığını gururla söyleyebiliriz. En önemlisi, mezunlarımız GCC ve dünyanın diğer bölgelerindeki bazı büyük organizasyonlarda istihdam edilmektedir.

Son fakat en az değil; Özellikle MENA bölgesi için hızlı bir şekilde premier eğitim kaynağına dönüşüyoruz. Müşterilerimiz ile gelişmekte olan teknolojilere ayak uydurmak ve programlarımızı güncel tutmak için uzun süreli bir ilişki geliştiriyoruz. Kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamanıza ve yeni başarı seviyelerine taşımanıza olanak tanıyan benzersiz bir öğrenim deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz.

VİZYON VE MİSYON

1993 yılında kurulan Gulf Business Network Group (GBN), bölgedeki en büyük iş ağlarından biri haline geldi. GBNTC'nin 2006 yılında kurulan bir GBN bağlı kuruluşu olan Gulf Business Network Eğitim Merkezi (GBNTC), kuruluşlara özel ihtiyaca göre kurum içi sertifikasyon eğitimi kursları konusunda uzmanlaşmıştır. GBNTC, farklı uzmanlık alanlarında çalışanlarını geliştirmek isteyen kuruluşlardaki bireyler için bu eğitim kurslarını sağlayacaktır. GBNTC, çalışanlarının eğitimi ile ilgilenen ve onları tanınmış enstitülerden ve alanında uzman akademisyenlerden, danışmanlardan ve sunum yapanlardan özel çalışma alanlarında belgelendiren bir şirkettir. Kuruluşunuzun ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir öğrenme deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz, insanları kendi çalışma alanlarında öğrenebilecekleri ve mükemmelleştirebilecekleri bilgi birikimini güçlendirmektir.

Vizyonumuz, bölgemizde kaliteli eğitim sunarak daha iyi bir toplum, toplum ve iş gücü oluşturmaya yardımcı olacak lider eğitim merkezi olmaktır.

Degerlerimiz:

 • Saygı: Fikirler ve insanlar arasındaki çeşitliliği kucaklayan ve teşvik eden bir öğrenme ortamı sunuyoruz.
 • Mükemmellik: Program katılımcılarımıza mükemmellik ve kalite sunuyoruz.
 • Yaratıcılık: sınıflarımızda daha etkili öğrenmeye yol açan yeni fikirleri teşvik eder ve yaratıcılığı teşvik ederiz.
 • Dürüstlük: Tüm delegelerimize dürüst, adil ve etik olarak davranırız.
 • Servis: En üst düzey müşteri hizmetleri alacaksınız.
 • Hayat Boyu Öğrenme: Yaşam boyu öğrenmeyi geliştiren delegelerimize böyle bir ortam sunmaya inanıyoruz.

NEDEN GBNTC?

Müşterilerimizle programlarımızı güncel tutmak ve müşterinin ihtiyaçları, endüstri talepleri ve pazar gereksinimleri ile ilgili olarak uzun süreli bir ilişki geliştiriyoruz. İster binlerce çalışanı ister iki olsun, ihtiyacınız olan eğitimi biliyoruz ve bu eğitimi çalışanlarınıza nasıl en iyi şekilde vereceğimizi biliyoruz. En iyi Ivy üniversiteleri ve en iyi endüstri uzmanlarıyla işbirliği yaparak; Kuruluşunuzun ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir öğrenim deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz. GBNTC'nin sağladığı ana hizmet, kurumların, her bir çalışma alanında sertifika kazanmalarını sağlayacak, kurumların, anında bir adım önde olmalarını sağlayacak kazanan kenarı sağlayacak olan, enstitülerden kurum içi özelleştirilmiş eğitim kurslarını kolaylaştırmak ve organize etmektir. rekabetçi iş arenası.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

GBN Training Centre

İnsan Kaynakları Yönetiminin rolü, kuruluşların stratejik hedeflerine ulaşmalarına ve işlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için gelişmiştir. Bu program, temel İK mens ... [+]

ADVANCE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ PROGRAMI

İnsan Kaynakları Yönetiminin rolü, kuruluşların stratejik hedeflerine ulaşmalarına ve işlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için gelişmiştir. Bu program, temel İK mensupları tarafından ayırt edildiği gibi, merkezdeki yetenekleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bunlar, mevcut veya gelecekteki İK profesyonelleri, Yöneticiler, Müdürler, Şefler ve Personel otoriteleri için çok önemlidir. . Bu program, katılımcıları daha uzmanlaşmış ve gelişmiş konsantrasyon için gerekli beceri seti ve çerçeve ile donatmak için tasarlanmıştır. Okumalar, konferanslar, grup sunumları ve gerçek durum vaka çalışmaları kullanılarak katılımcılar, İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili kavram ve konuların daha iyi anlaşılmasını ve takdir edilmesini kazanacaklardır. Dahası, organizasyon içinde güçlü bir çalışan katılımı oluşturmak için çaba sarf etmeden liderlik yapabilecek ve liderleri, örgütün etkili bir şekilde gelişmesini ve rekabet etmesini sağlamak için önleyici tedbirlerin raydan çıkarılmasından ve stratejilerinden kaçınmasına yardımcı olacaktır. Bu program, katılımcılara bu hızlı değişen ortam için temel bir hazırlık sağlayacaktır.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
44 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

İnsan kaynakları, her organizasyonun geliştirilmesi ve sürdürülmesinde merkezi bir rol oynamaktadır. İnsan kaynakları fonksiyonu sayesinde çalışanlar işe alınmış, yönlend ... [+]

İK PROGRAMINA GİRİŞ

İnsan kaynakları, her organizasyonun geliştirilmesi ve sürdürülmesinde merkezi bir rol oynamaktadır. İnsan kaynakları fonksiyonu sayesinde çalışanlar işe alınmış, yönlendirilmiş, eğitilmiş,

Bu eğitim programı modülleri, katılımcıları organizasyonlarda insan kaynaklarının temel unsurlarına dahil edecek ve onları bu işlerin kendi işlerinde nasıl uygulayacaklarına kapsamlı olarak eğitecek olan 10 etkileşimli oturumlar sağlar. Her seansta interaktif egzersizlerin ve antrenmanların yaygın kullanımı amaçlanmıştır.

Kişisel etki

Bu İnsan Kaynakları Eğitimi katılımcıları sonunda şunları yapabilecekler:

Ürün ve hizmetlerinin sunumunda bir işletmenin işlerini daha etkin hale getirmesine yardımcı olmak için insan kaynaklarının rolünü anlamakEtkili bir çalışan işe alım, seçim, yönlendirme ve saklama programının geliştirilmesinin, bir işletmenin hedeflerine daha etkili bir şekilde ulaşmasında nasıl yardımcı olabileceğini anlayın.İnsan kaynakları faaliyetlerinin üretkenliği artıran anlamlı ve etkili eğitim ve gelişim programları ve süreçleri nasıl geliştirebileceğini anlayın.İşletmenin başarısını arttırmak için etkin işgücü uyumunu, çalışan motivasyonunu ve çalışan bağlılık programlarını ve süreçlerini geliştirmenin önemini ve önemini anlayın.Çalışan katılımının ve motivasyonunun geliştirilmesi ve sürdürülmesinde tazminat ve yardım programlarının sahip olduğu rolü anlayın.İş ve çalışan performansını iyileştirebilecek etkili performans değerlendirme araçlarının ve programlarının nasıl geliştirileceğini anlayın.İş hedeflerinin ve hedeflerinin başarılması ve güçlendirilmesi için çalışanların haklarına ve işçi örgütlerinin iş dünyasındaki rolüne devam eden değişiklikleri nasıl dahil edeceğini anlayın.Katılımcıların ve işletmelerinin iş hedeflerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli etkili müzakere, aracılık ve uyuşmazlık çözüm araçlarını ve prosedürlerini nasıl kullanacağını anlayın.İşyeri güvenliği ve risk yönetimi politikalarının ve prosedürlerinin önemini ve gereksinimlerini anlayın, böylece iş, çalışanları ve iş ortakları daha verimli ve etkin iş ilişkileri geliştirebilir ve koruyabilir.Giderek farklılaşan, rekabetçi ve küresel bir ekonomi ve iş ortağı ağında... [-]
Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
21 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Proje yönetimi bilimi daha karmaşık hale geliyor. İşletmeler bugün giderek firmanın mali sağlığı ve başarısı için kritik olan karmaşık projeleri yürütmek için profesyonel ... [+]

PROJE YÖNETİMİ PROGRAMI

Proje yönetimi bilimi daha karmaşık hale geliyor. İşletmeler bugün giderek firmanın mali sağlığı ve başarısı için kritik olan karmaşık projeleri yürütmek için profesyonel proje veya program yöneticilerine güvenmektedir. Etkili proje yönetiminin ekip oluşturma ve yönetme, maliyetleri kontrol etme, zaman çizelgelerini geliştirme, riski yönetme, son başvuru tarihlerini karşılama ve projelerin zamanında ve bütçeye uygun hale getirilmesiyle ilgili sorunları çözmeyi içerdiği görülmüştür. Bu program, katılımcıları, projeleri, portföyleri ve karmaşık sistemleri yönetmek için önemli bilgiler ve pratik araçlar sağlayan lider firmalardan kanıtlanmış teknikler sağlayarak eğitecek. Katılımcılar, projelerin farklı doğasını anlayacaklar, profesyonel proje yönetim araçlarından oluşan bir gruba maruz kalacak ve öğrendiklerini mevcut organizasyonlarına uygulayabilecekler. Bu program, temellerinin ötesine geçmek ve PM sertifikasyonu için PDU kredisi almak veya PMP sınavına hazırlanmak isteyen deneyimli proje yöneticileri için uygundur.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
18 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Tedarik Zinciri Yönetimi bilgisi çok önemlidir. Tedarik Zinciri Yönetimi, aslında malzeme ve hizmet tedarik eden, bunları ara mallara ve nihai ürünlere dönüştüren ve bir ... [+]

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ PROGRAMI

Tedarik Zinciri Yönetimi bilgisi çok önemlidir. Tedarik Zinciri Yönetimi, aslında malzeme ve hizmet tedarik eden, bunları ara mallara ve nihai ürünlere dönüştüren ve bir dağıtım sistemi aracılığıyla teslim eden faaliyetlerin entegrasyonu. Bu nedenle Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), organizasyonlarının verimliliği, etkinliği ve karlılığı üzerinde önemli bir etki yapmak isteyen operasyonel verimlilik ve iş profesyonellerinin vazgeçilmez bir unsurudur. Tedarik zinciri yönetimi ve rekabetçi küresel pazarda faaliyet gösteren şirketler için değeri hakkında bilgi almayı düşünmelidirler. Bu program katılımcılara lojistik ve tedarik zinciri yönetimini vurgulayan çeşitli önemli yönleriyle tanıştırarak sağlam bir anlayış sunmayı amaçlamaktadır.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
28 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Genel bir yönetim rolüne geçiş, daha geniş bir perspektif gerektirir. İşletmenizi işlevler ve günlük işlemler arasında yönlendirirken, karar verme sürecinizin tüm temel i ... [+]

YÖNETİM PROGRAMI

Genel bir yönetim rolüne geçiş, daha geniş bir perspektif gerektirir. İşletmenizi işlevler ve günlük işlemler arasında yönlendirirken, karar verme sürecinizin tüm temel iş işlevlerinde stratejik bir bakış açısıyla bilgilendirilmesi gerekir. Yönetim Programı, size strateji, finans, insan yönetimi ve örgütsel değişim ile ilgili temel bir anlayış ve bu işlevlerin organizasyonel başarı için bütünleştirilme biçimini sağlayacaktır. Her alandaki uzmanlardan önemli bilgiler edinecek ve karar verme sürecinizi, işinizi yönetmek için entegre bir yaklaşım kullanacak şekilde keskinleştireceksiniz.

Kişisel etkiHalihazırda kullanabileceğiniz işleyiş eylem planları hakkında bilgi edinin.Gerçek vaka çalışmaları ve keşifler yoluyla, varsayımlarınız sorgulanır ve yeni bakış açıları kazanırsınız.Özgün olarak organizasyona liderlik etmek ve daha yüksek bir performans seviyesine ilham vermekKaynakları daha esnek ve çevik bir organizasyon oluşturma stratejisiyle hizalayınEğitim Metodolojisi... [-]
Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Ortadoğu ülkelerinin hükümetleri, petrol gelirlerine olan bağımlılıklarını azaltma ve turizmi canlandırma konusunda isteklidir. Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü ... [+]

HASTANE VE TURİZM PROGRAMI

Ortadoğu ülkelerinin hükümetleri, petrol gelirlerine olan bağımlılıklarını azaltma ve turizmi canlandırma konusunda isteklidir. Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü'ne (UNWTO) göre, Orta Doğu, turizm sektöründe 2013 yılında 52 milyon ziyaretçiyle büyümeye sahne oldu. Ayrıca, 2020 yılında Orta Doğu'da 101 milyon turistin geleceği öngörülüyor. Endüstri, dünyanın dört bir yanında büyüyor, misafirperverlik organizasyonları ve destinasyonlar, turizm stratejilerini etkin bir şekilde uygulamaya devam etmeli, aynı zamanda hizmetlerin altyapısını ve kalitesini iyileştirmek için uygun şekilde yatırım fonları geliştirmelidir. Ayrıca, yetenek yönetimi, gelir kullanımı, pazarlama, markalaşma ve müşteri memnuniyeti, uygun dikkat gerektiren diğer temel alanlardır. Program katılımcılara konulara etkin bir şekilde cevap verebilecek bilgi ve araçlar sağlamayı ve misafirperverlik ve turizm sektöründe rollerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayacaktır. Bu program, katılımcıların otel yöneticilerine yönelik temel kararlar hakkında daha fazla bilgi edinmelerini ve yönetime alternatif yaklaşımları değerlendirmelerini sağlayacaktır.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
29 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Teknoloji rekor hızda ilerliyor ve ilerliyor. Bilgi teknolojisi, her büyüklükteki kuruluşları etkileyen bir güçtür. Şirketler bu hızlı değişen değişen ortamlarla yüzleşme ... [+]

IT PROGRAMI

Teknoloji rekor hızda ilerliyor ve ilerliyor. Bilgi teknolojisi, her büyüklükteki kuruluşları etkileyen bir güçtür. Şirketler bu hızlı değişen değişen ortamlarla yüzleşmeli ve güçler tarafından getirilen zorluğun üstesinden gelmek için kendilerini donatmalıdırlar. Bu program, stratejik bir zihniyet geliştirmek, tekniklerine ince ayar yapmak, temel iş işlevlerini anlamak ve en sonunda teknolojinin kullanımı yoluyla gelişmiş iş performansını artırmak için profesyonelleri hazırlayacaktır. Katılımcılar, teknolojiyi stratejik avantaj ve gelişmiş verimlilik için kullanmanın önemini öğrenecekler. Katılımcılar becerilerini ve iş anlayışını geliştirecek ve takımları, projeleri ve süreçleri üstün bir değer sunmak için etkin bir şekilde yöneteceklerdir.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
54 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Kişisel gelişim, bireyin hayatını, ilişkilerini, üretkenliğini ve diğer kişisel hedeflerini de içeren bir kişinin yaşamını iyileştirmeye yardımcı olan faaliyetleri bir ar ... [+]

KİŞİSEL GELİŞİM PROGRAMI

Kişisel gelişim, bireyin hayatını, ilişkilerini, üretkenliğini ve diğer kişisel hedeflerini de içeren bir kişinin yaşamını iyileştirmeye yardımcı olan faaliyetleri bir araya getirir. Aynı zamanda, bir organizasyonda bireysel düzeyde insani gelişmeyi destekleyebilen tüm programlara, tekniklere, araçlara ve değerlendirme sistemlerine de atıfta bulunur. Bu program, katılımcıların kişiliklerini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece bir organizasyondaki rolleriyle etkin bir şekilde çalışabilir ve başarılarında engel oluşturan zorlukların ve sorunların üstesinden gelebilirler. Katılımcılar gerçek yaşam durumlarında kullanabilecekleri pratik araçları öğrenecek ve organizasyon içinde olumlu bir atmosfer yaratmak için başkalarına ilham verecek bir kişilik geliştireceklerdir. Ayrıca başarıyı nasıl modellemeyi ve sürekli gelişmeyi sürdürmeyi öğreteceklerdir.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
31 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Bugünün liderlerine olan talepler yoğun. Teknik becerilerini ne kadar kusursuz olursa olsun - kendi işlevlerinde veya genel olarak işlerinde olsun - sürekli olarak ekiple ... [+]

LİDERLİK PROGRAMI

Bugünün liderlerine olan talepler yoğun. Teknik becerilerini ne kadar kusursuz olursa olsun - kendi işlevlerinde veya genel olarak işlerinde olsun - sürekli olarak ekiplerinden daha fazlasını elde etmeleri istenir. Bir yönetici kariyerinin nispeten erken dönemlerinde bile, sadece yönetmek değil, aynı zamanda liderlik etmek için de bir baskı vardır. Bugünün başarılı liderleri, kendi liderlik takımı geliştirme becerilerini geliştirerek takım performansını uyarlamaya ve geliştirmeye isteklidir. Bu program, katılımcıların özellikle zorlu bir ekonomik ortamda kariyer ve örgütsel başarı için gerekli olan iyi bir liderin niteliklerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Bu programdan türetilen deneyimler gerçek dünya ortamında uygulanacak ve katılımcılar bunu bir organizasyonda günlük çalışmalarıyla ilişkilendirebilecektir.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
28 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GBN Training Centre

Rekabetin yüksek olduğu bir pazarda başarılı olmak ve gelişmek için, şirketler onları müşterileriyle hizalayan ve onları rakiplerinden ayıran pazarlama planları geliştirm ... [+]

SATIŞ VE PAZARLAMA PROGRAMI

Rekabetin yüksek olduğu bir pazarda başarılı olmak ve gelişmek için, şirketler onları müşterileriyle hizalayan ve onları rakiplerinden ayıran pazarlama planları geliştirmelidir. Hedeflenen müşterilere ulaşmak her zamankinden daha kolay, ancak birçok pazarlamacı, anlamlı sonuçlara sahip, etkileyici markalar ve yenilikçi uygulamalar oluşturma yeteneğinden yoksundur. Kâr vaadini gerçekleştirmek için pazarlama liderleri, markalarla dolu rekabetçi bir pazarda paylarını talep etmeli, iş hedeflerini takip etmeli ve tüketicilerine anlamlı faydalar sağlamalıdır.

Program katılımcıların pazar segmentasyonu ve ürün konumlandırmasından dağıtım kanallarının tasarımına ve iletişim stratejisine kadar çağdaş pazarlama yönetiminin temel kavramlarını ve araçlarını keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Bu program katılımcıları aydınlatacak ve onlara müşteri odaklı pazarları ve ihtiyaçlarını analiz etmelerine, anlamalarına yardımcı olacak, rakiplerinin güçlü ve zayıf yönlerini anlayacak, tüketicilerin gerçek değerlerini tanımlayabilme becerilerini geliştirecek ve giderek karmaşıklaşan bir pazardaki faydaları vurgulayacaktır.... [-]

Suudi Arabistan El Khobar
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
24 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku