Leadership Community College KSA

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

LCC KSA Tanıtımı

Liderlik Community College (LCC)(2005 yılında kurulan) İngilizce ve İş Araştırmaları Oxford Akademi ile, lise öğrencileri ve çalışan profesyoneller için kaliteli topluluk üniversite eğitimi bir liderdir.

Liderlik Community College (LCC) geniş sınıflar, bilgi, bilgisayar merkezi, kütüphane ve modern bir konferans salonu salonu ile modern bir şekilde döşenmiş öğretim kampüs tesistir. Tesis iş yönetimi eğitimi için havai ses görsel ve bilgisayar öğretim laboratuarı ile donatılmıştır. kampüs modern bir food court, kahve dükkanları, modern butik mağazalar ve geniş bir otopark bulunmaktadır Sultan Mall, içinde.

LCC akademik öğretim MBA, MSc ve doktora ile iş derece mezun olan yerli ve yabancı nitelikli akademik kadrosu, hem de oluşur KSA, İngiltere, ABD, Kanada, Avrupa, Asya ve Avustralya'dan derece.

Liderlik Community College (LCC) Suudi Arabistan Teknik Mesleki Eğitim Corporation tarafından onaylanan ve uluslararası UK Pearson Şirket tarafından tanınan İşletme Programları, kendi Diploma kabul edilmek için kayıt kabul edilir. halkına yardım için çalışan 70'den fazla ülkede 40.000 çalışanı ile Edexcel ve Pearson anda dünyanın önde gelen öğrenim şirketi BTEC nitelikleri, akademik ve mesleki dünyaca tanınan ve tezgah ile işaretlenmişlerdir nitelikleri ve ödülleri İngiltere'nin en büyük sınav ödüllendirme vücut Pearson, her yaştan öğrenme yoluyla hayatlarında ölçülebilir eğitim ilerleme sağlamak için.

Konumlar

Cidde

LCC - Leadership Community College

Address
PO Box 140666
Batarji st. Al Zahra Dist. - Sultan Mall, Jeddah, Saudi Arabia

Cidde, Mekke Vilayeti, Suudi Arabistan
Telefon
+966 12 692 7225