Resmi açıklamayı okuyun

Thai Culinary Eğitim Okulu

Profesyonel - Otantik - Yoğun - Herşey Dahil

YACHT CHEFS, YENİ RESTAURANT BAŞLANGIÇ-KUVVETLER İÇİN EĞİTİM VE BAŞKA BİR THAI GİBİ BULUNDUĞUNU ÖĞRENMEK İSTİYOR

Bangkok'ta, Tayland mutfak yemeklerinin başkenti ve dünyaca ünlü Tay yemeklerinin eviyiz. Taylandlı bizden daha iyi yemek pişirmeyi kim bilebilirdi ve Tay yemeklerini düzgün bir şekilde öğrenmek için nereye giderdin? Bizim Tay yemek füzyon veya ikame maddeler ile hazırlanmış değildir. Otantik malzemeleri kullanıyoruz ve size Tay yemeklerinin nasıl tatlandığını öğretiyoruz. İnce ayarlı ve uzun süredir devam eden şef kurs programımıza katılın. 1 hafta veya 8 haftaya kadar çalışabilirsiniz. Uygulama mükemmelleştirir, ve bu bizimle yapacağınız şeydir. Haftada 25-30 profesyonel Tayland yemekleri öğreneceksiniz.

Mutfak eğitiminiz sırasında, aşağıdakileri öğrenmeyi bekleyebilirsiniz:

  • Taylandlı malzemeler, meyveler, sebzeler, otlar, baharatlar, macunlar, soslar…
  • Profesyonel yiyecek hazırlama, pişirme teknikleri
  • Tay tencere-woks, vapurları, fritözler,…
  • Köri ezmesi (harçla eski moda yolu
  • Tavada kızartma, Salatalar, Çorbalar, Başlangıçlar, Buharda, Derin kızartma, Tatlılar
  • Dips, soslar
  • Tayland meyve oymacılığı
FACEBOOK sayfamıza bir göz atın: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

KÜLTÜR EĞİTİM YAKLAŞIMIMIZ

Yemek yapmayı öğrenmenin en iyi yolu, bunu kendiniz yapmaktır. Yoğun, uygulamalı programımızda öğrenciler, yemek, aşçı ve aşçı. Elinizdeki tariflerle, şef hocasının ilk önce her yemeği açıklar ve gösterir. Not al ve sorular sor. Sonra gösterilmiş olanları kopyalamak sizin sıranızdır. Her yemeği bağımsız olarak hazırlayarak, onu nasıl hazırlayacağınızı öğrenirsiniz. “Yaratıcılığınız” daha sonra eleştirilir ve eğitmeniniz bunu nasıl geliştireceğinizi anlatır.
Tipik olarak, 5-6 profesyonel Thai yemekleri, günlük olarak (25-30 / hafta) derinlemesine ele alınmaktadır. Atanmış yemeklerin tatminkar bir şekilde tamamlanması üzerine, her gün ders sona erer.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Bangkok Thai Cooking Academy

Yeni başlayanlar ve deneyimli mutfak uzmanları için İngilizce eğitim programları sunuyoruz. Sizi şimdi bulunduğunuz yerden, daha yüksek seviyelerde yemek pişirme becerisi ... [+]

Uluslararası Mutfak Eğitimi Programları

"Tay bir aşçı gibi pişirmeyi öğren"

6 HAFTA 1 HAFTA ÇALIŞMA

Yeni başlayanlar ve deneyimli mutfak profesyonelleri için İngilizce eğitim programları sunuyoruz. Sizi, şu an bulunduğunuz yerdeki mutfak becerilerine yönlendirebiliriz.

Mutfak Eğitimi Okulu

Yat şefleri, yeni restoran start-upları ve Taylandlı bir Thai gibi yemek yapmayı öğrenmek isteyenlere eğitim.

Akademimiz

Profesyonel mutfak eğitim sınıflarımız yeni ve tamamen klimalıdır. Her aşçı öğrencisi, gaz fritözleri, granit yiyecek hazırlama alanı, lavabo ve yemek alanı ile birlikte kendi eğitim istasyonuna sahiptir. Eğitimin başında, istasyon, tüm tariflerin hazırlandığı ve şef hoca tarafından sergilediği eğitmen gösteri istasyonudır.... [-]

Tayland Bangkok
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku