Resmi açıklamayı okuyun

Profesyonel şef

Tayland Eğitim Bakanlığı tarafından akredite

Bangkok'ta, Tayland mutfak yemeklerinin başkenti ve dünyaca ünlü Tay yemeklerinin eviyiz. Tayland'daki Thai Culinary School'dan daha iyi Tay yemeklerini kim bilebilirdi ve Tay yemeklerini düzgün bir şekilde öğrenmek için nereye giderdin? Biz Bangkok'ta profesyonel bir Taylandlı Aşçılık Sınıfıyız. Bize taze malzemeler ve İngilizce profesyonel tarifler kullanarak otantik Tay, Pan-Asya ve Batı mutfağını öğrenin.

Bu Bangkok Şef Okulu ve eğitmenleri, her aşçı öğrencisinin mümkün olan en yüksek mutfak becerilerine ulaşmasına yardımcı olmaya adamıştır. Tüm eğitim başarılı bir iş ahlakını aşılamak ve ticari bir mutfakta çalışmak için güven geliştirmek için tasarlanmıştır. Bangkok'taki Profesyonel Aşçı Eğitimi, sınıf çalışmasından, fritözde yoğun eğitimden ve Tayland'daki oteller / tatil yerlerinde seçmeli stajlardan oluşmaktadır.

Profesyonel sunum ile birlikte otantik tatlar ve aromaların elde edilmesine vurgu yapılır. Tüm yemekler doğru, kokusu doğru olmalı ve doğru görünmelidir. Bu sizin için GARANTİ!

Taylandca öğrenin

En iyi yanı Bangkok'ta iken, Tayland yemeklerini, Pan-Asya yemeklerini, VEYA Batı yemeklerini öğrenebilirsiniz. Tay yemek programı 6 haftadır ve Tayland Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir. Pan-Asya ve Batı yemek pişirme programları 7 hafta, yoğun ve profesyoneldir. Tay, Çin, Japon ve Batı profesyonel yemeklerinin nasıl yapıldığını öğrenin. Starterler, Çorbalar, Salatalar, Köri Ezmesi, Stir Kızartması, Buharda Pişirilmiş, Izgara, Derin Kızartılmış, Tatlılar, Bitkisel İçecekler, Sokak Yemekleri ile ilgili herşeyi öğrenin. VEYA Batı Temel Mutfak Kursumuzda Batı mutfağının temellerini öğrenin.

Gel bizimle öğren. Üç ana eğitim programı mevcuttur:

  1. KÜLTÜR EĞİTİMİ –– Pan-Asya mutfaklarını öğrenin VEYA Batı mutfağı, temel mutfak eğitimi, ücretli bir stajyer olarak otel / resort'ta çalışın ve bir yolcu gemisinde veya bir F'de iyi bir ücretli iş bulmanızda yardımcı olalım.
  2. PROFESYONEL THAI CULINARY EĞİTİMİ — 6 hafta boyunca yoğun pişirme, yemek pişirme ve pişirme ile 80 profesyonel Thai yemeği hazırlayın.
  3. DEĞİŞİM ÖĞRENCİ EĞİTİMİ - Tayland'a gelin, Tayland yemekleri ve kültürünü öğrenin, üniversite kredileri kazanın. Konaklama bu programa dahildir.
  4. TEMEL MUTFAK EĞİTİMLERİ EĞİTİMİ - Bıçak becerileri, HACCP eğitimi, gıda maliyetlendirme, ölçümler,… gibi 2 temel haftada önemli temel mutfak becerilerini öğrenir.

GÖREVİMİZ

Thai Chef School , öğrenci öğrenimi ve kariyer gelişiminin kolaylaştırılmasına kendini adamıştır. Öğrencileri yarının mutfak liderleri olmaya teşvik ederken profesyonel ve dinamik bir öğrenme ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız, işe yerleştirme yardımı ile birlikte akredite kariyer eğitimi sunarak yemek ve içecek çalışanlarının mutfak hayallerini sürdürmelerine yardımcı olmaktır.

Okul kampüsümüz Tayland'ın kültür ve yemek başkenti Bangkok'tadır. Dünya popülaritesinde 6. sırada yer alan Tay mutfağı, lezzet ve sağlık yönleriyle dikkat çekiyor. Tayland yemeklerinin ne kadar güzel olduğunu biliyoruz, çünkü Tayland'da bulunuyoruz. Otantik Tay usulü yemek pişirmeyi öğretmiyoruz. Ve Batı (Avrupa) yemek yapmayı öğrenmek isteyenler için sorun değil. Western Basic Culinary Training kursumuza katılın. Kampüsümüz, doğrudan Sukhumvit Yolu üzerinde, BTS On Nut'tan 2 blok uzaklıkta, Phyll Community Center'daki Tom N Toms Coffee mağazasının hemen altında yer almaktadır. Sınıflar, İngilizce konuşan Tay aşçıları tarafından yeni profesyonel sınıflarda yürütülmektedir.

ŞEFLERİMİZ:

Okul şefleri son derece eğitimli İngilizce konuşan Taylandlı vatandaşlar. Hepsi yerel ve uluslararası Tayland ve Batı lokantalarında çalışmakta ve çeşitli okullarda yemek pişirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

HEDEFLERİMİZ:

Temel amacımız, adaylarımızda iş ahlakı ve profesyonel beceriler geliştirirken otantik Tay ve Batı yemeklerini tatmaktır. Birinin yapacağı en iyiyi öğrenmesi fikrine katılıyoruz; bu nedenle, sınıflar tamamen uygulamalıdır. Ve bu, öğrencilerimizin yaptığı şeydir - onlar pişirir, pişirir ve pişirir. Eğitmenler bir tabağın nasıl hazırlanacağını ve öğrencilerin doğru tadı elde edene kadar pratik yaptığını göstermektedir. Aşçıları aşçı haline getiriyoruz, aşçılara şefler ve aşçılar Tay aşçılarının şefleri haline geliyor. Öğrenmek ve biraz eğlenmek ister misiniz? Gelin buraya egzotik Bangkok'ta katılın. Öğrenme hiç bu kadar iyi tadı !!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Thai Chef School

Temel yemek pişirme becerilerini, Western pişirme tekniklerini, soslarını ve Western yemeklerini öğrenmek ve Tayland'da 6 ay staj yapmak isteyenler için. ... [+]

Profesyonel - Yoğun - Otantik

Tayland Eğitim Bakanlığı tarafından akredite

6 Hafta veya 6 Ay Çalışma

Temel mutfak becerilerini, Batı pişirme tekniklerini, sosları ve Batı yemeklerini öğrenmek isteyenler için

STAJLAR, EĞİTİM VİZESİ

Bu yoğun 6 haftalık kurs, hem Thais hem de uluslararası öğrencilere temel mutfak becerileri, teknikleri ve Fransız, İtalyan, Amerikan ve İspanyol mutfaklarını tanıtmak için tasarlanmıştır. Sınıflar öncelikle İngilizce olarak yapılır. Mezun olduktan sonra, öğrenciler 4,5 ay kadar bir tesiste / otelde stajyer olarak çalışabilirler. Bu genellikle ücretsiz konaklama ve yemek yiyen ücretli bir stajdır. Staj zorunlu değildir. Bu kursu başarıyla tamamlayan öğrencilere işe yerleştirme yardımı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Sınıflar küçük ve birçok kişisel ilgi mevcuttur.... [-]

Tayland Bangkok
Haziran 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
7 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Thai Chef School

Temel mutfak becerilerini ve en popüler Tayland, Çin, Japon, Vietnam ve Kore yemeklerini öğrenmek isteyenler için. Ve Tayland'da Eğitim Vizesiyle staj yapmak isteyenler i ... [+]

Profesyonel - Yoğun - Otantik

Tayland Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Lisanslı

ÇALIŞMA 6 HAFTA VEYA 6 AY

Temel mutfak becerilerini ve en popüler Tayland, Çin, Japon, Vietnam ve Kore yemeklerini öğrenmek isteyenler için.

STAJLAR

Bu yoğun 6 haftalık eğitim programı, hem Thais hem de uluslararası öğrencilere temel mutfak becerilerini tanıtmak ve öğrencilere en popüler Tayland, Çin, Japon, Vietnam ve Kore yemeklerini öğretmek için tasarlanmıştır. Bu ders öncelikle İngilizce olarak verilmektedir. Mezun olduktan sonra, öğrenciler 4,5 ay kadar bir tesiste / otelde stajyer olarak çalışabilirler. Bu ücretli bir staj. Staj zorunlu değildir. Bu kursu başarıyla tamamlayan öğrencilere işe yerleştirme yardımı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Sınıflar küçük ve birçok kişisel ilgi mevcuttur.... [-]

Tayland Bangkok
Haziran 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
7 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Thai Chef School

Thai Chef School Pastanesi ... [+]

Ekmek Yapmanın Temelleri, Fransız Pastası, Kek Hazırlığı

Thai Chef School Pastanesi

Ekmek yapımının temellerini öğrenmek için bize katılın, Fransız böreği, kek hazırlama

5 hafta çalışın ve pastacılığın temellerini öğrenin

Klasik tatlılarModern pasta teknikleriEkmek, hamur ve pizza yapımıÇikolata ile çalışmakHem çikolata hem de buttercream kullanarak pasta süsleme

Güzel macarons, limonlu tart, koyu çikolata kuleleri, tiramisu, çikolata truffles için deli? Hem kalın hem de ince, mükemmel pizza kabuklarının nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? Danimarka'ya, kruvasanlara ve özel ekmeğe ne dersiniz? Bütün bunlar ve daha fazlası 5 haftada öğrenilebilir.... [-]

Tayland Bangkok
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku