Infopulse University Ukraine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz "INFOPULSE ÜNİVERSİTESİ"

Infopulse Üniversitesi Bilgi Teknolojileri çeşitli eğitimler sağlayan bir eğitim topluluktur. Size son teknolojiler, büyüleyici fikirler ve yenilikçi toplumun BT-dünyasına katılmak için yardımcı olacaktır.

Biz canlı eğitimler sunuyoruz. O video anlatım ve otomatik görevler kontrolleri sonuçları gibi değildir. Sen eğitmen ile iletişim kuracak ve o sorularınıza cevap verecektir ve hataları düzeltmek olacaktır.

Canlı. Gerçek. Etkili.

Sınıf boyutları küçük. 6 kişilik - 4 Çok küçük, konforlu gruplar. Sizin eğitmen adıyla bilecek ve ders çalışma ile bire-bir yardım almak için zaman bol olacak.

Eğitmenlerimiz yüksek vasıflı profesyoneller, BT mühendisleri ve sizinle bilgi paylaşımı için istekli geliştiriciler. Onlar kariyerlerinde etkin ve pratik uzmanlık yıl getirmek.

Ders programları önde gelen işverenler ile istişare geliştirilmiştir. Sen eğitmen rehberlik ile IT alanında en son gelişmelerin ön planda olacak. Onlar sınıfta ve mezun olduktan sonra size yarar sağlayacak IT sektöründe içeriden bir bakış açısı getirmek.

şimdi bizim ders almaları ve kariyer değiştirmek için başlayın! iyi ücretli özgür ve müreffeh kişi - Bir yazılım geliştiricisi ol!

Ayrıca can "Infopulse Üniversitesi" öğrenme kursları ile birlikte Avrupa Üniversitesi bir derece almak Kiev, Ukrayna. "Infopulse Üniversitesi" öğrenme sürecinde Avrupa Üniversitesi ile işbirliği yapmaktadır. Başarıyla kurslar terbiye ile üniversite kredisi kazanabilirler.

EuropeanUniviversity

Infopulse - güvenilir bir uluslararası satıcı, birinci sınıf BT çözümleri sunma

Avrupa ve İsrail genelinde bulunan dokuz ülkede, ofisleri ile Infopulse Ukrayna'nın en büyük BT dış kaynak kullanımı şirketlerinden biridir. yazılım mühendisliği, altyapı yönetimi ve bilgi güvenliği mükemmelliği sunan Infopulse güvenilir tam hizmet çözüm sağlayıcı olarak haklı bir üne sahip.

Konumlar

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: