ACG Pathways

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ACG Education, üç ülkede 50 kampüste okul öncesi, okul, üniversite Pathway programları ve meslek yüksekokullarına sahiptir. Her yaş ve seviyedeki 17.000'den fazla öğrenci ile, 1.300 çalışanımız, potansiyellerini açığa çıkarmaları ve daha parlak gelecekler yaratmalarına yardımcı olmaya adamıştır.

* Üniversite Pathways programları NZQA ve Eğitim Bakanlığı kayıtlı sağlayıcılar tarafından teslim edilir

Özel Pathways programlarımız

Yeni Zelanda'nın önde gelen üniversitelerinden birinde, üniversite Pathway kurslarımızla başarılı bir çalışmaya devam edin. Başarılı bir şekilde tamamlanması, Auckland Üniversitesi, Auckland Teknoloji Üniversitesi (AUT) veya Victoria Victoria Üniversitesi'ne giriş yapmayı garanti edecektir.

Üniversiteye garantili bir Pathway

Başarıyla vakıf programlarından birini tamamlamak ve üniversite çalışma için giriş kriterlerini karşılayacak öğrenciler, garantili olacak Pathway lisans düzeyinde.

Özel üniversite ortaklıkları

Yeni Zelanda'nın önde gelen üniversitelerinden üçü ile özel ortaklıklarımız var: Auckland Üniversitesi, Auckland Teknoloji Üniversitesi (AUT) ve Victoria Victoria Üniversitesi. Uzmanlık gerektiren temel çalışma programlarımız, seçtiğimiz konuda İngilizce dil gelişimi ve bağımsız çalışma becerileri ile akademik öğrenmeyi birleştirir.

Uzmanlaşmış kurslar, kişisel bakım

Yeni Zelanda'da üniversiteniz için gerekli olan uzmanlaşmış Üniversite Girişimi ve İngilizce dil kurslarını incelerken, evden uzakta çalışmayı kolaylaştırmak için yüksek düzeyde kişisel bakım ve destek alacaksınız. Bu size gelecekteki üniversite eğitimi veya başka bir eğitim Pathway için mükemmel bir temel sağlayacaktır.

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

İngilizce çalışmaları

Uzman İngilizce okullarımız - ACG English School ve The Campbell Institute - İngilizce konuşulan bir akademik ortamda öğrenmenize yardımcı olacak ve üniversite eğitiminizi üstlenmeniz için size güven verecektir. Kalite kurslarımız, vakıf çalışmaları programınıza entegre edilebilir.

Yurt dışında destek ve eğitim

Yeni Zelanda vatandaşı değilseniz, alt = "ACG Pathways, yaşamanız için uygun bir yer bularak, seyahat düzenlemelerinizi yaparak ve hatta yarı zamanlı iş bulmanıza yardımcı olacak şekilde kurulmanıza yardımcı olacaktır. Temel çalışmalarınız.

Uzman eğitmenlerimiz, kursunuzda ilerlemenize ve akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bire bir dikkat ve teşvik sunar.

Konumlar

Auckland

Address
345 Queen Street, Auckland
1010 Auckland, Auckland, Yeni Zelanda

Wellington

Address
Level 1, Wellington Railway Station, Bunny St, Pipitea, Wellington
6011 Wellington, Wellington, Yeni Zelanda