Resmi açıklamayı okuyun

ACG Education, üç ülkede 50 kampüste okul öncesi, okul, üniversite Pathway programları ve meslek yüksekokullarına sahiptir. Her yaş ve seviyedeki 17.000'den fazla öğrenci ile, 1.300 çalışanımız, potansiyellerini açığa çıkarmaları ve daha parlak gelecekler yaratmalarına yardımcı olmaya adamıştır.

* Üniversite Pathways programları NZQA ve Eğitim Bakanlığı kayıtlı sağlayıcılar tarafından teslim edilir

Özel Pathways programlarımız

Yeni Zelanda'nın önde gelen üniversitelerinden birinde, üniversite Pathway kurslarımızla başarılı bir çalışmaya devam edin. Başarılı bir şekilde tamamlanması, Auckland Üniversitesi, Auckland Teknoloji Üniversitesi (AUT) veya Victoria Victoria Üniversitesi'ne giriş yapmayı garanti edecektir.

Üniversiteye garantili bir Pathway

Başarıyla vakıf programlarından birini tamamlamak ve üniversite çalışma için giriş kriterlerini karşılayacak öğrenciler, garantili olacak Pathway lisans düzeyinde.

Özel üniversite ortaklıkları

Yeni Zelanda'nın önde gelen üniversitelerinden üçü ile özel ortaklıklarımız var: Auckland Üniversitesi, Auckland Teknoloji Üniversitesi (AUT) ve Victoria Victoria Üniversitesi. Uzmanlık gerektiren temel çalışma programlarımız, seçtiğimiz konuda İngilizce dil gelişimi ve bağımsız çalışma becerileri ile akademik öğrenmeyi birleştirir.

Uzmanlaşmış kurslar, kişisel bakım

Yeni Zelanda'da üniversiteniz için gerekli olan uzmanlaşmış Üniversite Girişimi ve İngilizce dil kurslarını incelerken, evden uzakta çalışmayı kolaylaştırmak için yüksek düzeyde kişisel bakım ve destek alacaksınız. Bu size gelecekteki üniversite eğitimi veya başka bir eğitim Pathway için mükemmel bir temel sağlayacaktır.

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

İngilizce çalışmaları

Uzman İngilizce okullarımız - ACG English School ve The Campbell Institute - İngilizce konuşulan bir akademik ortamda öğrenmenize yardımcı olacak ve üniversite eğitiminizi üstlenmeniz için size güven verecektir. Kalite kurslarımız, vakıf çalışmaları programınıza entegre edilebilir.

Yurt dışında destek ve eğitim

Yeni Zelanda vatandaşı değilseniz, alt = "ACG Pathways, yaşamanız için uygun bir yer bularak, seyahat düzenlemelerinizi yaparak ve hatta yarı zamanlı iş bulmanıza yardımcı olacak şekilde kurulmanıza yardımcı olacaktır. Temel çalışmalarınız.

Uzman eğitmenlerimiz, kursunuzda ilerlemenize ve akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bire bir dikkat ve teşvik sunar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans Hazırlık

ACG Pathways

Bu Hazırlık Çalışmaları Programı, seçtiğiniz üniversite derecesini Victoria Üniversitesi'nde öğrenmeye hazır olmanızı sağlar. Gelecekteki çalışmalarınızda uzmanlaşmak ... [+]

Victoria Üniversitesi Wellington Vakfı Çalışmaları Programı , sadece ACG Eğitimi tarafından verilmektedir.

Bu Hazırlık Çalışmaları Programı, seçtiğiniz üniversite derecesini Victoria Üniversitesi'nde öğrenmeye hazır olmanızı sağlar. Gelecekteki çalışmalarınızda uzmanlaşmak için gerekli olan gerekli İngilizce dili, akademik bilgi ve öğrenme becerileri size öğretilecektir.

Programın tamamlanmasıyla Victoria Üniversitesi'nde bir yer garantilenmiş olacaksınız. Bu program diğer tüm Yeni Zelanda üniversiteleri tarafından da tanınır.

Program, akademik geçmişinize ve İngilizce yeterliliğine bağlı olarak 6, 8 ve 12 aylık kurs seçenekleriyle (iki, üç veya dört dönem) esneklik sunar.... [-]

Yeni Zelanda Wellington
Mart 2020
Ingilizce
8 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ACG Pathways

Sadece UP International College New Zealand tarafından sunulan bu vakıf programı, uluslararası öğrencileri Auckland Üniversitesi lisans derecelerine girmeye hazırlar ve y ... [+]

Vakıf Çalışmaları Auckland Belgesi Üniversitesi öğrencileri koyar Pathway Yeni Zelanda'nın üst üniversitede tercih derecelerine.

Sadece UP International College New Zealand tarafından sunulan bu vakıf programı, uluslararası öğrencileri Auckland Üniversitesi lisans derecelerine girmeye hazırlar ve yalnızca giriş koşullarını karşılamadıklarını değil, aynı zamanda derece seviyesindeki çalışma zorlukları için iyi donanımlı olmalarını sağlar. Bu ders başarının temellerini atıyor.

Hazırlık Çalışmalarında Auckland Üniversitesi Sertifika Üniversitesi, Auckland'ın MİA'nın kalbinde UP International College kampüsünde toplu taşımaya ve çok çeşitli konaklama yerlerine yakın bir yerde verilmektedir.... [-]

Yeni Zelanda Auckland
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ACG Pathways

Temel Çalışmalardaki AUT Sertifikası, uluslararası öğrencilerin giriş koşullarını karşılayabilmelerini ve AUT lisans programının zorluklarına tamamen hazır olmalarını sağ ... [+]

Temel Çalışmalardaki AUT Sertifikası, uluslararası öğrencilerin giriş koşullarını karşılayabilmelerini ve AUT lisans programının zorluklarına tamamen hazır olmalarını sağlar.

Sertifikayı başarıyla tamamlamanız, bir AUT lisans programına girişinizi garanti eder. Sertifika, diğer tüm Yeni Zelanda üniversiteleri tarafından da tanınır.

Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında, yılda dört başlama tarihi olan 6 ila 12 ay arasında değişen üç kurs seçeneği vardır. Müfredat güncel uzmanlık bilgi alanlarını, İngilizce temel eğitimini ve bağımsız öğrenme becerilerini içerir.

UP International College Campus, Auckland City'nin merkezinde, AUT'nin ana kampüsünün yanı sıra çok çeşitli konaklama ve toplu taşıma seçeneklerine yakın bir konumdadır.... [-]

Yeni Zelanda Auckland
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku