Resmi açıklamayı okuyun

Neden AMES - The Institute of IT ile bir kurs seçmelisiniz?

1991 yılında kurulan AMES, Yeni Zelanda'nın önde gelen BT eğitim sağlayıcılarından biridir. Yeni Zelanda'nın BT ve yeni ortaya çıkan teknolojiler sektöründeki liderleri ve yenilikçiler olarak küresel üne katkıda bulunan dinamik, takım odaklı ve teknik yetenekli öğrencileri destekliyor ve onlara ilham veriyoruz.

Geleceğin kariyerlerine bir geçit

AMES, öğrencilere BT endüstrisine ve geleceğin işlerine bir geçiş kapısı sağlar. Enstitü, öğrencilerimizin yerel endüstrinin ihtiyaç duyduğu tüm temel becerilere sahip olmasını sağlarken, en iyi uluslararası eğitimi sunmak için çeşitli ulusal ve uluslararası işletmelerle birlikte çalışır.

Uluslararası tanınan endüstri nitelikleri

AMES ayrıca, öğrencilerin yeni eğitim, CISCO ve CompTIA gibi uluslararası kabul görmüş yeterliliklerini tamamlamalarını sağlar, böylece mezunlarımızın seçtikleri BT kariyerinde hem Yeni Zelanda'da hem de dünya genelinde başarılı bir şekilde istihdam edilmeleri sağlanır.

Endüstrinin liderliğindeki BT eğitimi

Eğitmenlerimizin hepsi, BT ve gelişmekte olan teknolojilerle çalışan gerçek hayat endüstrisine sahip oldular. Uzmanlıklarını kendi öğretim uygulamalarını bilgilendirmek için kullanırlar ve teknoloji sektöründeki en son gelişmelerle günceldirler.

Bir NZQA Kategori Bir eğitim sağlayıcısı

AMES, Eğitim ve Öğretim Yasası 1989 hükümleri uyarınca Yeni Zelanda Yeterlilik Kurumu (NZQA) tarafından akredite edilmiştir ve eğitim ve öğretim için 'Kategori 1' eğitim sağlayıcısı değerlendirmesi almıştır - mümkün olan en yüksek not. Bu sınıflandırma, AMES'in yüksek performanslı bir yüksek öğrenim sağlayıcısı olduğu anlamına gelir.

AMES - IT Enstitüsü, Yeni Zelanda'nın önde gelen bağımsız mesleki eğitim sağlayıcısı New Education Group'un bir parçasıdır. Animasyon Koleji, kayıtlı PTE olarak, AMES - IT Enstitüsü tarafından sunulan tüm niteliklerin ödüllendirilmesini sağlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

AMES - The Institute of IT

En son Cloud teknolojisini kullanarak karmaşık sorunları çözmeye çalışın. Ölçeklendirilebilir, güvenilir ve isteğe bağlı olan Bulut tabanlı çözümleri kullanarak kurumsal ... [+]

genel bakış

En son Cloud teknolojisini kullanarak karmaşık sorunları çözmeye çalışın. Ölçeklendirilebilir, güvenilir ve isteğe bağlı olan Bulut tabanlı çözümleri kullanarak kurumsal ağları, ağ altyapısını, mesajlaşma çözümlerini ve bilgi paylaşım sistemlerini öğreneceksiniz.

kazanmak

Bulut Uzmanları yılda 71.000 $ - 97.000 $ kazanıyor! ***

ModüllerAktif dizin hizmetleriGelişmiş sunucu hizmetlerini yapılandırmaSunucu yönetimiBilgi paylaşım sistemleriHizmet olarak platformSystem Center Configuration Manager'ı yönetmeSystem Center Configuration Manager'ı DağıtmaÖzel bir Bulutu izleme ve çalıştırmaÖzel bir Bulutu yapılandırma ve dağıtmaKariyer fırsatlarıtalep... [-]
Yeni Zelanda Auckland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
45 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku