Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BİZ KİMİZ

Elit Yönetim Okulu

- Wellington Yeni Zelanda'daki öncü Üniversite Derecesi Pathway Sağlayıcısı

EMS, 2003 yılından beri Wellington şehir merkezinde bulunan bir NZQA tam onaylı butik dil ve işletme okulu olmuştur . (NZQA eğitim performansımıza ve öz değerlendirme yeteneğimize güveniyor)

ÇYS, Yükseköğretim Komisyonu (TEC) ve Vakıf ve İstihdam Beceri Eğitimi için Sosyal Gelişim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve finanse edilmiştir.

EMS, öğrenciler için hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan, Wellington'da öncü bir üniversite derecesi olan Pathway sağlayıcı haline gelen üniversite dereceli Pathways kurmaktadır.

TEKLİFİMİZ

EMS, Yeni Zelanda'daki en iyi üniversitelerle yapılan ortak anlaşmalarla size öncü üniversite diploması Pathway programları sağlayarak arzu ettiğiniz geleceğin gerçekleşmesine adanmıştır.

EMS, Massey Üniversitesi'nde, Auckland Teknoloji Üniversitesi'nde (AUT) ve WelTec ve Whitireia dahil Teknoloji Enstitülerinde işletme derecelerine işletme anlaşmaları yapmak için 120 kredi sunar. Kalifiye EMS mezunları üniversiteye doğrudan çalışmanın ikinci yılına girebilir ve iki yıl içinde kalifiye bir işletme derecesi haline gelebilir. EMS ayrıca, akademik ortak üniversitelerinin ilgili derecelerine de yol açan BT, turizm yönetimi, muhasebe ve finans diplomaları sunmayı amaçlamaktadır.

EMS, Yeni Zelanda Sertifika İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 3 ve 4 programlarını, Yeni Zelanda'daki üniversiteler tarafından IELTS 5.5 ya da 6.0'ın yerine koyma giriş kriteri olarak kabul eden bir program sunmaktadır.

NZCEL diplomalarına kayıt yaptırırlarsa, öğrenciler EMS'de çalışma diplomalarına ilişkin 8.000 $ değerinde burs alabilirler.

EMS ayrıca, öğrencilere akademik başarı için çoklu giriş seçenekleri sunan NZQA onaylı bir Dahili İngilizce Yeterlilik Sınav merkezidir .

NEDEN EMS

Bir üniversitenin akademik mükemmeliyet için çaba gösterdiği ve bir politeknik çalışma hazır mezunları hazırladığı zaman, ELITE, her öğrencinin önemli gördüğü özenli bir ortamda size ikram eder. Çok yönlü eğitim ve kişiselleştirilmiş toplam destek sistemimiz sayesinde her birinize kariyere hazır olmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.

o Elit Eğitim: Temel bir fark yaratan özel küçük sınıflar (ör. Diploma sınıfı 6-16 öğrenciler).

o Kişiselleştirilmiş Öğrenci Desteği: Öğrencileri, çeşitli ihtiyaçları ve hedefleri olan benzersiz bireyler olarak önemseriz. Öğrencilerin eğitim yolculuğu boyunca yaptığımız ilerici incelemelerimiz başarılarını garanti edecektir.

ÖĞRENCİ DESTEĞİ

Gönüllü deneyim de dahil olmak üzere çeşitli müfredat etkinlikleri sunuyoruz.


İndirimli dahil tek elden ücretsiz hizmetler sunuyoruz :

 • Üniversite transferi ve kayıt
 • 1 $ espresso kahve
 • sağlık ve seyahat sigortası
 • uçuş bileti
 • Yeni Zelanda, Avustralya ve ABD'de Turlar


YEREL ALANIN ÖZELLİKLERİ

Yeni Zelanda'nın güvenli bir dostu başkenti olan Wellington, akıllı, yaratıcı ve hırslı öğrenciler için tercih edilen yer.

1) Dünya standartlarında eğitim sistemleri - Yeni Zelanda'nın eğitim sistemi, gençleri için gelecek becerileri eğitimi sağlamak için The Economist Intelligence Unit tarafından dünyada 1. sırada. Wellington okuldan dünya çapında üniversiteye kadar birçok harika seçeneğe sahip.

2) Wellington, dünyadaki tek onaylı “ güvenli topluluk ” başkentidir. Ev aramak için güvenli ve sıcak bir mekandır. Buradaki öğrenciler yaşamak, çalışmak ve ders çalışmak için güvenli ve güvenli bir ortamın tadını çıkarıyor.

3) Mükemmel yaşam kalitesi - Wellington, dünyayı yaşamak için harika bir yer olarak tanınır, Wellington, Lonely Planet tarafından “dünyanın en havalı küçük başkenti” olarak adlandırılır ve Deutche Bank tarafından yaşamak için dünyanın en iyi yeri seçildi. Wellington'da yaşayan insanlar, kendi yaşam kalitelerini çok yüksek oranda değerlendiriyor, sakinlerinin% 87'si iyi yaşam kalitesi olduğunu bildirdi. Öğrenci olmak için harika bir yer. Dost canlısı bir Yeni Zelanda deneyimi yaşatmak için yeterince küçük ve yapılacak çok şey sunan canlı bir şehir.

4) Kompakt ve yürünebilir şehir - Üç sınıf birinci sınıf üniversite Wellington şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesindedir ve bu nedenle diğer birçok üçüncül sağlayıcı ve okul vardır. Wellington ayrıca verimli ve temiz bir tren ve otobüs ağıyla da iyi bir bağlantıya sahiptir - bu da Wellington'ın neden Yeni Zelanda'da kişi başına en yüksek toplu taşıma kullanımına sahip olduğunu açıklamaya yardımcı olmaktadır!

5) Çok güzel açık alanların yükleri - Wellington'ın çarpıcı sahil şeridi, temiz hava ve açık yeşil alanlar açık havada yapılan harika spor etkinlikleri anlamına geliyor

6) Çeşitlilik - Wellington sakinlerinin yaklaşık üçte biri Yeni Zelanda dışında doğmuş - şehir çok kültürlü bir merkez. Dünyanın her yerinden insanlar Wellington'da yaşamayı seçerek onu farklı ve heyecan verici bir yer haline getiriyor.

7) Akıllı sermaye - Ülkedeki en yüksek eğitimli nüfusla çevrili evde haklı hissedeceksiniz. Wellington'daki insanların yüzde 28'i, 15 yaş ve üstü,% 20'si ulusal olanlara göre en yüksek lisans derecesi veya daha yüksek bir lisans derecesine sahip.

8) Yüksek teknoloji sermayesi - Wellington'ın hızla büyüyen ve dijital teknoloji endüstrisinin bir parçası olan Weta Workshop ve Weta Digital, Xero ve Pik Pok gibi birçok yenilikçi işletmeye ev sahipliği yapıyoruz. Bölge, ülkedeki bilgi yoğun hizmetlerde çalışanların oranının en yüksek olduğu bölgeyi yaşamak ve çalışmak için heyecan verici bir yer haline getirmektedir.

9) Biz Orta Dünya'nın Ortasıyız - Sevgiyle Orta Dünya'nın Ortağı olarak bilinen film yapımının hayata geçtiği şehiriz. Wellington'daki ödüllü yetenek, Shell'deki Hayalet, Hobbit, Pete'in Ejderhası, Avatar, Krampus, King Kong, Yüzüklerin Efendisi üçlemesi ve daha pek çok projeye katkıda bulundu.

10) Mutfak Başkenti - Yiyecekleri seviyoruz! Wellington, herhalde, New York City'den daha fazla restorana, kafeye ve bara sahiptir. Kendi ülkenizden yiyecek eksik mi? Panik yapmayın - dünyanın dört bir yanından gıda ile uzman süpermarketler ve restoranlar var. Yemek yemeyi gerçekten seviyorsanız, her yıl Ağustos ayında düzenlenen Visa Wellington On a Plate festivaline katıldığınızdan emin olun.

11) Yeni Zelanda'nın festival şehri - Wellington, heyecan verici etkinliklerle dolu bir takvimle yaşamak için eğlenceli ve canlı bir yer. Yıllık festivallerden kültürel zevklere, canlı performanslardan spor maçlarına ve bunların arasındaki her şeyden sizi eğlendirecek çok şey bulacaksınız.

Sizi EMS ailesine davet etmeyi ve Yeni Zelanda'daki akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı umuyoruz.

İngilizce programlarımızla da ilgileniyoruz:

İkinci dil programları olarak İngilizce:

 • Genel İngilizce (başlangıç öncesi)
 • İngilizce Barista Sertifikası
 • İngiliz sporu
 • Çalışma turu
 • Yeni Zelanda Sertifikası İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 3 (IETLS 5.5 yerine)
 • Yeni Zelanda Sertifikası İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 4 (IELTS 6.0 yerine)
 • Yeni Zelanda Sertifikası İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 4 (IELTS 6.5 yerine) (onay bekliyor)

Lütfen ziyaret edin: www.ems.ac.nz

Konumlar

Wellington

Address
Levels 3 , 4 & 6
Grand Central Tower
76-86 Manners Street
PO Box 24248, Wellington 6011
NEW ZEALAND

6011 Wellington, Wellington, Yeni Zelanda