Resmi açıklamayı okuyun

NZMA , Yeni Zelanda'daki 11 kampüste, her yıl misafirperverlik, aşçılık, iş, hizmet, eczane ve sağlık alanlarında 4.500 öğrenciye istihdam odaklı mesleki eğitim sunmaktadır.

NZMA , öğrencilerimizin çalışmalarından en iyi şekilde faydalanabilmeleri için desteklenmektedir. Mezunlarımızın% 80'inden fazlası, işe ya da yüksek öğrenime devam etmektedir *.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

NZMA , NZMA meslek yüksekokullarının bir parçasıdır; kaliteli eğitim hizmetlerinin sağlayıcısıyız. NZQA, en yüksek sıralaması olan bir Kategori 1 sağlayıcısı olarak bizi sıraladı.

Öğrenciler için Fayda

 • Küçük sınıf büyüklükleri
 • Eğlenceli, destekleyici öğrenme ortamı
 • Bol miktarda endüstri tecrübesi olan harika eğitmenler
 • Mesleki, endüstri temelli eğitim size gerçek işyeri becerileri kazandırır
 • En kaliteli tesisler
 • Her kampüste otantik eğitim ortamları (barlar, restoranlar, öğrenci işletmeli kafeler ve tam operasyonel iletişim merkezi süitleri sadece birkaç isim)
 • NZQA akredite yeterlilikler
 • Sanayi ortaklıkları - NZ'nin önde gelen işverenlerinin çoğu için tercih edilen eğitim sağlayıcıyız
 • İş deneyimi fırsatları
 • NZMA Kariyerleri aracılığıyla ücretsiz istihdam desteği
 • Pathways ayrıca içinde hem çalışma NZMA ve yurtdışı Yeni Zelanda ve üniversitelere

Kampüslerimiz

Kampüslerimizin tamamı, amaca uygun olarak inşa edilmiş, hat tesislerinin üstü ile donatılmıştır. Barlar, kafeler ve ticari mutfaklardan perakende mağazalarına, canlı iletişim merkezi süitlerine ve inşaat atölyelerine kadar, gerçekçi iş yeri eğitim ortamlarımız size daha hızlı çalışmanızı sağlayacaktır.

Genel giriş şartları;

Yaş: NZMA okuyan uluslararası öğrenciler için asgari yaş 17'dir *.

Önkoşullar: Bazı programlar belirli akademik veya beceri gereksinimlerine sahiptir. Çoğu zaman bunlar daha düşük seviyeli bir program tamamlanarak karşılanabilir. Kontrol edin NZMA tüm giriş şartlarının detayları için .ac.nz.

İngilizce dil yeterliliği: Öğrenim düzeyiniz için IELTS gereksinimini karşılayan bir İngilizce dil yeterliliğini göstermeniz gerekir. Yetkinlik seviyenizi göstermek için birçok alternatif yol var. Kayıt süreciniz size bu süreçte yardımcı olacaktır. Merdivenleri açarken, IELTS seviyesine ya da merdivenlere girdiğiniz üst düzey programın eşdeğerini karşıladığınızı göstermelisiniz *

* Belirli giriş şartlarına bakınız.

Özel giriş şartları;

Uygulamalı Ağırlama Yönetimi Diploma Programı (Seviye 6)

Bu program, Ağırlama Yönetimi Seviye 5 Yeni Zelanda Diploma içerir.

Yaş: 17 Önkoşullar: Yeni Zelanda Yılı 12 ve / veya mutabık kalınan bir eşdeğerini tamamladı. IELTS: Akademik 6.0 (5.5'ten daha az bant yok)

Diploma Turizm ve Otel İşletmeciliği (Seviye 7)

Yaş: 18 Önkoşullar: İlgili nitelikler, örneğin Ağırlama (Seviye 6), VEYA ilgili iş tecrübesi (bir otel veya turizm ortamında bir denetçi olarak en az 1 - 2 yıl). IELTS: Akademik 6.0 (5.5'ten daha az bant yok)

Eczane Teknisyeni'nde Yeni Zelanda Sertifikası (Seviye 5)

Yaş: 18 Önkoşul: Yıl 12 - 13 akademik başarı veya tamamlayıcı yükseköğretim yeterliliği veya eşdeğer beceri ve bilginin gösterilmesi. IELTS: Akademik 6 (5.5'ten daha az bant yok)

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

NZMA

Bu program, misafirperverlik yönetiminde bir kariyeri hedefliyorsanız ya da önceden misafirperverlik hizmeti deneyimine sahipseniz ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye ta ... [+]

80 hafta

Bu 80 haftalık program NZMA Auckland Sylvia Park Kampüsü'nde sunulmaktadır.

Ne öğreneceğim

Bu program, misafirperverlik yönetiminde bir kariyeri hedefliyorsanız ya da önceden misafirperverlik hizmeti deneyimine sahipseniz ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya ve yönetime geçmeye istekliyseniz idealdir.

Program içeriği şunları içerir:

Programın ilk yarısı sınıf temelli modülleri içerir ve ikinci yarıda tam zamanlı staj (uygunluk kriterleri uygulanır) veya kampüs temelli modüller aracılığıyla konukseverlik bilgi ve becerilerinizi geliştirirsiniz.

Birinci dönem:

• Odalar Bölümü operasyonlarında yönetim kararlarını etkileyen operasyonel faaliyetler... [-]

Yeni Zelanda Hamilton Auckland
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
80 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku