Resmi açıklamayı okuyun

Girit Kartal Havacılık Yunanistan'ın en güney noktasında bulunan Girit adasında Nikos Kazancakis Kandiye Havaalanı'ndan 2002 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Nikos Kazancakis Havaalanı kısıtlamalar gece veya gündüz olmadan eğitim vermek için bize sağlayan bir 24 saat esasına faaliyet göstermektedir.

Uçuş eğitimi Girit güzel ada üzerinde yer ve Kerpe, Santorini ve diğerleri gibi çevredeki adaları alır.

Filomuz Cessna C172R, bir Katana DA-20A1, bir Piper Ok PA28 yanı sıra bir çift motor Piper Seneca içerir.

E-ÖĞRENME ZEMİN OKULU

Uzakta Iraklion vardır durumda zemin eğitim bilgisayar üzerinden uçuş eğitmenleri tarafından uzaktan yapılabilir. Sen sınavlara hazırlıklı olmak amacıyla web sitesi Girit Kartal Havacılık online testler deneyebilirsiniz

"Girit ve Ege Adaları üzerinde bizimle uçmaya gel ve bir ömür boyu bir deneyim yaşıyor."

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Cretan Eagle Aviation

Gece Derecelendirmesi Kursu, Yer Okulunu içerir, geceleri en az 5 saat uçuş eğitimi (3 saat minimum çift ve 5 Dokunuş) ... [+]

Gece Derecelendirmesi Kursu, Yer Okulunu içerir, geceleri en az 5 saat uçuş eğitimi (3 saat minimum çift ve 5 Dokunuş)

Bir öğrenci ek uçuş saatleri gerektiriyorsa, ücret saatte 200.00 euro. Gerekirse, Ek Okul Saatleri için ekstra ücret yoktur. Bu dersi tamamlamak için ortalama süre bir haftadır.

[-]
Yunanistan Kandiye
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cretan Eagle Aviation

En az 45 saatlik uçuş eğitimi dahildir. Ayrıca, kurs sonunda 9 yazılı sınavı ve bir uçuş beceri testini geçmeniz gerekmektedir. İlk denemede teori sınavlarını geçmeniz şa ... [+]

PPL kursu, görsel navigasyon (VFR) kullanarak gün boyunca bir Tek Motorlu pistonlu (SEP) uçağın nasıl pilotlaştırılacağını öğretmek için tasarlanmıştır.

En az 45 saatlik uçuş eğitimi dahildir. Ayrıca, kurs sonunda 9 yazılı sınavı ve bir uçuş beceri testini geçmeniz gerekmektedir. İlk denemede teori sınavlarını geçmeniz şartıyla en az 3 ay içerisinde tamamlanabilir, ancak kendi hızınızda da yapılabilir.

İngilizce dil bilgisi gereklidir. İngilizce dil kursları, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına bağlı olarak kurs öncesinde veya sırasında ek bir ücret karşılığında düzenlenebilir.

PPL Eğitim Kursu şunları içerir:... [-]
Yunanistan Kandiye
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
45 - 100 saat
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Cretan Eagle Aviation

Biz C-172R (Dizel) uçakta Saat Binası sunuyoruz. Çok güzel Crete çeşitli hava koşulları 30'dan fazla Yunan havaalanlarından bir seçim ile (Yunanistan'ın en güney kısmını) ... [+]

Biz C-172R (Dizel) uçakta Saat Binası sunuyoruz.

Çok güzel Crete çeşitli hava koşulları 30'dan fazla Yunan havaalanlarından bir seçim ile (Yunanistan'ın en güney kısmını) ve Yunan adaları geri kalanını ve anakara üzerinde uçabilir.

fazla 8 saat dayanıklılık ile Cessna 172R herhangi yakıt ikmali sorunlarla karşı karşıya olmadan neredeyse her yerde, Ege Denizi ve İtalya ya da Türkiye gibi Akdeniz ülkeleri üzerinde gibi uçmak sağlayacaktır.

Bu kesinlikle bir PIC (Komutanlığı Pilot) olarak yeteneklerini geliştirecektir.

Fiyatı: 1 saat: 185 € 10 saat: 1.750 € 50 saat: 8.000 € 100 saat: 15.000 € [-]
Yunanistan Kandiye
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 100 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku