Global Aviation

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1997 yılından bu yana, Küresel Havacılık (GR-ATO-102) Ticari ve Hususi Pilot Eğitim Kursları sunmaktadır vardır. küresel teklifler Havayolu Taşımacılığı Pilot (ATPL) ve Hususi Pilot (PPL) Lisanslar için entegre ve modüler kurslar yanı sıra Aracı (IR), Multi-Engine (MEP), Uçuş Öğretmeni (FI) Puanlar ve Çoklu Mürettebat İşbirliği (MCC) Ders.

Ayrıca, Küresel yıl boyunca sınav sunan ICAO Level 4 Havacılık İngilizce Dil Yeterlik Sınavı (LPT) için sertifikalı test merkezidir.

Küresel Havacılık SA Atina, Yunanistan da tabana sahip, 1997 yılında havacılık uzmanlarından oluşan bir grup tarafından kurulmuştur. şirket satın aldı Ege Havacılık genel havacılık varlıkları (Bakım üssü, filo vb) ve yeni ve ikinci el tekli ve çoklu motor Piper uçaklı bir filo satın hızla genişledi. Atina 2004 Olimpiyat Oyunları nedeniyle, şirketin uçuş eğitim üssü Pachi Havaalanı, Megara (LGMG), Yunanistan'ın başlıca genel Havacılık havaalanına taşındı. kurulduğu günden, Küresel Havacılık pilot eğitimi, uçak bakım ve uçak satış, alanlarında en üst kalitede hizmet sunan bir misyonu vardır.

Kilometre Taşları

Küresel Havacılık 17 yıllık uzun tarihindeki bazı önemli kilometre taşları şunlardır:

1997: Yunan Sivil Havacılık Otoritesi tarafından onaylandı (HCAA) PPL Eğitim sunmak için 2000: Yunanistan'da Ticari Pilot Eğitim sunan ilk özel sermayeli akademi Oldu 2004: Ortak Havacılık Otoriteleri (JAA) tarafından onaylandı Özel ve Ticari Pilot Eğitimi sunmak 2008: Yepyeni bir FNPT II sipariş İlk Yunan akademi 2009: B737 için Bluebird Airways TRTO Oldu 2010: Ticari Pilot Eğitim Kursları teftiş ve Olympic Air ile kabul edildi 2011: Göreve resmi ICAO Level 4 Aegean Airlines için Havacılık İngilizcesi Sınav Merkezi 2012: Göreve özel ICAO Level 4 Havacılık English Test Merkezi, tüm Yunan Hava Trafik Kontrolörleri için 2013: onların subay eğitim için Yunan Sahil Güvenlik tarafından atanan özel pilot eğitim sağlayıcısı 2014: Uçağı pilot işe alım süreciyle ilgili bir sunum katılmak için, Güneydoğu Avrupa'da birkaç pilot eğitim kuruluşları arasında, Ryanair tarafından Davetli 2014: Bir Piper Seminole PA-44-180 alarak, filosunu Genişletilmiş ve yepyeni bir Elite S923 FNPT II MCC onun uçuş simülatörü yükseltilmiş 2015: Ek Piper Savaşçı PA-28-161 alarak, filosunu Genişletilmiş ve yenileme LGMG içinde yeni edinilen Bakım Hangar çalışır tamamladı 2016: 2 ek Piper Warriors PA-28-161 ve yepyeni bir Elite S812 FNPT II MCC satın alarak, filosunu Genişletilmiş 2016: akademinin mezunları hedefleyen yeni APC programı için Ryanair ile işbirliğini Açıklandı

EASA Ticari ve Özel Uçak Pilot Eğitimi Kursları

Küresel Uçuş Akademisi Yunanistan'da eski bir pilot akademisi olduğunu. Piraeus idari ve zemin okul taban ve Pachi, Megara (LGMG) Sivil Havacılık Havalimanı onun uçan tabana sahip, Küresel Uçuş Akademisi bu Hellenic Civil tarafından onaylandı zaman, 1997 yılından bu yana, özel ve ticari dersler için pilot eğitim olmuştur Havacılık Otoritesi (HCAA). Ortak Havacılık Yönetmeliği (JAR) göre, 2004 yılında, Ortak Havacılık Otoriteleri (JAA) teftiş ve Uçuş Eğitim Organizasyonu (GR-ATO-102) olarak Küresel Uçuş Akademisi'ne onayladı. 2012 yılında, akademi Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) Part-FCL standartlarını benimsemiştir.

EASA Kabin Ekibi Eğitimi Kursları

küresel Havacılık GR-CCTO-102 olarak Kabin Ekibi Eğitim Kursları sunmak için HCAA ve EASA tarafından onaylanmıştır. Tüm teorik eğitim Piraeus Küresel Havacılık zemin okul bazında gerçekleşir. derslerin uygulamalı eğitim HCAA ve EASA uyarınca Atina Uluslararası Havaalanı gibi onaylı yerlerde gerçekleşir. Küresel Havacılık dinamik havacılık sektöründe kabin ekibi ve yerli ve yabancı havayollarının ihtiyaçlarını karşılamak için uygun olabilir yoğun kabin ekibi ders olarak bir kariyer takip etmek isteyen bireyler için tasarlanmıştır 3 aylık uzun ilk kabin ekibi eğitim kursları sunmaktadır.

EASA Part M Örgütü onaylı

Küresel Bakım Merkezi en kaliteli uçak bakım çözümleri ideal bir yer. Pachi, Megara (LGMG) genel havacılık havaalanında kendi tabanına sahip, Küresel Havacılık Bakım Organizasyonu EL.MF.004 olarak, tekli ve çoklu motor piston uçaklar için bakım hizmetleri sunmak HCAA ve EASA tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, Küresel Havacılık sertifikalı Sürekli Uçuşa Elverişlilik Yönetimi Kuruluşu (CAMO) CAMO EL.MG.039 olarak tek ve çok motor piston uçaklar için sürekli uçuşa elverişlilik yönetimi hizmetleri sunan vardır.

Piper Aircraft & Bombardier İş Jetleri

Küresel Uçak Satış Yunanistan, Kıbrıs, Romanya ve Bulgaristan'da Piper Aircraft distribütörü yanı sıra bölgedeki Bombardier İş Jets bir satış ajandır. Ayrıca, Küresel lüks iş jetlerine tek motorlu piston uçaklar arasında değişen özenle seçilmiş ikinci el uçakların çeşitli müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca, Havacılık Danışmanlık önemli uzmanlığa sahip, Küresel Havacılık çözümleri, sahip korumak ve onların uçakları faaliyet satın alma dahil olmak üzere müşterilerine sunmaktadır.

Konumlar

Pireas

Global Aviation S.A.

Address
79-81 Filonos Street

18535 Pireas, Pire, Yunanistan
Telefon
+30 21 0411 0609