Olympus Aviation Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Olympus Aviation Academy , AVRUPA SİVİL HAVACILIK YETKİSİ / EASA standartlarının en iyisini takip eden usta hava kuvvetleri ve sivil havacılık Uçuş Eğitmenleri tarafından kurulup işletilmektedir. Olympus Aviation Academy , 0'dan ATPL'ye (Hava Taşımacılığı Pilot Lisansı) her seviyede profesyonel pilot eğitimi vermektedir. Akademi, gelecekteki bir havacıların yetenek ve karakterlerini geliştirmek için gerekli olan yüksek düzeyde disiplini sürdürmektedir. 23324_photo.jpg

Uçarken öde - Risk yok Birçok kişi “Uçarken öde” fikrini ilan ederken, Olympus Aviation Academy kesinlikle doğru!

Kaliteli Eğitim Yüksek kaliteli eğitimi sağlamak için tüm eğitim uçuşları Eğitim Müdürü tarafından şahsen denetlenir.

E-Öğrenme Tüm eğitim materyali hem konut hem de uzaktan eğitim öğrencileri için çevrimiçi olarak mevcuttur. Varışınızdan önce bile evden eğitim alabilirsiniz!

Uluslararası havaalanı Olympus Aviation Academy bir öğrencisi olarak, Yunanistan'ın en büyük ikinci havalimanında eğitim alıyorsunuz (küçük veya askeri havaalanlarında değil, eğitimin gecikmesine neden olabilecek birçok kısıtlama var).

Sadece 12 ayda Profesyonel Pilot Olun Zamanınız değerlidir, bu nedenle yavaş eğitim ile uçuş okullarında harcamayın.

Uluslararası Saat Oluşturma Gelişmiş eğitim öğrenci pilotları ve Saat Üreticileri, Yunan anakarası ve adaları (örneğin Mikonos, Santorini, Korfu, Girit, Rodos, Kos, Zakynthos (Zante) çevresindeki 50'den fazla havaalanında ve havaalanında ziyaret etme ve eğitim alma fırsatına sahiptir. , Skiathos, Mytilene ve diğer birçok Avrupa havaalanında, VFR veya IFR yaklaşımları için.

Serbest Akrobasi Eğitimi Güney Avrupa'daki akrobasi eğitimi için sertifikalı tek uçuş akademisi. Saat bininizde akrobasi manevraları yapmak için eğitileceksiniz!

Deneyimli personel Kursunuzu zevkli ve ödüllendirici hale getirmek için uzun yıllar süren uçuş ve eğitim tecrübesiyle (hava kuvvetleri ve havayolları) yüksek nitelikli eğitmenler tarafından eğitilirsiniz.

GARANTİLİ FİYAT Olympus Aviation Academy pilot eğitimin pahalı olduğunu biliyoruz. Gizli ücretler, öğrencinin bütçesinden çıkmasına neden olur. Gizli ücretler bulunmadığını garanti ediyoruz.

Sertifikalı Filo

  • Cessna 152 Akrobasi
  • Cessna 172 Dizel
  • Cessna 152 Uzun Menzilli Tankları
  • Seneca III / PA-34

Tüm uçaklar IFR eğitimi için onaylıdır ve elbette filo, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için genişlemektedir.

23326_photo_3.jpg

Neden OAA ?

Doğru Uçuş Okulunu Seçmek: Doğru eğitim okulunu seçmek, yetenekli bir Özel veya Profesyonel Pilot olma yolunda atılacak ilk adım ve vereceğiniz en önemli karardır. Uçmayı öğrenmek için gündelik bir yaklaşım yoktur. Başarılı bir uçuş kariyeri ancak biçimlendirme havacılık eğitiminde en iyi eğitimi alarak mümkündür. OAA temel amacı, ilk günden itibaren öğrenci pilotları için mümkün olan en iyi temeli sağlamaktır. Kısayol yapmıyoruz ve hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz. “Uçmak bir sanattır ve uçmanın sanatı doğru personel tarafından öğretilir ve öğrenilir.”

Müthiş Öğretim Deneyimi: Hava Kuvvetleri pilotu olarak 34 yıldan fazla deneyime sahip, sivil pilot, Uçuş Eğitmeni, Uçuş Eğitmeni Eğitmeni, Uçuş Kontrolörü, toplam 13300 saat uçuş süresi, 3800 hava kuvvetleri, 9250 sivil saat ve 250 deniz uçağı saat, Yunanistan'daki en iyi Uçuş Eğitmenlerinden biri olarak kabul edilir. Giriş seviyesi pilotlar için ders programı tasarımı, yönetimi ve revizyonu yapılırken, 0'dan ATPL'e (Hava Ulaştırma Pilot Lisansı) etkili eğitim kursları verirken, zorlu bir hava kuvvetinde ve ticari ortamda, örnek müfredat tasarımı, yönetimi ve revizyonu ile örneklenmiş katı öğretim ve öğretim yetenekleri. , MCC, JAA / EASA düzenlemelerine göre dört Uçuş Eğitim Örgütünde (FTO / ATO) denetim ve değerlendirme. 280'den fazla özel ve profesyonel pilot başarıyla eğitildi.

Uçuş Güvenliği: OAA temel amacı, uçuş güvenliği ve bakım standartlarının Kısım FCL / EASA düzenlemelerine göre Mesleki Eğitim sağlamaktır. OAA yalnızca EASA ve Yunanistan HCAA uçakları tarafından tamamen onaylı olarak kullanılmaktadır.

Eğitim Deneyimi: Olympus Aviation Academy , Yunanistan Sivil Havacılık Otoritesi (HCAA) yetkisi altında, Selanik / Yunanistan'da ATO GR 123, Onaylı JAA / EASA Eğitim Organizasyonudur. Olympus Aviation Academy , Hava Kuvvetleri ve Sivil Havacılık sektöründen profesyonel pilotlar tarafından binlerce uçuş saati ve eğitim sürecinde büyük tecrübesiyle kuruldu. Yer Eğitmenleri, havacılık alanında uzmanlaşmış yetenekler ve uzun süredir deneyimlerini kanıtladı.

Mükemmel Hava Durumu: Selanik'teki mükemmel hava koşulları, değerli zaman ve para harcamadan tüm yıl boyunca kesintisiz eğitim sunmamızı sağlar. Yaz aylarında, buradaki yüksek sıcaklıklar, bazen daha yükseğe çıksalar da, genellikle 27 ila 33 derece santigrat arasındadır. Sonbahar ve kış aylarında geceler önemli derecede soğuktur ve gündüz normal yüksek sıcaklıklar 21 ila 25 santigrat derece arasındadır.

Sadece 12 ayda: Olympus Aviation Academy , Zero to ATPL kursunu tamamlamak için gereken ortalama süre, tüm Eğitim ve Sınavlar dahil, 12 - 14 aydır.

Konukseverlik: OAA , eğitim programınızın her aşaması boyunca, konuksever bir ortamda, ilk tanıtım uçuşundan, ilgili lisansla ilgili bir sertifika aldığınız güne kadar, konuksever bir ortamda size rehberlik edilecektir.

Konumlar

Kalamaria Municipality

Olympus Aviation Academy

Address
Adrianoupoleos 1a
55133 Kalamaria Municipality, Selanik, Yunanistan
Telefon
+30 231 047 5111