Resmi açıklamayı okuyun

OLYMPUS Havacılık Akademisi AVRUPA SİVİL HAVACILIK YETKİ / EASA en yüksek standartları takip kurdu ve tecrübeli hava kuvvetleri ve sivil havacılık Uçuş Öğretim tarafından işletilmektedir. Olympus Havacılık Akademisi 0'dan ATPL (Air Transport Pilot Lisansı) için her düzeyde profesyonel pilot eğitimi, sağlar. akademi gelecekteki Havacılar 'beceri ve karakter oluşturmak için gerekli disiplin yüksek derecede korur.

Eğer Fly öde - Hayır riski

"Eğer sinek gibi ödeme" Birçok reklam yaparken fikri, Olympus Havacılık Akademisi kesinlikle doğru!

Yüksek Kalite Eğitimi

Tüm eğitim uçuşları bizzat yüksek kalitede eğitim sağlamak amacıyla Eğitim Başkanlığı tarafından denetlenmektedir.

E-Öğrenme

on-line konut ve uzaktan eğitim hem de öğrenciler için mevcut tüm eğitim materyalleri. Hatta gelmeden önce, evden çalışma olabilir!

Uluslararası Havalimanı

Olympus Havacılık Akademisi öğrencisi olarak, (gecikmiş eğitim neden olabilecek birçok kısıtlamaları ile değil, küçük ya da askeri havaalanlarında) Yunanistan'ın ikinci büyük havalimanı konusunda eğitilmiştir.

Profesyonel Pilot sadece 12 ay içinde ol

Zamanınız değerlidir, çok yavaş eğitim ile uçuş okullarında israf etmeyin.

Uluslararası Saat Binası

Gelişmiş eğitim, öğrenci pilotlar ve Saat Üreticileri, örneğin ziyaret etmek ve Yunan anakara ile adalar çevresinde 50'den fazla havaalanı ve hava meydanları konusunda eğitilmelidir fırsat (var. Mykonos, Santorini, Corfu, Girit, Rodos, Kos, Zakynthos (Zante), Skiathos, Midilli ve diğer birçok Avrupa havaalanlarında ya VFR veya IFR yaklaşımlar.

Ücretsiz Akrobasi Eğitim

Güney Avrupa'da akrobasi eğitimi için sadece sertifikalı uçuş akademisi. senin saat binasında sırasında, akrobasi manevraları yürütmek için eğitilmiş olacak!

Deneyimli personel

Sen ders keyifli ve ödüllendirici hale getirmek için uçuş ve eğitim deneyimi, (hava kuvvetleri ve havayolu) uzun yıllar yüksek nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir.

GARANTİLİ FİYAT

Olympus Havacılık Akademisi biz pilot eğitim pahalı olduğunu anlıyoruz. Gizli ücretleri kendi bütçe dışına öğrenci neden olacaktır. Biz hiçbir gizli ücret olduğunu garanti.

Sertifikalı Filo

Cessna 152 Aerobat Cessna 172 Dizel Cessna 152 Uzun Menzilli Tankları Seneca III / PA-34

Tüm uçaklar IFR eğitimi için sertifikalı ve tabii ki filo öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, genişletiyor.

Neden OAA?

Doğru Uçuş Okulu Seçimi:

Sağ eğitim okulu seçimi yetkili özel veya Professional Pilot ve yapacak en önemli kararını olmak için yolda ilk adımdır. uçmak için öğrenme üzerinde hiçbir rahat bir yaklaşım yoktur. Başarılı bir uçan kariyer havacılık eğitimi biçimlendirici saatlerinde en iyi eğitimi alarak mümkündür. OAA'nın ana hedefi ilk günden itibaren öğrenci pilotlar için mümkün olan en iyi bir temel sağlamaktır. Biz hiçbir kısayolları yapmak ve biz hiçbir şeyi şansa bırakmak.

"Uçan bir sanattır ve uçan sanatı öğretti ve doğru personel tarafından öğrenilen ediliyor."

Great Öğretim Deneyim:

Bir Hava Kuvvetleri pilotu olarak tecrübesi 34 yılı aşkın, sivil bir pilot, Uçuş Öğretmeni, 3800 hava kuvvetleri saat, 9250 sivil saat ve 250 deniz uçağı saat oluşan 13300 saat uçuş süresi toplam sahip Uçuş Öğretim Öğretim, Uçuş muayene, Yunanistan'ın en iyi Uçuş Öğretim biri olarak kabul edilir.

son derece zorlu hava kuvvetlerinin ve ticari bir ortamda katı öğretim ve öğretim yeteneklerini örneklenen, giriş seviyesi pilotlar için müfredat tasarımı, yönetimi ve revizyon yürütülmesi yoluyla etkili eğitim kursları sağlarken, PPL, 0'dan ATPL (Air Transport Pilot Lisansı) için, MM, JAA / EASA yönetmeliklerine göre dört Uçuş Eğitim Kuruluşları (FTOs / Atos) denetim ve değerlendirme. Başarıyla 280'den fazla özel ve profesyonel pilotlar eğitimli.

Uçuş Emniyeti:

OAA'nın ana hedefi Parça FCL / EASA Uçuş güvenliği düzenlemeleri ve bakım standartlarına uygun Profesyonel Eğitim sağlamaktır. OAA tek tam EASA ve Yunanistan HCAA, uçaklar tarafından onaylı kullanmaktadır.

Antrenman tecrübesi:

Olympus Havacılık Akademisi Yunan Sivil Havacılık Otoritesi (HCAA) yetkisinde, Selanik / Yunanistan Onaylı JAA / EASA Eğitim Organizasyonu ATO GR 123, olduğunu. Olympus Havacılık Akademisi binlerce saat ve eğitim sürecinde büyük bir deneyim uçan Hava Kuvvetleri ve Sivil Havacılık endüstrisinin profesyonel pilotlar tarafından kurulmuştur. Zemin Ders özel becerileri ve havacılıkta uzun süre deneyim kanıtlamıştır.

Mükemmel Hava Durumu:

Selanik'te mükemmel hava koşulları değerli zaman ve para kaybetmeden, tüm yıl boyunca kesintisiz bir eğitim sunmak için bize sağlar. bazen yüksek tırmanmaya rağmen yaz aylarında burada yüksek sıcaklıklar, 27 ve 33 derece arasında genellikle. Sonbahar ve kış aylarında, geceleri belirgin serin olan ve normal gündüz yüksek sıcaklıklar 21 ve 25 derece arasında bulunmaktadır.

Sadece 12 ay içinde:

Tüm Eğitim ve Sınavlar dahil olmak üzere 14 ay, - Olympus Havacılık Akademisi Sıfır ATPL için kursu tamamlamak için gereken ortalama süre 12 olduğunu.

Ağırlama:

OAA'nın size kişisel olarak göreceli lisansı sertifikanın sizin tamamlanması almak güne kadar tüm yol ilk tanıtım uçuşu bir misafirperver bir ortamda, eğitim programının her aşamasında rehberlik edecektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Olympus Aviation Academy

Onlar ticari hava taşımacılığında tek ve / veya çok motorlu uçakları co-pilot olarak çalışan ve havacılık onların kariyerine devam böylece Olympus Havacılık Akademisi yet ... [+]

ENTEGRE '' OLYMPUS '' sıfır - dondurulmuş ATPL İÇİN

OLYMPUS Havacılık Akademisi Onlar ticari hava taşımacılığında tek ve / veya çok motorlu uçakları co-pilot olarak çalışan ve havacılık onların kariyerine devam böylece yeterlilik öğrencileri getirmek için kapsamlı bir entegre pilot eğitim programı geliştirmiştir.

Entegre eğitim kursu İngilizce Dil Yeterlik (ICAO) ve MM sertifikası da dahil olmak üzere donmuş EASA ATPL (fATPL) elde etmek yoluyla sıfır saat deneyimlerinden bir tam zamanlı bir derstir.

Eğer entegre kurs için kayıt seçtiğinizde gün-gün toprak ve uçuş eğitimi dahil olmak üzere tam zamanlı kursuna katılan bir profesyonel pilot olmaya karar verdim.... [-]

Yunanistan Selanik
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 14 aylar
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Olympus Aviation Academy

Geçerli ICAO CPL / IR / MEP ... [+]

Bu dersin öğrencileri bir pilot lisansına sahip olmalıdır.Ön Gereksinimler:Geçerli ICAO CPL / IR / MEPEASA Tıbbi Sınıf 1 SertifikaEn az bir X-ülke gezi 300 NM

Lisanslı CPL / ATPL için teorik eğitim / e - Uzaktan eğitim programı:

OAA web sitesi üzerinden çevrimiçi e-öğrenme programıOxford kitaplarının 14 maddesi için 13500 soruHCAA sınavlarına göre otomatik bir programla seçilen 56 ilerleme testi14 Final sınavlarıbir ilerleme testi 12 saat okuma süresine eşittir650 saat dakika okuma süresiZemin öğretmenlerimizle özel oturumlarOAA eğitim kılavuzlarına göre 65 saat revizyon-ilerleme testleriOAA nihai belgesiHCAA sınavları

E-DL'nin Süresi / Maliyeti: EASA'ya göre minimum öğrenim süresi 3 ay / 2500 €'dır ... [-]

Yunanistan Selanik
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Olympus Aviation Academy
Address
14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece
57001 Selanik, Selanik, Yunanistan
web sitesi
Telefon
+30 231 047 5111