Skies Aviation Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim Akademisi hoş geldiniz!

SKIES HAVACILIK AKADEMİSİ Selanik'te bulunan ve ilk Onaylı Eğitim Organizasyonu Yunanistan'da EASA yönetmeliklerine altında GR ATO-122, bu sıfır uçuş deneyimi herhangi bir bireyi kılavuzları Havayolu Nakliye Pilot Lisansı (ATPL) Bizim personelinin bilgi, deneyim ve kalite eğitim yoluyla.

VİZYONU

Gelecekteki Havayolu Pilotları ve diğer havacılık disiplinlerin maksimum kalite mesleki eğitim vererek, Avrupa'da havacılık sektöründe güvenilen lider olmak.

Misyonumuz

onların nihai hedefe ulaşmak için öğrencilerimizin her sağlayacak uçuş eğitimi üstün öğrenme ortamı ve güvenliği sağlayarak yüksek kalitede eğitim sunmak için.

Biz yerli ve yabancı öğrenciler için ilgili tüm Ratings ile Havayolu Nakliye Pilot Lisansı (ATPL) kadar Hususi Pilot Lisansı (PPL) profesyonel uçuş eğitsel ve teorik eğitim kursları sunuyoruz. Olursa olsun zevk için uçan, ya da profesyonel bir pilot olarak kariyer inşa seçin, biz en iyi eğitim deneyimi size garanti!

ikinci büyük Yunanistan'da havaalanı ve 10 dakika uzaklıkta bizim tesislerinde mesafede bulunan - Biz Selanik Uluslararası Havaalanı'na VFR uçan koşullar fazla 330 gün çalışır. havaalanı 2 pisti (2440m), ILS CAT II, ​​VOR / DME, Radar yaklaşımı ve NDB vardır. Bir Havayolu Pilot olurken kuvvetle mojor havaalanlarında uçuş deneyimi olması tavsiye edilir!

Ekibimiz

Eğitimin kaliteli eğitim eğitmen kalitesi ile hem de eğitim için mevcut teknik tesisler ile değerlendirilir. Skies Havacılık Akademisi, her iki ölçütler yerine getirilir.

Profesyonel uçuş eğitmenleri havada ve yerde hem de kanıtlanmış talimat deneyimi çok saat tüm vardır. Eğer kayıtlı elbette rağmen, Öğretim Ekibi her zaman hedef ve ötesinde, ulaşmada size yardımcı olmaya hazırdır.

Skies Havacılık Akademisi eğitim geleneğine ve Yunanistan'da yüksek nitelikli personel yanı sıra yurt dışında da bilinir. Bizim Akademisi olan rüya mükemmellik ve mesleklerinin tam bilgiye sahip bir pilot olmaktır olanlar için en iyi yerdir.

Konumlar

Selanik

Skies Aviation Academy

Address
Thessalonikis 10, Perea,
57019 Selanik, Selanik, Yunanistan
Telefon
+30 2392 021100