Resmi açıklamayı okuyun

Bizim Akademisi hoş geldiniz!

SKIES HAVACILIK AKADEMİSİ Selanik'te bulunan ve ilk Onaylı Eğitim Organizasyonu Yunanistan'da EASA yönetmeliklerine altında GR ATO-122, bu sıfır uçuş deneyimi herhangi bir bireyi kılavuzları Havayolu Nakliye Pilot Lisansı (ATPL) Bizim personelinin bilgi, deneyim ve kalite eğitim yoluyla.

VİZYONU

Gelecekteki Havayolu Pilotları ve diğer havacılık disiplinlerin maksimum kalite mesleki eğitim vererek, Avrupa'da havacılık sektöründe güvenilen lider olmak.

Misyonumuz

onların nihai hedefe ulaşmak için öğrencilerimizin her sağlayacak uçuş eğitimi üstün öğrenme ortamı ve güvenliği sağlayarak yüksek kalitede eğitim sunmak için.

Biz yerli ve yabancı öğrenciler için ilgili tüm Ratings ile Havayolu Nakliye Pilot Lisansı (ATPL) kadar Hususi Pilot Lisansı (PPL) profesyonel uçuş eğitsel ve teorik eğitim kursları sunuyoruz. Olursa olsun zevk için uçan, ya da profesyonel bir pilot olarak kariyer inşa seçin, biz en iyi eğitim deneyimi size garanti!

ikinci büyük Yunanistan'da havaalanı ve 10 dakika uzaklıkta bizim tesislerinde mesafede bulunan - Biz Selanik Uluslararası Havaalanı'na VFR uçan koşullar fazla 330 gün çalışır. havaalanı 2 pisti (2440m), ILS CAT II, ​​VOR / DME, Radar yaklaşımı ve NDB vardır. Bir Havayolu Pilot olurken kuvvetle mojor havaalanlarında uçuş deneyimi olması tavsiye edilir!

Ekibimiz

Eğitimin kaliteli eğitim eğitmen kalitesi ile hem de eğitim için mevcut teknik tesisler ile değerlendirilir. Skies Havacılık Akademisi, her iki ölçütler yerine getirilir.

Profesyonel uçuş eğitmenleri havada ve yerde hem de kanıtlanmış talimat deneyimi çok saat tüm vardır. Eğer kayıtlı elbette rağmen, Öğretim Ekibi her zaman hedef ve ötesinde, ulaşmada size yardımcı olmaya hazırdır.

Skies Havacılık Akademisi eğitim geleneğine ve Yunanistan'da yüksek nitelikli personel yanı sıra yurt dışında da bilinir. Bizim Akademisi olan rüya mükemmellik ve mesleklerinin tam bilgiye sahip bir pilot olmaktır olanlar için en iyi yerdir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Yunan

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Skies Aviation Academy

ICAO CPL / ME / IR Dönüşüm Ders EASA profesyonel lisans için herhangi bir ICAO profesyonel lisans ve derecelendirme dönüştürmek için tasarlanmıştır. ... [+]

ICAO CPL / ME / IR Dönüşüm Kursu EASA profesyonel lisansa herhangi ICAO profesyonel lisans ve derecelendirme dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Ön Giriş koşulları: 18 yaşında asgari yaş Geçerli bir ICAO CPL ME Tutucu / IR Lisansı EASA ATPL Teori sınavları geçmesi Havacılık İngilizce Dil Yeterlik (ELP) Sınıf 1 havacılık, tıbbi Sınavı geçmek mümkün Kurs Yapısı

Faz uçan:

DA42 6 Saat CPL / ME dönüşüm eğitimi. Examiner ile CPL / ME / IR 15 Saat IR / ME 10 saat SIM ALSIM ALX eğitim ve ME DA42 üzerinde eğitim 5 saat antrenman. 2,5 saat Yetenek testi

Ders içeriği: Yaklaşım ve İniş Ücretleri Beceri Testi ... [-]
Yunanistan Thessaloniki
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Skies Aviation Academy

EASA Entegre ATPL kurs bir havayolu ile Birinci Subayı olarak çalışmak için uygun olacaktır bu programı bitirerek, yaklaşık 12 ila 14 aya kadar donmuş ATPL deneyimi kadar ... [+]

A EASA Entegre ATPL kursu Eğer bir havayolu ile Birinci Subayı olarak çalışmak için uygun olacaktır bu programı bitirerek, yaklaşık 12 ila 14 aya kadar donmuş ATPL deneyimi kadar uçan sıfırdan öğrenciler için tasarlanmıştır. Mezun olduktan sonra öğrenci Multi-Engine (ME), Enstrüman Derece (IR) ve 198.5 uçan saat ve 800 teori saat Çoklu Mürettebat İşbirliği (MM) Ders ile EASA Ticari Pilot Lisansı (CPL) sahip olacaktır. Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı (ATPL) profesyonel pilot lisansı ve havayolları tarafından en fazla tercih edilmektedir.

Giriş Koşulları: 17 yaşında asgari yaş Lise Diploma veya eşdeğer Havacılık İngilizce Dil Yeterlik (ELP) Havacılık Tıbbi Sınıf 1 Sınavlarını geçmek yeteneği Ders içerir Yaklaşım ve İniş Ücretleri Tüm vergiler üniforma HCAA Ücretler (Teori sınavları, ilk denemem) Beceri Testi (uçak kiralama) ek bilgi ... [-]
Yunanistan Thessaloniki
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 14 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Skies Aviation Academy Virtual Tour

Visit to Skies Aviation Academy