Resmi açıklamayı okuyun

Üstün Air hoşgeldiniz.

Firmamız Airplane ve Helikopter transferleri konusunda uzmanlaşmış ve aynı zamanda sabit ve döner kanat için bir uçuş okulu olarak yüksek bir üne sahiptir. Üstün Hava kendi Part 145 bakım organizasyonu faaliyet ve Robinson helikopterlerinin yetkili bayilik olduğunu. Üstün Hava ayrıca Hava fotoğrafçılığı, filme ve dış kargo operasyonları gibi çeşitli projelerde önemli deneyime sahip bir yetkili Hava İş operatörüdür.

Şirketin Bizim Uçuş Operasyon Müdürü ve sahibi Mr. Elias SOFIANOS bir savaşçı pilotu, uçuş öğretmeni ve uçuş sınav olarak Havacılık 35 yıllık bir geçmişe sahiptir. O da 22.500 kazasız uçuş saatleri vardır ve güvenliği yüksek saygı ile yüksek standartlar uçuş organizasyonu kurdu.

En yüksek Avrupa standartlarını karşılamak için personelimiz sürekli eğitim bir "zorunluluk" bizim için. Tüm pilotlar sık ​​sık da Yunan Sivil Havacılık Makamı kalite personeli tarafından değerlendirilir ve.

Bizim mükemmel bir güvenlik kaydı Üstün Air seçiminde önemli bir faktördür.

Peki, neden Üstün Air seçmeliyim?

 • Biz son katı Avrupa Yönetmeliğine göre sertifikalandırılmış ve sinek vardır.
 • Biz şirketimizin mutlak kontrol sahibi böylece sahipleri, pilotlar ve mekanik bulunmaktadır.
 • Biz Avrupa EASA 145 standartlarına uygun, kendi bakım tesisi işletmek.
 • Biz kendi CAMO (Sürekli Uçuşa Elverişlilik Yönetimi Örgütü) çalışır.
 • Biz sürekli eğitmek ve katı Avrupa standartlarına bizim pilotlar değerlendirir.
 • Sen mükemmel bir durumda gemide çok iyi muhafaza helikopter alacak.
 • Bizim pilotlar bu işin derin bir bilgiye sahip.
 • Biz Havacılık tutkusu var.
 • Biz bu ülkenin her köşesini gizli biliyorum.
StockSnap_Q49FJUUYDB

Şirket Değerleri

Uçan makineyi çalıştırmak karmaşık bir süreçtir.

Bir şirket, filonun havaya elverişsiz olabilmesi için personel eğitimi, yedek parça yatırımları ve bakım konularında büyük miktarda para harcamalıdır. Maliyetleri düşürmenin tek yolu GÜVENLİĞE KARŞI Kanıtlanmış bir yöntem olan "köşeleri kesmek". Açık Hava Piyasasında bazen bizi 'rekabet' etmezken, Superior Havadaki bu uygulamaları takip etmeyeceğiz. Ne için ödeme yaptıklarını ve nedenini anlayan müşterilerle uğraşmayı tercih ediyoruz. Uçaklarımızın tümü, üreticiler şartnamesine uygun olarak muhafaza edilir ve en sıkı Avrupa Yönetmeliklerine göre kontrol edilir. Tabii ki her yolcunun uçan bir makinenin durumunu, özellikle yüzlerce ya da binlerce mil uzaktayken kontrol etmesi kolay değildir. Ancak, müşteri yorumları, güvenlik kaydı, filo genel durumu ve personel etkinliği, bir şirketin seviyesinin ve değerlerinin ilk göstergelerinden bazılarıdır. Bir uçuş için arama yaparken bazı şeyler hakkında emin olmalısınız ... Bu, gerçek ve gerçek Hava Operatörleri Sertifikasına sahip, gerçek bir web sitesi olan gerçek bir şirket midir? Bu şirketin arkasındaki personel nerede?

Web sitemizden bir tur atmanızı öneririz ve bunun için ne ödeme yapmanızın kolay olması gerekir.

Superior Air, Yunanistan'daki en hızlı büyüyen Genel Havacılık Şirketi olup, dünyanın en büyük uçak filosunu ve dünyanın birkaç şirketi arasında, lisanslı bir Uçak Operatörü (AOC), Uçuş Eğitim Akademisi ( ATO), Bir Part 145 Bakım Örgütü ve CAMO (Sürekli Şaşkınlık Yönetim Organizasyonu), Hava Çalıştırma Operatörü ve Robinson Helikopterleri ve Piaggio Havacılık gibi çeşitli büyük Üreticiler için bir Hizmet Merkezi ve bayii bulunmaktadır.

Bunca yıldır havacılık piyasasındaki tecrübemiz, "Sizin için ne ödeme yaparsanız yapın, güvenlikte kullanabileceğiniz hiçbir fiyat yok" diyen hayati bir sonuca götürdü.

kristopher-Allison-249.993

Tesisler

Tesislerimiz, Megara Genel Havacılık Havaalanı'nda elverişli bir konuma sahiptir. Superior Air, tüm öğrencilerimiz, ortaklarımız ve arkadaşlarınız için mükemmel bir ortam sunmaktadır:

 • Yeni inşa edilen ofisler ve sınıflar
 • Uçuş simülatörü
 • Tüm konfora sahip olan geniş salon ve yemek alanı
 • Bilgisayarlar, tahtalar, projektörler, video oynatıcılar, duvar ve masa haritaları, klima ile donatılmış sınıflar.
 • Bakım alanı
 • Yedek Parça Mağazaları
 • Operasyon Bürosu
 • Planlama Alanı
 • Yönetici ofisi
 • Brifing odaları
 • WC Showers
 • Tüm hangar ve ofislerde ücretsiz Wi-Fi
 • Ücretsiz park yerleri
asaf-r-93.851
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Superior Air

Bizim ATPL Entegre Ders sadece bir yıl içinde profesyonel pilotlar olmak isteyen öğrencilere yüksek düzeyde eğitim sunmak için tasarlanmıştır. No önceki deneyim bu dersi ... [+]

Bizim ATPL entegre Kurs Sadece bir yıl içinde profesyonel pilotlar olmak isteyen öğrencilere üst düzey eğitim sunmak üzere tasarlanmıştır. No önceki deneyim bu dersi başlatmak için gereklidir. State-of-the-art ekipman ve uçak kullanarak, Üstün Hava yaklaşan havacılık kariyerine teşvik etmek en üst düzeyde eğitim sağlayacaktır.

Bitirdiğinde ATPL entegre ders Ticari Pilot Lisansı CPL (A), Çok Motor Sınıf Derecesi (ME), Enstrüman Puanlaması (IR) ve ATPL Teorisi kredisi ile birlikte MM Dersi'ni yapacaksınız. Bu sizin eğitim bittiğinde size ihtiyacınız olan her şeyi biliyorum ve bir pilot olarak kariyer başlamak için tüm gerekli eğitimi almış anlamına gelir.... [-]

Yunanistan Megara
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
16 - 16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Superior Air

Ticari Pilot Lisansı (H) modüler kursunun amacı, ticari hava taşımacılığında tek pilotlu tek motorlu helikopterlerin çalıştırılması için gerekli olan yeterlilik düzeyine ... [+]

Bizim ATPL Modüler Ders , Eğitimlerini ayrı modüller halinde tamamlayan profesyonel pilotlar olmak isteyen öğrencilere üst düzey eğitim sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu ders, genellikle zemin eğitimde uzaktan öğrenme seçeneği isteyen ve / veya daha talepkar olan entegre bir program takip etmek vaktim yok insanlardan tercih edilir. No önceki deneyim bu dersi başlatmak için gereklidir.

Modern ekipman ve uçak kullanarak, Üstün Hava yaklaşan havacılık kariyerine teşvik etmek en üst düzeyde eğitim sağlayacaktır. Başvuran PPL ya da olmayan bir JAA lisansı, CPL, IR, ME, MCC, Gece Yeterlilik ve ATPL Teorisi için uygun modüler elbette bir sahibi ise izlenecek etmiştir. Bu ders için Başvuru Konut ve Uzaktan Öğrenme Teorik Eğitim kursları arasında seçim var. Bizim modüler kurs bittiğinde bir ticari pilot lisansı CPL (A) yapacak, Multi Motor Sınıf Puanı (ME), Enstrüman Değerlendirme (IR) ve ATPL Teori kredi.... [-]

Yunanistan Megara
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 36 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Superior Air Flight Academy/Air Taxi Operator