İç ve Mayo Tasarım Kursu

Genel

Program açıklaması

İç ve Mayo Tasarım Kursu


İç ve Mayo Tasarım Kursu öğrenci insan vücudunun doğal vücut hattını anlamak hazırlamak insan vücudunu çizmek için yeteneği kazanmak için izin verecektir. Böyle Photoshop ve Illustrator gibi kullanarak programları bu kurs profesyonel düzeyde ruh panoları ve teknik çizimler oluşturmak için izin verecektir. sadece tasarımcıların fabrikalar kapalı kendi tasarımları göndermek nasıl gibi sunmak ve tasarımlarınızı önermek öğrenin.


Nihai iş: Yaratıcı Final Çalıştay: bir koleksiyon Tasarımı bireysel temasına dayalı


Dersin Öğrenme Çıktıları


- Adobe programlarının Kullanımı: Adobe Photoshop ve Illustrator
- Tasarım ve teknik çizim için Çizim Teknikleri
- Tekstil bilgisi
- Moodboard oluşturma


Bu ders moda dünyasının profesyonel gerçeklik için öğrenci hazırlamak olacaktır. Sadece bireysel yaratıcılık geliştirme değil, aynı zamanda Moda Endüstrisi ihtiyaçlarını elde etmek.
Bu ders özellikle gerçek iş deneyimi, sadece teorik bir çalışma olarak yapılandırılmıştır.
"Moda şirketleri genç tasarımcılar yatırım için zaman yok!
Onlar çalışmaya hazırız genç Profesyonel yaratıcıları, ihtiyacım var! "


Seviye: Yeni Başlayanlar


Malzeme: Notebook - 4H kalemler - Saman kağıdı - Yumuşak silgi - Kalemler - Kalem kalemtıraş - İnce siyah fiber uçlu kalem - A4 kağıt - Makas - Tutkal sopa - Dizüstü Bilgisayar - USB Memory stick - Photoshop - Photoshop tamam Illusrator (30 günlük deneme sürümü ve Illustrator programları)

Mevcut Program Süresi Gündüz 1 ay -Tam zaman-4 gün (Pazartesi-Perşembe) haftada ücreti: € 1,700 Gündüz 1 ay - Part-Time - Sabah ya da öğleden sonra - 4 gün (Pazartesi-Perşembe) haftada ücreti: € 1,300 Gündüz 2 hafta - Tam zamanlı - Fee (Perşembe Pazartesi) haftada 4 gün: 1,300 €% 22 KDV ve 150 € Kayıt ücreti dahil etmek.

Son Güncelleme Haz 2016

Okul Hakkında

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience.

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience. Daha Az