ACADEMICCOURSES

Uzaktan Eğitim Kurs Eğitimleri içinde Film Çalışmaları Avustralya'da 2020

Tüm dünyada akademik kurumlar belirli kursları tamamlamış öğrencilere ileri düzey diploma programları sunmaktadır. İleri düzey diploma programını ne kadar sürede tamamlayacağınız üniversiteye ve aldığınız kursa göre değişmektedir.

Film çalışmaları, filmlerin yazımı, geliştirilmesi, çekim ve üretim süreçlerinin yanı sıra film mesajlarının ve temaların analiz edilmesini içerir. Bu, film ve eğlence endüstrisi ile ilgilenen öğrenciler için mükemmel bir çalışma konusudur.

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

Avustralya lisans derecesi takip öğrenciler için sübvanse yüksek öğrenim vardır. Ayrıca kredi ve yüksek lisans öğrencileri için hibe vermek. Yüksek öğrenim çalışmanın herhangi bir alanda sunulan bir doktora için lisans düzeyinde başlar.

Uzaktan Eğitim İleri Diploma içinde Film Çalışmaları Avustralya'da

4 Sonuçlar Film Çalışmaları, Avustralya, Uzaktan Eğitim Filter

İleri Diploma Ekran ve Medya

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Avustralya, Melbourne
İleri Diploma
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Ekranda veya etkileşimli dijital medyada kariyer yapmak ister misiniz? Bu program, Diploma Ekran ve Medya veya Dijital Medya Teknolojileri Diploması ile başlayan bir dizinin p ...

Devamını oku

İleri Seviye Filmcilik Diploması

New York Film Academy Australia
Avustralya, Southport
İleri Diploma
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
English
Ingilizce
Kampüs

New York Film Academy Australia , ulusal çapta tanınan CUA60615 - İleri Seviye Ekran ve Medya Diplomasını, film yapımına odaklanan seçmeli derslerle birlikte sunuyor.

Devamını oku

Filmin 3d animasyon ve görsel efekt - ekran ve medya ileri diploma

Academy of Interactive Entertainment
Avustralya, Sidney + 10 Daha fazla
İleri Diploma
Ocak 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
Online

İleri Ekran Diploma ve Medya film, TV ya da görsel efektler dünyasına almak için tasarlanmış bir iki yıl, tam zamanlı bir derstir. Bu son, state-of-the-art teknoloji kullanara ...

Devamını oku

Gelişmiş Senaryo Yazarlığı Diploması

New York Film Academy Australia
Avustralya, Southport
İleri Diploma
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
English
Kampüs

New York Film Academy Australia Screenwriting programı, seyirci yazarları endüstrinin standartlarını karşılayabilecekleri bir noktaya getiren bir ortam sunuyor. New York Film ...

Devamını oku