İsrail'de Drama Terapisi Yaz Stajı

Genel

Program açıklaması

Drama Terapisi Yaz Stajı, katılımcılara gerçek müşteri teması ve uluslararası kabul görmüş öğretmenlerle ileri eğitim de dahil olmak üzere drama terapisinde 120 saat profesyonel olarak denetlenen bir uygulama sunar . Başka bir kültürde çalışma zorluğuna ek olarak, uygulama İsrail'de çalışan deneyimli drama terapistleriyle tanışma fırsatı sunuyor.

Uygulamaya Genel Bakış

Staj, Tel Aviv'de 2 günlük bir oryantasyon ve ileri eğitim ile başlar. Katılımcılara, nüfusu olan küçük gruplarda (çocuklar, yaşlılar, engelliler) çalışacakları deneyimli bir drama terapisti tarafından yönetilen bir Saha Uygulaması verilir. Uygulama 3 hafta, haftada 3 gün, oturum başına toplam 5 saat sürecek. Saha çalışması hazırlık, gruplar halinde gerçek müşteri teması ve yerinde denetim içerir. Saha yerleşimleri ülkenin çeşitli yerlerinde gerçekleştirilecektir. Tel Aviv'de haftada bir kez daha fazla denetim ve ileri eğitim verilmektedir. Program Celile'de iki günlük yoğun ileri eğitim ile sona eriyor

Uygunluk

Drama Terapisi Yaz Stajı, alan deneyimi ve ileri drama terapisi eğitimi almak isteyen Drama terapisi öğrencilerine ve / ve profesyonellerine açıktır. Uygulama, eşsiz kültürel durumlarda bilgi ve becerileri uygulama fırsatları sunacak ve mesleki yeterliliği geliştirecek ve geliştirecektir. Başvuru sahipleri drama terapisi eğitiminin kanıtını sunmalı ve akredite profesyoneller tarafından iki tavsiye mektubu sunmalıdır. Başvuru süreci Aralık 2019'da başlayacak ve video görüşmesi yoluyla kişisel bir röportaj içerebilir.

Uygulama talimatları

Başvurmak için lütfen başvuru formunu doldurunuz. Atölyeye kabul edilene kadar hiçbir ücret ödenmez.

Ödeme

Uygulama ücreti $ 1750 USD
Kayıt ücreti (İade edilemez) 100 ABD Doları
Life On Strings pixpoetry / Unsplash

İptal politikası

Birinci standart: “Çalıştayın ilk gününden bir ay öncesine kadar katılımın iptali -% 100 geri ödeme, (daha az banka havalesi / kredi kartı ücreti ve kayıt ücreti).

Çalıştayın ilk gününden iki hafta öncesine kadar katılımın iptali -% 70 geri ödeme (daha az banka havalesi / kredi kartı ücreti ve başvuru ücreti)

Katılımın, çalıştayın ilk gününden iki haftadan az bir süre önce iptali - geri ödeme yapılmaz. ”

İptal bildiriminin yazılı olarak dtsummerpracticum@telhai.ac.il adresine gönderilmesi ve uygulama ekibi tarafından e-posta ile onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Kayıt ve ödeme ile ilgili link başvuru sahiplerine e-posta ile gönderilecektir.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın.

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

Tel-Hai College offers academic undergraduate and graduate degree programs that are on par with the leading universities in the country, and attracts talented students and researchers to the northern ... Devamını oku

Tel-Hai College offers academic undergraduate and graduate degree programs that are on par with the leading universities in the country, and attracts talented students and researchers to the northern periphery. Daha Az