İtalya'da Gap Yılı veya Yarıyıl

Genel

Program açıklaması

Columnum ve Panteon gibi antik simgesel yapılardan dünya standartlarında yemekler sunan backstreet trattorias'larına kadar, Ebedi Şehir'in büyüsünü ve gizemini inceleyen bir dönem ya da yıl geçirin. Navona bölgesinde bulunan okulumuzda İtalyanca öğrenin. EF'in interaktif daldırma sınıfları ile dil öğrenme hedeflerinize doğru garantili bir ilerleme kaydedeceksiniz.

Yurtdışında yapılan en iyi çalışma deneyimi için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere katılın. Akıcılık kazanın, dünyayı görün, uluslararası ağınızı genişletin ve küresel geleceğinizi başlatın. 6, 9 veya 11 ay boyunca çalışın ve Nisan, Haziran, Eylül veya Ocak aylarında başlayın. Kolej kredisi ve staj olanakları, ömür boyu süren maceralar boyunca özgeçmişinize her zaman eklediğinizden emin olmanızı sağlar.

EF'in İtalyan okulu EAQUALS tarafından akredite edilmiştir ve kurslarımız Eastern Washington University tarafından tanınır. Geleceğinizi küreselleştirin, uluslararası kariyerinizi artırın ve CILS veya CELI Sınavına hazırlanın.

Program Bilgisi

  • Mekanlar: Avrupa »İtalya» Roma
  • Program Etiketler: Hands-On Öğrenme, Dil Daldırma, Yurtdışında Eğitim, Yurtdışında Gönüllü
  • Uzunluk: 6-12 Ay, 1 Yıl
  • Konaklama: Apartman, Aile Yanı, Hostel, Otel
  • Birincil Dil: İtalyanca
  • Yaş Max: 16
  • Fiyat Bilgileri: Ev sahibi aile konaklamaları ve yemek planı kurs ücretine dahildir. Kişisel fiyat teklifi için Kabul Ekibi ile iletişime geçin.
Son Güncelleme Haz 2018

Okul Hakkında

See the world, experience a new culture, and make friends from around the world as you prepare for your global future. EF's fun and interactive classes help you learn faster while living the language ... Devamını oku

See the world, experience a new culture, and make friends from around the world as you prepare for your global future. EF's fun and interactive classes help you learn faster while living the language first hand. Daha Az
Tokyo , Madrid , Marbella , Barselona , Roma , Berlin , Münih , Pekin , Paris , Güzel + 9 Daha fazla Daha az