Şirketler İçin Evde İspanyolca Kursları

114967_foto-junta.jpeg

Think in Spanish tasarımlarında Think in Spanish her müşterinin insan kaynakları ekibiyle işbirliği içinde özel kurslar. Sonuç olarak, programlarımız çalışanların her şirketin ana ilgi alanları, sorumlulukları ve kurum kültürü ile ilgili olarak akıcı ve etkili bir İspanyolca bilgisi edinmelerini sağlamayı amaçlayan diğer hususları içerecek şekilde genel ve ticari İspanyolcanın ötesine uzanmaktadır.

Ismarlama kurslarımız, küreselleşmiş bir iş ortamında profesyonel ve kurumsal başarı için çok önemli bir beceri olan kültürlerarası yetkinliğin önemine de özellikle önem vermektedir.

Öğretim yöntemlerimizle ilgili olarak, kurslarımız İspanyolca'yı gerçek yaşamdaki iletişimsel durumlarda uygulama fırsatı sunmaktadır. Her program, sunumlar, yazışmalar, dakikalar, raporlar, ihaleler ve sosyal medya vb. Kullanarak dört iletişim becerisini (konuşma, dinleme, okuma ve yazma) mükemmelleştirmek ve dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuza özellikle dikkat etmek için ayrılmış sınıf zamanını içerir. tonlama ve genel ve kurum kültürü. Ancak bunun yanında, profesyonelleri çeşitli günlük durum ve görevlerinde eşlik ederek ve onlara rehberlik ederek gerçek hayattaki profesyonel durumlarda sınıfları dahil ediyoruz, ilerlemeyi izlememizi, öğrenmeyi optimize etmemizi ve daldırma tarafından sunulan fırsatları en üst düzeye çıkarmamızı sağlıyor.

120814_congresos1copia.jpg

Palacio de Congresos y León'daki Exposiciones Bölgesinde

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Think in Spanish için 2 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Eylül 11, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Açık Kayıt
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
- Kayıt için rezervasyon: 300 €. Öğrenim ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçin.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date